aşılama için evrak

merviiikk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2023
44
9
27
Merhaba kızlar yarın aşılama olucak.Fakat evlilik cüzdanımı bulamıyorum.Fotokopisini istediler.Sizce bulamazsam tedavimi yapmazlar mı ?

devlet hastanesindemş yaptırıyorsunuz evlilik cüzdanını ilk defa duydum çok saçma

Kişiden kişiye değişir. Personel sorun edebilir de en yakın zamanda getir de diyebilir. Ben de vukuatlı nüfus örneğini yanlış getirmiştim bir dahaki gelişinde getir dedi o kadar.

Merhaba kızlar yarın aşılama olucak.Fakat evlilik cüzdanımı bulamıyorum.Fotokopisini istediler.Sizce bulamazsam tedavimi yapmazlar mı ?
Aynısını yaşıyorum şuan cuma günü aşılamam var ve evlilik cüzdanımı bulamıyorum yenisi en az 1 hafta 10 içinde gelir bende sizin gibi belge çıkaracam inşallah kabul ederler bugün sekreter kız belgeler gelmezse seni masa da bile olsan öyle bırakma hakkım var dedi sinir oldum doktordan daha tripliler

saçmalık bence 😮‍💨 hangi devirde yaşıyoruz zaten vukuatlı nüfus kayıt örneğinde çıkıyor evli olduğumuz 🧐 bende aşırı stres yaptım aramadığım bakmadığım yer kalmadı evde bulamadım

X