Arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz ??

yelzegecan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2024
7
2
26
Kızlar özellikle evli arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim 26 yaşındayım erkek arkadaşımla sürtünme yaşadık kıyafetlerimiz vardı herhangi bir zorlama da olmadı bacaklarım bile kapalıydı eve geldim 2 saat sonra beyaz akıntıyla karışık kan geldi çizgi şeklinde adetim biteli 8 gün olmuştu ben sağlıkçiyım ama bi türlü o kan nerden geldi diye düşünmekten kafayı yiyorum Dr a gitmektende çok çekiniyorum utanıyorum yani tecrübelerinizi paylaşır mısınız saçma geliyo ama emin de olamıyorum

Kızlar özellikle evli arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim 26 yaşındayım erkek arkadaşımla sürtünme yaşadık kıyafetlerimiz vardı herhangi bir zorlama da olmadı bacaklarım bile kapalıydı eve geldim 2 saat sonra beyaz akıntıyla karışık kan geldi çizgi şeklinde adetim biteli 8 gün olmuştu ben sağlıkçiyım ama bi türlü o kan nerden geldi diye düşünmekten kafayı yiyorum Dr a gitmektende çok çekiniyorum utanıyorum yani tecrübelerinizi paylaşır mısınız saçma geliyo ama emin de olamıyorum
Allah analı babalı büyütsün 🤭🤭

Gelişine sallamış. Sağlıkçıyım bari demeseydin hikaye orada inandırıcılığını yitirmiş

Bir sağlıkçı olarak doktordan utanılmaması gerektiğini en iyi bilen kişilerden birisi olmalısınız. Kadın doğuma gidin ve sorularınızı sorun. Bu ilişkinin devamı gelecekse de doğum kontrol hapına başlayın. Bunun çözümü bu🤷🏻‍♀️
Sürtünerek üstünüzde kıyafet varken gebe nasıl kalacaksınız? Sperm hücreleri taytı delip geçecek değil ya. 26 yaşında sağlık çalışanı da sürtünmeyi sormasın ya hadi 18,19 yaşında olsanız bilgisiz genç der geçeriz ama kocaman,meslek sahibi kadınlar da bilsin ya. Elinizin altında internet de var rica ediyorum başta kendiniz için korunma yöntemlerini öğrenin.

Halbuki en çok bekarlar sevgilisi olanlar sürtünüyor konu açanlara bakacak olursak😂😂 Evli insanlar niye sürtünmeyle uğraşsınlar tövbe tövbe😂
Yani mantıken aslında bekarlara sorması lazım çünkü evli biri surtunup hamile kaldım mi korkusu gutmez yani herşey legal 😂😂😂 damdan düşmüşun halinden damdan düşmüş anlar bekarlara soracağidi🧐😂😂

O gelen akıntı yumurtlama akıntısı benimde bazı aylar gelir beyaz akıntınun içinde ince çizg gibi kırmızı bişey meraketme ne kızlığın bozuldu nede hamilesin

Kııııaaaazzzz böyle konu açıp yorumları okuyup kahkahalarla gülüyormusunuz???
Çok merak ediyorum espri anlayışınızı….

İnce kanlı çizgi beyaz akıntı içinde bekaret bozulmasını da gördük…
İyi bari resim atmamışsın şanslıyız.

Sağlıkcıyım derken neyi kastettiniz kocakarı gibi karışım yapıp derman dağıtan birimisiniz acaba…..

Mümkün değil ne düşünüyorsanız
Hamile mi kaldım ?
Mümkün değil
Bekâretime bişey mi oldu?
Mümkün değil.

Sağlıkçıyim diyorsunuz nasıl sürtünmeyle, üstelik kıyafetle gelen lekeyi bir düşünüyorsunuz?
Ya kan gelince internette de sürekli zedelenir olabilir diye okumaktan gerçekten insanın içine acaba mı diy evir şüphe düşüyor o yüzden

Bir sağlıkçı olarak doktordan utanılmaması gerektiğini en iyi bilen kişilerden birisi olmalısınız. Kadın doğuma gidin ve sorularınızı sorun. Bu ilişkinin devamı gelecekse de doğum kontrol hapına başlayın. Bunun çözümü bu🤷🏻‍♀️
Sürtünerek üstünüzde kıyafet varken gebe nasıl kalacaksınız? Sperm hücreleri taytı delip geçecek değil ya. 26 yaşında sağlık çalışanı da sürtünmeyi sormasın ya hadi 18,19 yaşında olsanız bilgisiz genç der geçeriz ama kocaman,meslek sahibi kadınlar da bilsin ya. Elinizin altında internet de var rica ediyorum başta kendiniz için korunma yöntemlerini öğrenin.
Kozluk zarı için Tabiki hamilelik imkansız soruyu net sormamışım sanırım

X