arkadaşlar ''DOĞUM VİDEOSU'' BULDUM ! izleyin

Kizlar Bu Dogum Olayini Gorunce Cok Duygulandim Gozlerimden Yaslar Suzuldu Oglumu Dogurdugum Gun Aklima Geldi Cok Zor Bir Dogum Yasadim.. Bu Dogum Cok Kolay Bir Dogum Olmus Keske Herkes Boylesine Tecrubeli Kisilerin Elinde Olup Kolay Bir Dogum Olayi Yasasa...dogum Olayini Allah Tarafindan Insanlara Verilmis Bir Mucize Olarak Dusunuyorum...canindan Can Cikartiyorsun Ve O Cani Cok Seviyorsun Allah Hepimizin Evlatlarini Bagislasin

ay ben bayılıyorum galiba ay ben artık çocuk doğuramam kadının içi boşaldı resmen ay çok fena oldummmmmmm

izlemedim ama izleyenlerin anlattıgına göre çokta güzel şeyler söylenmemiş:))))
ama napalım bizler istedik bebegimizin olmasını onlar için katlanmak zorundayız agrılara.hem kucagıma alınca unuturum herşeyi.eminim çok güzel bir duygudur:)))

hamile olan bayanlar bence sizler izlemeyin gercekten cok etkiliyor ve korkarsiniz.

bayılabilirmiyimmmmm bu neee ödüm patladııııııııı:1shok:

hayatta yapamam ben normal doğum.inşallah erken falan gelmez de zoryundad da kalmammmm

Ben etkilenirim diye izlemiyorum. Üstelik her doğum kişiye özel.Doktorum sezeryan gerekir demedikçe normal doğum istiyorum.Korkmaya, kaygılanmaya gerek yok hem, kaygı oldukça gözümüzde büyür çünkü.

aman tanrım oda neydi:1shok: kadın hiç bağırmıyodu ben olsam oralar yıkılırdı heralde:1shok: :1shok: :1shok:

aman tanrım oda neydi:1shok: kadın hiç bağırmıyodu ben olsam oralar yıkılırdı heralde:1shok: :1shok: :1shok:

:Roflol: :Roflol:kesin bende yıkardım ortalığı:Roflol: :Roflol: şimdi gülüyorum ama ozamanki halimi düşünemiyorum bilemmm:1shok: :uhm:

ALLAH KİMSEYİ O YOLDA KOYMASIN.BEBEK BEKLEYENLERİ BİR NEFESTE KURTARSIN

bu görüntüler çok kötü.bunu hamile ve bebek düşünen arkadaşların izlememesi daha iyi olur.sonuçta dogum yaparken anne bu görüntüleri görmüyorki.ben iki normal dogum yaptıgım halde çok etkilendim.bu görüntüleri bırakalım doktorumuz görsün.biz degil.ALLAH DOGUM YAPACAK OLAN HERKESE YARDIM ETSİN.

yaaa müthiş.bence çok kolay doğum olmuş.hani dikiş yok kesi yok bağırmıyorda.herkes böyle doğuracaksa harika

ben izleyemedim valla eger hamile kalırsam hep normal dogum olsun istiyorum korkmamak için bakmadım...

ayy cok kötü oldum ilk defa izledim ya aman tanrım offf ama sonu cok güzel yaa herşeye değer bencee

evet çok ürkütücü görünüyo ama ben kesinlikle normal doğum yaparım...ee gülü seven dikenine katlanır artık bikerelik o acıları yaşıycaz.ama hemşire bebeği annesinin kucağına koyduya nası güzel bi duygudur o ya.çok duygulandım orda.annelik çok kutsal bişey.

benim 3 tane kızım var ama 3 de sezaryen iikide sezeryanla doğurmuşum diye çok seviniyorum arkadaşlar şu bi gerçek en güzelide sezeryan ağrı sızı hissetmeden herşey bitiyo

Niye tırstınız bu görüntülerden anlamadım. Gayet kolay ve rahat doğum yapmış hatun kişi. Yüce yaradan bunları göğüsleyebiecek şekilde yaratmadımı bizi.

Herşeyin normali makbul kızlar. Sizin birşey yapmanıza gerek yok, minik kuzucuk bulur yolunu:1closedeyes:

Bende normal doğum yapamadım çünkü oğlum 9 ay 21 günlüktü hala sancım yoktu..Ama artık ben yürüyemiyordum..En sonunda sezeryan ile doğum yaptım..Ama odaya girdiğimde oğlumu gördüğüm anda sevinçten ağlamaya başladım..Bence çok güzel bir duygu..Allah olmayan herkeze nasip etsin..Bebek bekleyen arkadaşlarıda Allah kolay kurtarsın..Bebeklerini sağlıkla kucaklarınada alsınlar inşallah..

X