Cilt Bakımı Ürünleri Arnavut kremi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
bayanlar kim ne derse desin ben bu kremi kullanmak istiyorum temin edebileceğimiz bir yer varsa hemen almak istiyorum fiyatı kaç olursa olsun o kreme çok ihtiyacım var arkadaşım teyzen banada yapabilirmi ücreti neyse vereyim gerçekten çok ihtiyacım var makyajsız dışarıya çıkamıyorum fazla makyaj yakmaktan bu yaşta kırıştım teyzene benim için rica edebilirmisin cildim karma cilt bu kremi temin edebilirsem dünyanın en mutlu insanı olacağım :KK66:

Son mesajını şimdi gördüm ve cezayı aldığım halde burdaki diğer insanlardan özür dileyerek son kez o altan altan ettiğin hakaretlerin cevap olarak yazma hakımı görüyorum. Hakkaten sana iyi bir cevap lazım bence, sen kimsin de benim IQ değerlendirme yapıyorsun ?Sen benim kim olduğumu biliyormusun ?! Sen IQ kadınlar klubunde laf yetiştirme yeteneği olarak sanıyorsun dimi? Eminim ki IQ açılışını bile bilmesin. Ben senin yaşındayken üniversiteyi bitirip master doktoruna başlamıştım, IQ budur işte. O alıntıları yapıp durdum sen iyi anla diye çünkü yazdıklarımı hep bir tarafından anlayıp saçma sapan yorumlarda bununuyordun. Bir de sana güzel bir cevap lazım ,böyle yaparsan cevabını alırsın diye beni tehtit edip duruyorsun, ne komiksin, laf sokmak en büyük başarını olarak görüyorsun dimi, zavallı seni, ama sana cevabım yok mu sanıyorsun? ama yeri değil burda tabi, bir de senin gibilere muhatap olmam diyor,senin anladığın dil insani değil diyorsun,bu lafı aynen sana iyade ediyorum ve diyorum ki sen kimsin de benimle muhatap olacaksın ki ? Hadi bu sana son cevabım ve senden sadece 5 yaşı büyük birine istersen teyze istersen büyükanne yaz umrum bile değilsin,bir de son olarak sakın herkese arnavutum diye hava atıp yazma zira arnavutların da adını zedeliyorsun.
yahu heralde arnavutum sen şimdi çirkinsin diye bütün arnavutlar çirkin olmak zorundamı bir tane aradan çirkini çıkmış işte napalım bizim suçumuzmu senin kalbinin çirkinliği yüzüne vurmuşsa banane git bir abdest al da madem yüzüne nur gelsin benle uğraşçana:KK60:IQ nun açılımını söyle gibi laflar çok banelleşti yahu ilkokul bebeleri bile kullanmıyor bunu tartışmanın seviyesini yerlere indirdin kusucam şimdi:KK60: net kullanan biri googleden her şeyi öğrenebiliyor biliyormusun teyzeciğim teknoloji baya ilerledi senin gençliğin gibideğil şimdiki zaman:))) maksat buraya kopyala yapıştır yapmak değil sen gibi:) kökten kültürlü olmak ben gibi:)
hadi cnm hadi güzelim işte gözü olanların gözü çıksın:)) ben seni unutmuşum ya kusura bakma konuya girmeyi unutuyorum sen burda zırvalamışsın bir sürü taaa ne kadar zaman olmuş seni tınlamadığım için anca görüp cvp yazabildim kusura bakma cnm sallancak bir tip değilsin anca nerden girdin konuya nerden çıktın rezil ettin kendini başka birşey değil hee ban yediğim halde sana cvp yazcam diyorsun ya bu konuyuda yetkililere bildir bence sizi tınmıyorum ban versenizde ben susmam çenem durmuyor yaşlılık de madem:KK53:

