Arkadaşlarımın yanında kendim gibi değilim.

Şu garip biraz,10 yaşlarında çocukken uğraştığınız şeyler asıl şaşılması gereken bence.Bu dedikodu,hasetlik baya baya kötü insan özelliği.Valla adlarını verin de kazara denk gelip tanışırız falan.Tek dileğim Allah böylelerinden uzak etsin.Çözüm belli,sizinki alıskanlık olmus.Birinin dedikodusunu sizle yapan sizinkini baslasıyla yapar üstelik kuzenlermiş.Kim bilir aralarında ne dedikodular dönüyordur.Tek tavsiyem daha da arkadaş olmayın gecmis olsun

Hahahaha çok haklı bir tepki bu, “isimlerini verinde kazara denk gelmeyelim” gerçekten bunu dedirtecek yapıdalar. Yinede seviyorum onları, tabi bu ne onları iyi biri yapmaz, onlara artık katılmıyor olmamda beni iyi biri yapmaz. Ben aynı sokakta doğdum onlarla, anaokulundaykende tanışmış olduk. Artık üni çağındayız ama yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez, çok büyük bir alışkanlık resmen ailem oldular... İnsana o yaşlarda seçme şansı verilmiyor tabii bende bilemezdim ne raddeye geleceğini olayların, kişilerin, yaşanmışlıkların

Yalnızlık nedir biliyor musunuz? Ben kendi bildiğimi size özetleyebilirim. Kendimin en büyük düşmanı, yine kendimim. Keşke başka fırsatlarım olsaydı, inanın değerlendirirdim. Sürekli kendimle baş başa kalmaktansa, böyle yalnız olmamayı yeğlerim. Ben kötünün iyisini seçmek durumunda kaldım kısacası
İleri de böyle bı ortamda olmaktansa yanlız kalmayı tercih edeceksin.
Belki ki daha çok gençsin.
Şu an bu ortam harala gürele iyi geliyor sanıyorsunuz.
Yanlız bu yaptığınız aşırı kötü bişey bütün kötü enerjileri üzerinize topluyorsunuz.
Bırakın bence bu yaptığınız sinsilik, dedikodu vs vs.
Hangi inançtan olursanız olur dedikodunun çok büyük vebali vardır.

İleri de böyle bı ortamda olmaktansa yanlız kalmayı tercih edeceksin.
Belki ki daha çok gençsin.
Şu an bu ortam harala gürele iyi geliyor sanıyorsunuz.
Yanlız bu yaptığınız aşırı kötü bişey bütün kötü enerjileri üzerinize topluyorsunuz.
Bırakın bence bu yaptığınız sinsilik, dedikodu vs vs.
Hangi inançtan olursanız olur dedikodunun çok büyük vebali vardır.

Ben artık yapmıyorumki bundan sıkılalı çok uzun zaman oldu. Ama yapılan yerde bulunduğum için bir farkı yok. O dediğiniz enerji olayınada inanıyorum artık. Annemde inanıyor, sizinkine benzer bir şey dedi biraz bahsettiğimde. Bazen diyorumki ne zaman o ortama gitsem ters şeyler oluyor hayatımda.

X