Cilt Bakımı Ürünleri Arnavut kremi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Dikkat edin, sahibinden.com üzerinden veya gg üzerinden patent cezası alabilirsiniz. face deki satış yapan kişi sizseniz bence sadece face kullanarak telefonla sipariş alın. Her ikisenede gg ve sahibinden maliyeye satış yapanların listesini gönderiyor.

Arnavut kremi yazınca zaten sadece facede gözüküyor. Bu kremi bende kullanıyorum memnunum

Sevgili hayaxi orijinal Arnavut kremi ariyorum yardım eder misiniz

Konu uzun zamandır var ama ben aldım bugun bu kremen artık krem içerisıne cıva koyulmuyor benim lekelerm var geçsın bırakırım bi sonuç alabilirsem tabiki bugun baslayacagm inşlh

canım, evet candan erçetin de kullaniyor, arnavutlarin yaptigi bir krem... ancak surekli kullanimda dislere inanilmaz zarar veriyor, insanlar ayni zamanda cilt ile de beslendiginden ve icerigindeki civa oranı cok yuksek oldugundan zamanla disler incelip karariyor... candan ercetinin de dislerine dikkatli bakacak olursaniz gorursunuz zaten... bu kremin bir benzeri de bulgaristanda duzgun diye bi krem vardir, o da beyazlatir, ama o da zamanla dislere zarar verir... bir de yuz zamanla bir tuhaflasir...

gene de karar senin ama bu dis olayini soylemeden edemedim... :1hug:
Kuzum içeriğinde civa olmayan arnavut kremini almaniz gerekmekte. Civa olursa dişler gider

merhaba kullandiginiz arnavut kreminin ismi nedir aceba icerisinde daha az civa oldugunu soylediniz daha guvenilir oldugunu dusundugum icin sormak istedim

Arnavut kremini nerden temin edebilirim siz çok bilgilisiniz bu konuda ve konuya çok hakimsiniz yüzümü hamilelikte leke kapladı hâlâ uğraşıyorum geçmedi

Günes lekeleri icin super bir krem kesfettim suriyeli bir doktorun ozel karisimi hayatimda ilk kez boyle bir krwmden memnun kaldim tekrarlayan egzamama ince cizgilerime cilt kuruluguma bile acayip iyi geldi kullanmak isteyene on ayak olurum arkadaslar tafsiye ettigim herkeste cok memnun kaldi memnun kalmadim diyen insanin olacaginida sanmiyrm
Ayyy nolur banada yardımcı olurmusunuz 🙏🙏🙏🙏

X