Arkadaşlar yardım

deli kizz

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2022
132
64
Hanımlar merhaba adetime 10 gün var bu kadar erken belirti olur mu bilmiyorum ama yumurtlamadan bir kaç gün sonra kasıklarımda ve belimde adet sancısına benzer agrilarim basladi hala da devam ediyor devamında da göğüslerim sisti dokunamiyorum özellikle uçları aciyor. Aynı adet dönemindeki gibi ama daha şiddetli bir göğüs agrisi. Ve de beyaz akıntım var normalde hiç akıntım olmaz kuru olur. Gebe kalmak icin Kontrol amaçlı doktora gitmistim 1 ay önce. prolaktin hormonuma da bakıldı hormonal olarak bir sıkıntın yok dendi. Göğüslerim sisti aciyor bu kadar kısa sürede prolaktin yükselmis olabilir mi. Az önce de otururken anı bıçak batması gibi kasiklarimda batma yaşadım. Nefesim kesildi. Sizce gebelik belirtisi olabilir mi? 10 aylık evliyim 7 aydir deniyoruz. Biraz uzun oldu kusura bakmayın lütfen.

Hanımlar merhaba adetime 10 gün var bu kadar erken belirti olur mu bilmiyorum ama yumurtlamadan bir kaç gün sonra kasıklarımda ve belimde adet sancısına benzer agrilarim basladi hala da devam ediyor devamında da göğüslerim sisti dokunamiyorum özellikle uçları aciyor. Aynı adet dönemindeki gibi ama daha şiddetli bir göğüs agrisi. Ve de beyaz akıntım var normalde hiç akıntım olmaz kuru olur. Gebe kalmak icin Kontrol amaçlı doktora gitmistim 1 ay önce. prolaktin hormonuma da bakıldı hormonal olarak bir sıkıntın yok dendi. Göğüslerim sisti aciyor bu kadar kısa sürede prolaktin yükselmis olabilir mi. Az önce de otururken anı bıçak batması gibi kasiklarimda batma yaşadım. Nefesim kesildi. Sizce gebelik belirtisi olabilir mi? 10 aylık evliyim 7 aydir deniyoruz. Biraz uzun oldu kusura bakmayın lütfen.
Merhaba! Kan testi verdiniz mi bende de öyle bir durum var merak ettim

Merhaba hayır daha vermedim acayip kasik agrim var aynı adet sancısı gibi Arada gelip gidiyor. Göğüs ucu çevreme dokununca acıyor sadece herkes ucu yanıyor sızlıyor demis ama ben sadece dokununca acıyor o da göğüs ucu çevresi hamile miyim degil miyim anlayamadım valla inşallah sizde bende hamileyizdir

Merhaba hayır daha vermedim acayip kasik agrim var aynı adet sancısı gibi Arada gelip gidiyor. Göğüs ucu çevreme dokununca acıyor sadece herkes ucu yanıyor sızlıyor demis ama ben sadece dokununca acıyor o da göğüs ucu çevresi hamile miyim degil miyim anlayamadım valla inşallah sizde bende hamileyizdir
Bende sizinle aynı durumdayım. Adetime 5 gün kaldı dün ve bu sabah adet ağrısıyla uyandım ve beraberinde çok akıntım oldu. Hala hafiften ağrılarım oldu göğüslerim şiş ve uçları cok hassas acıyor. Sizin durumunuz nedir ?

Benimde adetime 5 gün var. Akıntım biraz daha az su an. Ama cuma Günü sancıdan kıvrandım diyebilirim adet sancısı gibi aynı hatta bir ara acaba oldum mu dedim o dereceydi. Yataktan Ani kalktığımda da kasıklarımda bıçak saplanması gibi nefes kesen agrim tekrarladı. Göğüslerim aynı sis ve acıyor. Uç kısmına iceri göçecek şekilde bastırıyorum aciyor. Bekliyorum bakalım. Arada bir batmalarım oluyor herkes sağ da veya solda var demis ama benim bir sağ tarafım agriyor daha sonra agri sola geçiyor anlayamadım da kendimi. İnsallah hamileyizdir.

Bende sizinle aynı durumdayım. Adetime 5 gün kaldı dün ve bu sabah adet ağrısıyla uyandım ve beraberinde çok akıntım oldu. Hala hafiften ağrılarım oldu göğüslerim şiş ve uçları cok hassas acıyor. Sizin durumunuz nedir ?
Benimde adetime 5 gün var. Akıntım biraz daha az su an. Ama cuma Günü sancıdan kıvrandım diyebilirim adet sancısı gibi aynı hatta bir ara acaba oldum mu dedim o dereceydi. Yataktan Ani kalktığımda da kasıklarımda bıçak saplanması gibi nefes kesen agrim tekrarladı. Göğüslerim aynı sis ve acıyor. Uç kısmına iceri göçecek şekilde bastırıyorum aciyor. Bekliyorum bakalım. Arada bir batmalarım oluyor herkes sağ da veya solda var demis ama benim bir sağ tarafım agriyor daha sonra agri sola geçiyor anlayamadım da kendimi. İnsallah hamileyizdir

Beklemek cok zor gerçekten var mi yok mu merak ediyor insan. Test yapmaya bile korkuyorum artık.

