Arnica bora kullanan varmı.?

Kızlar slm ;
bende bu makineden almak istiyorum.Yalnız sulu olduğu için haznesini temizleme konusunda sorun çıkarırımı diye düşünüyorum.
Yani haznesini temizleme kolay oluyormu?İçine her türlü parçaçığı aldığı için lavaboyu tıkayacağını düşünüyorum..Suyu süzen bir aparatı varmı???:26:

suyunu süzme özelliğ var geri kalan saçlar vs hepsi içinde topaklanmış oluyor onlarıda çöpe atıyorsun.temizliği kolay yani

bende henüz çeyizime elektrik süpürgesi almadım. ama bu modeli beğendim. hem de fiyatı uygun. evde de sulu süpürge kullanıyoruz arzumun. bunun temizlemesi de pratik. su konan yeri kolayca takılıp çıkartılıyor. çeyiz için olur dimi aliyim bunu.

Kızlar kesınlıkle cok ıyı bır makına temıslemesı zor dıe bısıy yok sonucta yemek yedıgımız tabagı da yıkamadan yerlestırmıoruz dımı ? Ilk denememde suyun ıcındekılere ve o camur rengıne ınanamadım halı rsmen parladı ben cok memnun kaldım emıs gucu cok ıyı plastık parcalarının dayanıklı olmadıgını okudum fakat cok problem dııl yanı o kadar basıt dııl malzemesı kesınlıkle gozum kapalı onerebıolecegım bı urun

Kızlar kesınlıkle cok ıyı bır makına temıslemesı zor dıe bısıy yok sonucta yemek yedıgımız tabagı da yıkamadan yerlestırmıoruz dımı ? Ilk denememde suyun ıcındekılere ve o camur rengıne ınanamadım halı rsmen parladı ben cok memnun kaldım emıs gucu cok ıyı plastık parcalarının dayanıklı olmadıgını okudum fakat cok problem dııl yanı o kadar basıt dııl malzemesı kesınlıkle gozum kapalı onerebıolecegım bı urun
**yemek ediğimiz tabağı yıkamadan mı yerleştiriyoruz **cümlene bayıldım. kullandıktan sonra temizleyip kaldırırsan koku falan olmaz:) ben önce hiç arnica ürünleri kullanmadığım için sormuşrum cevabın çok işime yaradı alacağım bu süpürgeyi:)

ben biraz almakta geciktim sanırım ama araştırdım en uygun deveyukunde buldum kargoyla 180 tl. sipariş verdim bugün bakalım. umarım hemen gelir bende memnun kalırım. Hemen yazıcam memnun kalırsam::KK3:

kızlAR Arnicam geldi. Kesinlikle mükemmel bir alet. Hem hafif hemde temizliğide hiç öyle zor değil. Kesinlikle tavsiye ederim. ayrıcada çok şık. Teşekkürler deveyukune.

**yemek ediğimiz tabağı yıkamadan mı yerleştiriyoruz **cümlene bayıldım. kullandıktan sonra temizleyip kaldırırsan koku falan olmaz:) ben önce hiç arnica ürünleri kullanmadığım için sormuşrum cevabın çok işime yaradı alacağım bu süpürgeyi:)

:KK60:öle canım kullandıktan soora temıslersen tas gıbı supurge ben cok arastırdım memnun kalmayan yok gıbı sankı anneler gununde annem ve kayınvvalıdem sıparıs gectı kımse ben temızım demesın dıo supurgeyı gorenler :)

Bende hepsiburada`dan aldim, 2 gunde geldi. Bana sarisi geldi, guzel bir renk. Emis gucu 2400 watta gore az, halilari yerinden kaldirmiyor ama yine de iyi supuruyor.Kullanimi kolay, agirligi az. Her yere kolaylikla geliyor.Boru uzunlugu yeterli ama supurge basliklarinin yuvasi olmadigi icin cok zorlarsaniz cikabilir.Plastikleri gayet saglam gozukuyor.Su kovasini temizlerken cikan pislikler emici plastigin borularina girdigi icin elinizle temizliyorsunuz. Sanirim bu da diger makinalarda da karsilasilan bir durum.Silme isleminden sonra cikan suyun temizligini gorunce gozlerime inanamadim.Cunku su piril pirildi. Bu da halilari kaldirmasa bile emis gucunun yeterli oldugunu gosteriyor diye dusundum.Sesi ne fazla ne de az. Sessiz bir makina degil, normal bir sesi var.Aparatlari koyacak yer yok, bu bence eksillik, bir de boruda acma kapama dugmesi olsa iyi olurdu. Kablo uzunlugu yeterli, hemen toplaniyor. Suyuna parfum ilave edince evi mis gibi kokuttu. Parasina gore guzel bir makina, herkese tavsiye ederim. Bir yemek parasina alinabilecek en iyi makina diye dusunuyorum.