Son düzenleme:
yahu heralde arnavutum sen şimdi çirkinsin diye bütün arnavutlar çirkin olmak zorundamı bir tane aradan çirkini çıkmış işte napalım bizim suçumuzmu senin kalbinin çirkinliği yüzüne vurmuşsa banane git bir abdest al da madem yüzüne nur gelsin benle uğraşçana:KK60:IQ nun açılımını söyle gibi laflar çok banelleşti yahu ilkokul bebeleri bile kullanmıyor bunu tartışmanın seviyesini yerlere indirdin kusucam şimdi:KK60: net kullanan biri googleden her şeyi öğrenebiliyor biliyormusun teyzeciğim teknoloji baya ilerledi senin gençliğin gibideğil şimdiki zaman:))) maksat buraya kopyala yapıştır yapmak değil sen gibi:) kökten kültürlü olmak ben gibi:)
hadi cnm hadi güzelim işte gözü olanların gözü çıksın:)) ben seni unutmuşum ya kusura bakma konuya girmeyi unutuyorum sen burda zırvalamışsın bir sürü taaa ne kadar zaman olmuş seni tınlamadığım için anca görüp cvp yazabildim kusura bakma cnm sallancak bir tip değilsin anca nerden girdin konuya nerden çıktın rezil ettin kendini başka birşey değil hee ban yediğim halde sana cvp yazcam diyorsun ya bu konuyuda yetkililere bildir bence sizi tınmıyorum ban versenizde ben susmam çenem durmuyor yaşlılık de madem:KK53:

senin gibi bir terbiyesiz ve seviyesiz ile muhatap olduğum için kendim ile gülüyorum,kökten kültürlü olmak kim sen kim,yazma şeklinden belli mahalle ağzı ila konuşan bir tipsin,
seni tınlamadığımı diyorsun ama burdaki hırsını almayıp son yorumundan hemen bir gün sonra bana özel mesaj ila küfür ederek nasıl biri olduğunu anlamış oldum ama hala konuyu uzatarak ve hala yorum yazarak diğer kişilere de kişiliksizliğini göstermiş oluyorsun,çenem durmuyor diyorsun durmaz tabi burda mahalle kavgası sanıyorsun ama durdurmak başka da yolları var hukuki yolları gibi

aklık kremi konularını çok uzun süre takip ettim...çünkü bi teyze göndermişti aklık kremini,ne olduğunu zararlı birşey olup olmadığını bilmek amacı ile çok araştırdım...yüzü beyazlatırmı bilmem...ama sivilcelere yani kırmızı içi irinli sivilcelere iyi geliyor...şuda bi gerçek ciltte oluşmuş yahut oluşablicek kahve rengi lekeleri engelliyor,renginide açıyor....az önce bi forumda buun resimlerini paylaştım...çoktandır burdada nasıl birşey olduğunu merak eden arkadaşlarlada paylaşacaktım ama fırsat bulamıyordum:KK43:birazda üşengeçlik sanırım...hazır resimleri çekmişken burdada paylaşayım sizde görün bu kremin nasıl birşey olduğunu...bu arada krem üstüste hergün gece gündüz kremiymiş gibi senelerce kullanıldığında dişlerde çürüme yapıyor...bunu bize veren arnavut kökenli komşumuz söyledi...hergün kullanılmayacak bu...ilkbaşta sivilceler kuruyana kadar hergün kullanın ama sivilceleriniz geçtiği zaman 15te ayda bir kullanın...krem çok yoğun ve bembeyaz,üretimi sadece arnavut kökenli tontiş teyzeler tarafından yapılan bir ürün bu...arnavutlar güzelliğini buna borçlumudur değilmidir bilmem....çünkü gerçekten hatunlarınız 10 numara :)maşallah hepinize...ama şuna inanıyorum,pürüzsüz porselen ciltlerini buna borçlular...en azından belki hepsi kullanmıyordur ama bilenlerin bu ürünü kullanmayacağını hiç sanmıyorum...bu arada SAKIN ARKADAŞLAR ÜRETİM YAPMIYORUM...BU ÜRÜNÜ SATMIYORUM,TEMİN EDEMEM :KK43: peşin peşin söyleyeyim...ama arnavut göçmenlerinin yerleşmiş olduğu semt pazarlarının böyle diplerine doğru olan yerlerde hani bazen bulgar pazarı,göçmen pazarı dediğimiz yerlerde varmış...sadece bu kremi aldığınızda birileri tarafından kandırılmamanız için resimleri atıyorum...

1. resim Eki Görüntüle 217377

2. resim Eki Görüntüle 217378

3.resim Eki Görüntüle 217379

arkadaşım kullandı..hem cilt çatlağı için,hemde kırmızı sivilceleri için...eylül gibi bende başlıyacam bu iki tedaviye...resimleride hep paylaşacam...derdi veren rabbim illa dermanıda verir biryerlerden...tesadüfen bulduk bu kremi...allah büyüktür,inşallah bendede işe yarar...allaha emanet olun hepiniz...

