Arkadaşlar gebelik testime bakar mısınız? İkinci çizgi silik

Kızlarrrrr bugünnnnn testtt yaptırdım hamileyimmmmmm 🥹❤️
Beta değerime bakın iyi mi sizce sanırım 4 haftalık

Eklentiler

• IMG_4986.jpeg
    IMG_4986.jpeg
    47,8 KB · Görüntüleme: 111
Kızlar günaydın. Çok yeni hamileyim. 2 günde bir beta takibi yapmaya başladık bu sabah yine kan verdim. geçen perşembe verdigim kan sonucum 0.1 idi. bu salı yine verdim 48.3 çıktı. geç döllenme oldugunu biliyorum. bugün yine verdim yarın çıkacak sonucum. Siz tecrübeli anne ve hamişlerden bilgiler edinmek istiyorum :) Pantolon giydigimde göbegime baskı oluyomuş gibi hissediyorum. Ofiste çalıştıgım içinde pantolon giyiyorum. Oturup kalkarken yatarken uzanırken nelere dikkat etmem gerekir. Neler yiyip içmem gerekir. Hapşurdugumda bile korku sarıyor içimi ilk bebişim olucak kısmetse :) Birazda telaşlıyım 25 yaşındayım tecrübesizliğime verin nolur. Güldügümde bile sanki bişey olacak diye korkuyorum :)😏😊
Canım sıfır çıktığında adete kaç gün vardı bu arada hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah. İki gün önce kan verdim 0,46 çıktı adetime 5 gün var şuan merak ettim yazını görünce 0 çıktığında senin kaç gün vardı adete

Hanımlar sizde gordugumu goruyor musunuz 2 gun varken test yaptim boyle cikti

Eklentiler

• Screenshot_20240117_173148_Photo Editor.jpg
    Screenshot_20240117_173148_Photo Editor.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 78
Canım sıfır çıktığında adete kaç gün vardı bu arada hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah. İki gün önce kan verdim 0,46 çıktı adetime 5 gün var şuan merak ettim yazını görünce 0 çıktığında senin kaç gün vardı adete
Sıfır çıktıgında adetimi 8 gün geçmişti pozitifi 10. Günde gördüm

arkadaşlar bu sabah test yaptım nerdeyse hıc gözükmeyen silik cızgı cıktı sonra adet gördüm bence kımyasaldı ve sonlandı maalesef yapacak bişey yok hayırlısı buymuş ben artık asla adetim bir hafta falan geçmeden test falan yapmam çünkü insanı yıpratıyo var mı yok mu ilk defa bu ay bunu yaşadım en rahatı hıc yapmamak
Benim 8 gün gecikmenin yapıyorum ve hala negatif gerçektende bu var mı yok mu sorunu insanı yıpratıyor

Adetime 1 gün kaldı sonuç böyle . Sizce var mı bir şeyler. Düşünmekten kafayı yiyeceğim 😔

Eklentiler

• IMG_6385.jpeg
    IMG_6385.jpeg
    75,6 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar selam yeni katıldım aranıza sizce bar kı gebelik adetimi hesaplama göre 4-5 gün var şuna
IMG_0602.jpeg
IMG_0602.jpeg

Eklentiler

• IMG_0601.jpeg
    IMG_0601.jpeg
    82 KB · Görüntüleme: 33
18 yildir bekliyorum bu müjdeyi idrar testinde poziftleri gorunce kan verdim ve 8 gün gectii ama kan negatif malesef haktan hayirlisi

X