Eğer yumurtlamanizdan eminseniz olamaz; erken yumurtlama olduysa olabilir :) inşallah hamilesinizdir

Eğer yumurtlamanizdan eminseniz olamaz; erken yumurtlama olduysa olabilir :) inşallah hamilesinizdirregl
Regl döngüm 30 gün oluyor. Valla erken mi geç mi bilemem ama yumurtlamam 14. Gün oldu uzayan akıntımdan yakaladım. Yumurtlamadan sonraki hassasiyet ve agrilarim devam ediyor. Hiç kesilmedi. inşallah vardır tabiki de. İnsan kendinde belirtileri görünce ister istemez umutlanıyor. Rabbim bana ve isteyen tüm herkese bu duyguyu tattırsın inşallah.

Son düzenleme:
Regl döngüm 30 gün oluyor. Valla erken mi geç mi bilemem ama yumurtlamam 14. Gün oldu uzayan akıntımdan yakaladım. Yumurtlamadan sonraki hassasiyet ve agrilarim devam ediyor. Hiç kesilmedi. inşallah vardır tabiki de. İnsan kendinde belirtileri görünce ister istemez umutlanıyor. Rabbim bana ve isteyen tüm herkese bu duyguyu tattırsın inşallah.
Amin
O akıntıya göre hesapliyordum ben de hep doktorlarin bazıları bu yanıltıcı diyor ama bilemedim. İnşallah hamilesindir canım

Amin
O akıntıya göre hesapliyordum ben de hep doktorlarin bazıları bu yanıltıcı diyor ama bilemedim. İnşallah hamilesindir canım
Canım doktorların yanıltıcı dediğini duymadım bilmiyorum en son ki gittiğim doktora da uzayan akıntımdan bahsetmiştim şanslısın herkeste belli etmez demişti bana. Bir diğer gittiğim doktorda özellikle akıntıdan yakalayabileceğimi söyledi. Zaten ovülasyon testlerini kullananlarda akıntıyı yakalayamayanlar yumurtlama belirtileri görmeyenler. İnşallah vardır moralimi bozmak istemiyorum. İmkansız degil sonuçta olumsuz düşünmek istemiyorum. kk da bazi kişiler hamile kaldıktan 1 hafta sonra bile kendinde değişim görmüşler. Kendini vücudunu iyi tanıyan biri değişiklikleri belirtileri fark edebilir.

Gebelik düşündüğüz için kendinizi dinliyorsunuz dinlemeyin. Adetiniz gecikmeden hicbir sey belli olmaz. Her gebelik belirti vermek zorunda değildir. Yumurtlama dönemini değerlendirdiyseniz ve adetiniz gecikmisse test ya yaparsınız mutlaka çıksr

Benim bu ay mayis ayında yumurtlamadan 1 hafta sonra sanirim kasik ağrılarım başladı adet gününe yakin agri geçti bende bir kere 3 gün önce bir de 1 gün önce test yaptım negatif cikti. Günüm geçti bu ara da kasik ağrılarım başladı,göğüslerim sisti ve cok agriyor. Çarşamba günü kan verdim hamilelik cikti. Bence gününüz geçerse kan testi verin.

Benim bu ay mayis ayında yumurtlamadan 1 hafta sonra sanirim kasik ağrılarım başladı adet gününe yakin agri geçti bende bir kere 3 gün önce bir de 1 gün önce test yaptım negatif cikti. Günüm geçti bu ara da kasik ağrılarım başladı,göğüslerim sisti ve cok agriyor. Çarşamba günü kan verdim hamilelik cikti. Bence gününüz geçerse kan testi verin.
Tebrik ederim sizi. Bende günümün geçmesini bekliyorum. Yere eğilince bile göğüslerim inanılmaz acıyor. Buradaki tecrübeli arkadaşlara sormak istedim. Kendimde belirti aramıyorum ama bazı şeyler belirgin fark edilebiliyor. İnsallah bende hamileyimdir. Bunca ömrümde burnu bir kere bile kanamayan ben az önce burun kanaması yaşadım. Bilmiyorum neden kanadigini. Bekliyorum sadece

Mrb sonuç ne oldu hamilemiydiniz ?

X