Aşılama 11. Gün test

Çok şükür bende 1 nisanda test vereceğim nasıl heyecan var bilmiyorum Allah'm bana da nasip etsin isteyen herkese
Allah inşallah size de nasip eder sağ salim kucağınıza alırsınız size dua edeceğim hayır 2. Aşılamamdı 1. Tutmadı malesef ama bunda günde yarım avokado yedim belki faydası olmuştur

Allah inşallah size de nasip eder sağ salim kucağınıza alırsınız size dua edeceğim hayır 2. Aşılamamdı 1. Tutmadı malesef ama bunda günde yarım avokado yedim belki faydası olmuştur
Benimde 2 bende sürekli havuç yedim bugün 7. Günüm düne kadar ara ara karın ağrısı oluyordu artık yok Allah razı olsun Allah sağlıklı bir şekilde kucağına koymayı nasip etsin

Hiç ummadığımız anda gelir diyorlar doğruymuş ❤️
Gerçekten öyle bu ay çok stres yaşadım inan aşılama yaptıklarında bile ben ağlıyordumm sağolsun hemşireler bana destek oldu yalnız bırakmadılar hiç beklemiyordum bu ay çünkü o kadar sorunum vardı ki ama çok şükür rabbim nasip etti inşallah sağlıklı bir şekilde ilerleyecek. Sende asla umudunu kaybetme Allah bu ay seni boş çevirmesin inşallah bir an önce bu güzel haberi sende alırsın

Bende yeni şuan umutlandım 🫠ama korkuyorum ya umudum kursağımda kalırsa üzülürüm diye 1 aşılamada çok üzülmüştüm ama her zaman hayırlısını diliyorum Allah'tan doğru zamanda doğru şekilde

Bende yeni şuan umutlandım 🫠ama korkuyorum ya umudum kursağımda kalırsa üzülürüm diye 1 aşılamada çok üzülmüştüm ama her zaman hayırlısını diliyorum Allah'tan doğru zamanda doğru şekilde
Bende ilk aşılamamda çok üzülmüştüm ama çok şükür Allah yüzüme baktı. Pcos vardı bende eşimde bir sorun yoktu çok şükür

Bende hiçbiri yok yumurtalık tembelliği vard gelişmiyordu ama çok şükür 3 tane gelişti geçen sefer 1 taneydi 17mm bu sefer 3 tane umudum var bakalım eşimde de sorun yok

Arkadaşlar bugün aşılama da 11. Günüm gündüz test yaptım negatif çıktı şimdi tekrar denemek istedim bu şekilde çıktı test bozuk değildir heralde değil mi çok heyecanlandım hemen gidip kan vermek istiyorum aslında
merhabalr bugun benim de 11.gunum sizde durum nedir tuttu mu acaba , ben dayanamadim 8.gunde yaptim negatif çikti , 9 ve 10.gun silik bi çizgi , acaba ogne etkisi mi ilac etkisimi kafam cok karisik ama igne etkisi olsa 8.gun de pozitif cikardi diye dusunuyorum , suan kasik ve alttan karin agrisindan baska bi belirtim de yok

merhabalr bugun benim de 11.gunum sizde durum nedir tuttu mu acaba , ben dayanamadim 8.gunde yaptim negatif çikti , 9 ve 10.gun silik bi çizgi , acaba ogne etkisi mi ilac etkisimi kafam cok karisik ama igne etkisi olsa 8.gun de pozitif cikardi diye dusunuyorum , suan kasik ve alttan karin agrisindan baska bi belirtim de yok
Merhaba benim 7. Gün iğne etkisş geçmişti akşam silik çizgiyle ve 7 değerle öğrendim şuan iki günde bir kan verip takip ediyorum. Bol bol dua edin sabırlı olun 15. Gün bile öğrenen var

X