Asilama 14.gun 14 mm

Ohshbw06

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2021
103
26
25
Merhaba arkadaslar asilama tedavisi için başladık klomen kullandım 5 gün

11. Gün ilk kontrole gittim endo 7 mm ,solda 2 yumurta 11mm ve 13 mm demişti

14. Gün bugün tekrar gittim endo 10 mm solda 10 mm ve 14 mm dedi 2 Gün sonra tekrar gel dedi döngüm 32 Gün . sormak istediğim bu yumurta buyurmu catlatma iğnesi icin uygun hale gelirmi ne yapmalıyım sizler ne yaptınız yavas büyümemişmi sizcede biraz

Biraz yavaş büyümüş ama 2 gün sonra ideal boyuta gelir bence sonra da aşılama yapar doktorunuz

Biraz yavaş büyümüş ama 2 gün sonra ideal boyuta gelir bence sonra da aşılama yapar doktorunuz
Yaa insallah gelir ve hayirlisiyla tutar biseyler yemelimiyim büyümesi için ne yapabilirim bilginiz varmii ilk kez olcak bu klomenede ilk başladım 🙈

Beslenmene dikkat et avokado ye bol bol ben öyle yapmıştım
Dün tekrar gittim doktor 12 mm endo, 17 mm 14 mm iki yumurta dedi bugün geceye iğne verdi haftasonu değerlendirin dedi aşılama olmuycak haftasonundan dolayı dedi avakado sabahları yiyorum 14 gün boyunca yiyeyimmi birde dikkat ettinizmi yürüyüş vs yapiyimmi insallah nasip olur

Dün tekrar gittim doktor 12 mm endo, 17 mm 14 mm iki yumurta dedi bugün geceye iğne verdi haftasonu değerlendirin dedi aşılama olmuycak haftasonundan dolayı dedi avakado sabahları yiyorum 14 gün boyunca yiyeyimmi birde dikkat ettinizmi yürüyüş vs yapiyimmi insallah nasip olur
Aşılama haftasonu yapmıyormuymuş neden ki benmki haftasomu olmuştu
Tekrar iğneden sonraki 213 gün yat dimlen bol bol sonra yürüyüş yaparsın

Aşılama haftasonu yapmıyormuymuş neden ki benmki haftasomu olmuştu
Tekrar iğneden sonraki 213 gün yat dimlen bol bol sonra yürüyüş
Şehir hastanesi gittiğim yer yapmiyomus dua edin insAllah sağlıkla sihhatle tutunsun 🤗

X