Aşılama 5.gün belirtileri kızlar toparlanın bilgi akışı sağlayalım 💞

Ya kaset test sonuç görmek için adet tarihinin cidden geçmesi lazım ya ondan ben hep erken gebelik yapıyorum açıkçası ama ayın 30 sanırım bıraktım onu da yapmayı :) yarın devlet hastanesinde işim var belki beta da verebilirim ama çokta içimden gelmiyor göğüslerim adet olacak gibi şiş bide kararmış ya şimdi adeti ben hep ilaçla olduğum için bu kararma hormondandır diye düşünmeye başladım
Test verdinmi

Benim aynı adet sancisiydi ben yerleşme kanaması yasadim o lekeyi gorunce kesin erken adet olucam tutmadı dedim yani sonra hep adet kanamasi bekledim ama ardına hiç kanama gelmedi heralde hormonlardan bu ay zor sökülucem dedim.o kadar hamile olduğuma inanmiyorum yani 14 gün kan testine çağırıyordu doktorum ben hiç öncesinde idrar testj yapmiyodum hep 14 gün kan veriyodum 2 ci asilama tutmasaydi tedaviye ara vercektim vücudum çok yorulmustu çünkü o yüzden doktoruma gitmek yerine 14 cu günü gider sağlık ocağında kan veririm zaten tutmadı bostan yere doktoruma gitmeye gerek yok zaten tedaviye ara verecegim dedim kendi kendime.ben pazar günü yerleşme kanaması yaşadım aşılamanın 11 ci günü geç döllenme olduğu için carsamba 14 gün kan vermeye sağlık ocağına gidecektim hala adetim.sokulexek.diye bekliyorum gitmedim alarm çaldı zaten tutmadı diye gitmedim eşim bi kaç günlüğüne tatile gidelim kafan dağılsın demişti en azından idrar testi yap dedi hani.hamile olmadığından kesin emin olalım dedi onu bile yapmadim.persemve günü annemin zoruyla idrar testi yaptım hemen yapınca baktım bişey yok işte yok aticam.testi.dedim.kizdim anneme annemde şuraya koy biraz beklesin doye oda bana kızdı koydum 7 dakka sonra silik pembe çizgi oluştu bu test yalancı dedim😂halen inanmiyorum ertesi gün kan verdim ancak öyle inandım.15 gün ıdrar testinde 16 ci gun kan testinde ogrendim
Hayırlı olsun lekelenme nasıl geldi peki renk kıvam anlamında ?

Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah
Ben dün devlet hastanesine gittiğimde kan verdim ama ne olmuşsa hala düşmemiş sisteme büyük ihtimal verdiğim diğer testlerde olduğundan onu işleme almadılar ama arkadaş gibi erken gebelik testi değil de kaset yaptım birşey çıkmıyor adeti bekliyorum artık

Kızlar ben adet olmuşum :) neyse bu ay tekrar deneyeceğim olana kadar devam :)) inşallah hayırlı haber veririm birgün burda :)
Kısmet canım bu işler allahim en hayırlısını biliyor en güzelini saklıyor bize kalbini ferah tut

Bende dedim varsa çıkar şimdi kanda

Eklentiler

• IMG-20240404-WA0005.jpg
    IMG-20240404-WA0005.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG-20240404-WA0006.jpg
    IMG-20240404-WA0006.jpg
    199,4 KB · Görüntüleme: 40
12. Gün Bende 10 çıkmıştı . Kanda çıkar canım dediğin gibi zaten. Bende çok silik bir çizgi gördüm. verecek misin kan
Verdim kan yarın beli olurmuş varmi sen goruyormusun Gözle daha net görünüyor bide ilk 10 dakada çıktı varla yok arasiydi şimdi görünüyor Gözle dikkatli bakinca

Verdim kan yarın beli olurmuş varmi sen goruyormusun Gözle daha net görünüyor bide ilk 10 dakada çıktı varla yok arasiydi şimdi görünüyor Gözle dikkatli bakinca
Görünüyor canım çok silik. Fotoğraf da çok koyu çıkmıyor zaten biliyorum. Sen görüyorsan vardır.

X