Bizde dün bu kremi boşnak bi akrabamızdan aldık. bize evimizdeki bir nemlendirici ile karıştırırsanız hem bereketli olur hem de yan etkilerini azaltır dediler bizde öyle yaptık. Çillerim var ben de 2 günde bir evde yüzüme sürücem. Çilleri geçiriyor diyorlar inşallah geçer... :KK52: ama dişlere zarar verdiğini duydum. bir kaç hafta kullanıp bırakıcam. Artık olduğu kadar :KK66:

arnavut değilim karadenizliyim ve orjinal beyaz tenliyim. yani baştan belirteyim beyazlığımı kreme falan borçlu değilim tamamen genetik.
sadece bir şey dikkatimi çekti. bu arnavut kremi cildi beyazlatıyorsa neden ömür boyu kullanıyor arnavutlar. benim bildiğim ten beyazsa beyazdır. güneşten korunduğun müddetçede beyaz kalırsın. sürekli krem tarzı şeyler takviye edilerek beyaz olunuyorsa gerçekten cilt beyaz olmuyor demekki. sadece krem sayesinde cildin üzeri beyaz bir örtüyle kaplanıyor. kullanmayı kesincede cilt kendi rengine dönüyor. benim anladığım bu.

demem o ki; cilt beyazlığı genetik içten gelen bir şey. dış etkilerle ancak cildin üzeri örtülür. genetiği bozulmaz. ayrıa sadece yüz beyazlatılarak beyaz tenli olunmaz. tüm vücut aynı renkte olmalıki doğal olunsun. aslında söylemek istediğim şu: bu tip krem tarzi takviyelerle cilt güzelliği olmaz. cildin rengi önemli değil. önemli olan cildin sağlıklı görünmesi. ister beyaz ister buğday ister esmer tenli olun. güzel görünmek için cildin sorunsuz ve pürüssüz olması önemlidir. beyaz tenli olupta cildi bozuk olduğu için çirkin görünen bir çok insanda var unutulmamalı. ayrıca güzellik tende de bitmiyor. kaş-göz orantısı, dudak burun vs... bir sürü etken var güzellik için. geçici çözümlerle cildin rengini değiştirmek yerine cildin sağlığını korumaya yönelik içten ve dıştan takviyeler yapılırsa görüntümüz ve cildimiz daha sağlıklı olur görüşündeyim nacizane. sevgiler :KK34:

Son düzenleme:
arnavut değilim karadenizliyim ve orjinal beyaz tenliyim. yani baştan belirteyim beyazlığımı kreme falan borçlu değilim tamamen genetik.
sadece bir şey dikkatimi çekti. bu arnavut kremi cildi beyazlatıyorsa neden ömür boyu kullanıyor arnavutlar. benim bildiğim ten beyazsa beyazdır. güneşten korunduğun müddetçede beyaz kalırsın. sürekli krem tarzı şeyler takviye edilerek beyaz olunuyorsa gerçekten cilt beyaz olmuyor demekki. sadece krem sayesinde cildin üzeri beyaz bir örtüyle kaplanıyor. kullanmayı kesincede cilt kendi rengine dönüyor. benim anladığım bu.

demem o ki; cilt beyazlığı genetik içten gelen bir şey. dış etkilerle ancak cildin üzeri örtülür. genetiği bozulmaz. ayrıa sadece yüz beyazlatılarak beyaz tenli olunmaz. tüm vücut aynı renkte olmalıki doğal olunsun. aslında söylemek istediğim şu: bu tip krem tarzi takviyelerle cilt güzelliği olmaz. cildin rengi önemli değil. önemli olan cildin sağlıklı görünmesi. ister beyaz ister buğday ister esmer tenli olun. güzel görünmek için cildin sorunsuz ve pürüssüz olması önemlidir. beyaz tenli olupta cildi bozuk olduğu için çirkin görünen bir çok insanda var unutulmamalı. ayrıca güzellik tende de bitmiyor. kaş-göz orantısı, dudak burun vs... bir sürü etken var güzellik için. geçici çözümlerle cildin rengini değiştirmek yerine cildin sağlığını korumaya yönelik içten ve dıştan takviyeler yapılırsa görüntümüz ve cildimiz daha sağlıklı olur görüşündeyim nacizane. sevgiler :KK34:

haklısın fakat, biz sadece çil ve lekelerimize çare arıoruz be cnmm:KK50:

Arnavut kremi esmer birini beyazlatmaz ki zaten. Ayrıca arnavutlar zaten beyaz tenli olurlar. Annemden duyduğum kadarıyla halamlar bu kremi bakım amaçlı kullanırlarmış.Beyazlamak için değil.