Ben de bu makinadan istiyorum umarım alırsam uğrar yorum yazarım :KK34:

bende almayı düşünüyorum bu markayı ama nasıl olur bilmiyorum?nette çok araştırdım we çoğunlukla herkes memnun o yüzden buna karar werdim.acabaaa,ıslak kuru olması halı weya koltuk silerkende kullanılması demekmi.yani halı yıkama makinası gibimi ???

canım ıslak kuru dııl makına kuru supuruyor sadece cektıgı tozu suya hapsediyo ama hakkını vermek lazım harika bi makina

arnica marka halı koltukta yıkayabilen 2400 watt gücünde başka süpürge warmı acaba??ben koltuk yıkamalı almak istiyorum çünkü.

arkadaşlar bu makineyi kullananlar cevap verebilir mi hepa filtresi kaç numara; yanlış anlamayın bilinmeyebilir ama bu filtreler nımara numara sınıflandırılıyor. böylece filtreden kaçacak toz miktarı belirleniyor. şöyleki;
Partikül büyüklüğü Partikül örnekleri
Filtre sınıfı Uygulama örnekleri

10 µm'dan büyük partiküller için kaba toz filtresi
Haşaratlar, tekstil elyafları ve saçlar, kum,uçucu kül, sporlar, polenler,çimento tozları
G1 G2 Basit uygulamalar için (örn. kompakt cihazlarda haşarat korunması)
G3 G4 Sivili koruma tesisleri için ön ve çevre havası filtresi; boya püskürtme kabinleri hava çıkışı ve mutfak hava çıkışı vs.; klima ve kompakt cihazlar için kirlenme korunması (örn. pencere klima cihazları, vantilatörler); F6 ile F8 arası filtre sınıfları için ön filtre
1 - 10 μm partiküller için ince toz filtresi Sporlar, polenler, çiçek ve çimento tozu, toz çökelmelerine ve lekelere neden olan partiküller, konakçı partiküller üzerinde bakteriler ve mikroplar F5 Düşük taleplere sahip mekânlar için dış hava filtresi (örn. fabrika hangarları, depo mekânları, garajlar)
F5 F6 F7 Havalandırma merkezlerindeki ön ve çevre havası filtrelenmesi; satış mekânları, alışveriş merkezleri, bürolar ve belirli üretim mekânları için klima tertibatlarındaki son filtre, F9 ile H11 arası filtre sınıfları için ön filtre
Yağ dumanı ve aglomerize kurum; tütün dumanı; metal oksit dumanı F7 F8 F9 Bürolar, üretim mekânları, kumanda merkezleri, hastaneler, bilgi işlem merkezleri için klima tertibatlarındaki son filtreler; H11 ile H13 arası filtre sınıfı için ön filtre ve aktif karbon
< 1 &#956;m partiküller için yüzer madde filtresi Mikroplar, bakteriler, virüsler, tütün dumanı, metal oksit dumanı H10 H11 H12 Yüksek ve en yüksek taleplere sahip mekânlar için son filtre (örneğin laboratuarlar, gıda ürünleri, farmakoloji, hassas mekanik, optik ve elektronik endüstrisi üretim mekânlarının yanı sıra tıp için)
H11 100.000 veya 10.000 sınıflarının temiz mekânları için son filtre
Oluşma durumundaki yağ buharı ve kurum, radyoaktif yüzer maddeler H12 H13 10.000 veya 100 sınıflarının temiz mekânları için son filtre, sivil koruma tesislerindeki son filtre, çekirdek teknolojisi tesislerindeki çıkış havası filtresi
Aerosoller H14 U15 U16 10 veya 1 sınıflarının temiz mekânları için son filtre
alıntıdır (trotec.com)
neyse kılavuzunda yazar bana söyleyebilir misiniz arkadaşlar. bir de benim makinem arçelik 2000 toz torbasız modeli. emiş gücü mükemmel değil ama halının köşesinden kaldırıyor. burda bu makinenin halıyı kaldırmadığı söyleyen arkadaşlar var, kafam karıştı bir yardımcı olur musunuz???

halıyı yukarı kaldırması temel krıter olmamalı dıe dusunuoorum kac numaralı partıkullerı emıyo ucuruo kacırıo bılmıoorum ama sonucta tozla ugrasıooruz kımse evde atom parcalamıo canım sen ıyısı mı arnicanın musterı hızmetlerınden tasarım muhendıslerıyle goruş sanırım onlar sana en guvenılır bılgıyı verır

bugün bende arnica bora aldım,kullandım 2400 waatt olunca halıları emer zannediodum ama öyle deilmiş yani normal çekio diğer süpürge arçelik 1600 watt torbasını değiştirdiğimde somururdu halıları.benim kafam çok iyi bişey almadı yaa,inşallah iyi olur .turbo fırçasını kullanmadım onu mu kullanmalıyım arkadaşlar.turbo fırçası ne işe yarıo.ben netten almadım ,200 tl ye aldım rengide mavi.

benım makınamda mavı tatlım ben en kucuk fırcasını kullanıoorum dıger fırcaları denemedım bıle gerek kalmıo 1600v bı makınayla karsılastırınca kafam karıstı acaba bı sorun olabılır mı

X