BEn göçmenim. Saçlarım açık renk. GÖzlerim renkli. tenim de aşırı beyaz. ama beyazlıktan güneşten çil oluyor yüzümde. bu krem çili geçiriyor. Leke,sivilce ve çil sorununuz varsa ya da cilt bakımı için kullanabilirsiniz. Beyazlamak için değil :nazar: Boşnak,arnavut ya da makedon komşularınız varsa bilirler. Ya da internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

ben arnavut kremini 4 gün önce satın aldım.5 yıldır arnavutların yaşadığı bir mahallede öğretmenlik yapmama rağmen daha yeni duydum.(sanırım gizledikleri doğru) önceden okuduklarıma göre krem orjinal gibi.kokusu tereyağı ,rengi kirli beyaz,çok yoğun ve sürüldüğünde yüz kremi uzun süre emmiyor(parlak kalıyor).tabi bide benim cildim yağlı ondan çok parlama yapıyor olabilir.ben bursa da yaşadığım için temini zor olmadı.çünkü bursa da çok arnavut var.etkilerine gelince;çene bölgemde leke bırakan sivilceler için almıştım.sivilceleri ve önceden olan sivilce lekerini hızla geçiriyor.4 gündür sürmeme rağmen cildimde aydınlanma yaptığını gördüm.

bende bursada oturuyorum arnavut kremini nerden aldin ogrenebilirmiyim bende almak istiyorum bu arnavut kreminden bilgilendirirsen sevinirim

merhaba hanımlar,
ben arnavut kremini arıyordum uzun zamandır ama sonunda nihayet buldum bir yakınımızdan...eğer isteyenler olursa yardımcı olmaya çalışırım.özelden msj atabilirsiniz.:KK49:

mrb arkadaşlar ben de bu kremden istiyorum izmirde bu kremi yapan arnavut bi bayan var ama 1aydır kullanmama rağmen bi etkisi olmadı yardımcı olabilcek bi arkadaş varsa benimle iletişime geçerse çok sevinirim

merhaba..eğer istersen getirtebilirim sana kargolarım,yoğun çalıştığım için anca gördüm..özelden msj atamıyorum..mail xxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanan arkadaşlar acaba bu krem doğum sonrası kalan kahverengi lekeleri de açar mı??Deriyi soyarak mı beyazlatıyor yoksa direk rengini mi açıyor,ben zaten beyaz tenliyim.Sadece lekenin üzerine mi sürmem lazım acaba??Kullanmadığım ürün kalmadı bıktım artık,kahverengi lekelerin beyazlaması için yararı olacaksa civalı falan farketmez artık kullanıcam.Şu an bir beyazlatıcı kullanıyorum güya hepten kararttı lekeleri.Bir de orjinalini nerden bulucaz bu kremin??

:) ben de Arnavut asıllıyım, bu kremi büyük ihtimalle duydum zamanında da önemsemedim bilindik marka kremlere alıştığım için.
biz de özellikle büyüklerin dişlerinde kararma çoktur fakat öyle sarı sarı değil. direkt o bembeyaz dişlerinde damarlı kararmalar vardır. sebep krem mi bilemiycem... yarın ilk işim bunları sormak olcak, herkesin ayrı ayrı kafasini şişiricem :)
ya bi de ailede en fazla sivilcesi olan benim ya :)
öğrenicem yarın, sizlere de faydalı bilgim olursa iletirim arkadaşlar

arkş aklık kremini bende kullandım ve hala kullanmaktayım dişlere asla hiç bir zararı yoktur ciltdeki sivilce ve lekelere kırışıklıklara artı beyazlatma özelliğine sahiptir
hiç bir yan etkisis yoktur.

X