Aşılama - İdrar Testim Pozitif

İnşallah gonal-f çok iyi gelmiştir hayırlısıyla pozitifi görürsün sağlıklı bebekse eğer inşallah. İlk gün kanama, kramp olabilecek yan etkilermiş her aşılamamda söylediler. Şiddetli ağrı olmadıkça sıkıntı yokmuş. Hayır tabii ki de sıkıntı olmaz dinlenmen sadece 14 gün boyunca tamamen hareketsiz kalmak bence iyi olmaz doktorum da böyle önermişti. Yine de yemek yapabilir duş alabilir normal işte yaşantına devam edebilirsin. Güzel beslen bol bol su iç folik asit zaten verilmiştir onu kullan temizliğe gelirsekte yavaş yavaş yap öyle haldır huldur bence yapma boşver ev 14 gün biraz kötü olsun sonucu iyi olsun da 😍
cok doru😂😂 evi temizleyememek cok büyük sorun ya hapsryrm her yer toz topak eşim anca yemekleri yapiyordu kaç gündür saolsn temizlik yapamiyo😀 erkekler işte pek anlamiyo bgn ayamın altina bezi aldimda eğilmmeden ayağimla sildim yerleri valla cok haraketsiz kalmak kan akışı için iyi değilmiş e ebbebek te kan ile besleniyomş doru ama bi yanımda pimpirikli bizim sperm sorunumz vardi onun dişinda bnde sorun yok o sebeple seçtik aşılama dr aşialama sonrasi sperm değerlerine iyi demişti bn pek anlamiyorm bakar msnz sizde sonuclara anliyorsanz yardımcı olur msnz

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 92
cok doru😂😂 evi temizleyememek cok büyük sorun ya hapsryrm her yer toz topak eşim anca yemekleri yapiyordu kaç gündür saolsn temizlik yapamiyo😀 erkekler işte pek anlamiyo bgn ayamın altina bezi aldimda eğilmmeden ayağimla sildim yerleri valla cok haraketsiz kalmak kan akışı için iyi değilmiş e ebbebek te kan ile besleniyomş doru ama bi yanımda pimpirikli bizim sperm sorunumz vardi onun dişinda bnde sorun yok o sebeple seçtik aşılama dr aşialama sonrasi sperm değerlerine iyi demişti bn pek anlamiyorm bakar msnz sizde sonuclara anliyorsanz yardımcı olur msnz
Canım ben hiç anlamıyorum spermiyografi sonucundan. Biz de doktorumuza danışarak iyi olduğunu öğrenmiştik. Biraz hesaplamaları falan farklı oluyor yanlış yönlendirmeyim 😍

Kızlar merhaba bu 3. aşılamam. İlk iki aşılamam femara ve ovitrelle ile yapılmıştı. 3. aşılamam gonal-f 450 ve ovitrelle ile yapıldı. Regl tarihim 3 şubat (1.gün) 19 şubatta ovitrelle 21 şubatta da aşılama yapıldı. Benim ilk iki aşılamamda ovitrelle vücudumdan 8. 9. günler atılmıştı. İdrar testi yaptığım zamanda da negatif çıkıyordu ama bu sefer pozitif çıkıyor. Sizce var mıdır? Çok heyecanlıyım. Bu arada bir de dün açık pembe şeklinde bir kerelik bir kanamam oldu. Heveslenmeyim yoktur diyorum bir yanımda var sanki diyor… 7 mart kan tahlili için çağırdı doktorum daha 6 gün var. Adetime de 4 gün kaldı.
Merhaba bugün benim aşılama günüde dahil 10. Günüm bende test yapmak istedim silik çizgi çıktı ? Sizde sonuç ne oldu ?

Merhaba bugün benim aşılama günüde dahil 10. Günüm bende test yapmak istedim silik çizgi çıktı ? Sizde sonuç ne oldu ?
Merhaba benim en belirgin şekilde 9. günden itibaren pozitif çıkmaya başlamıştı gebelik testlerim. 12. gün kanda pozitif olarak öğrendim şu an 6+1 haftalık hamileyim çok şükür rabbim size de nasip etsin isteyen herkese 🥹🙏🏼 Ama benim erken gidiyordu ovitrelle vücuttan erkenden atılıyordu siz yarın bir daha yapın 12. gün sabah yine yapın eğer pozitifse bence gidip kan verin

Merhaba benim en belirgin şekilde 9. günden itibaren pozitif çıkmaya başlamıştı gebelik testlerim. 12. gün kanda pozitif olarak öğrendim şu an 6+1 haftalık hamileyim çok şükür rabbim size de nasip etsin isteyen herkese 🥹🙏🏼 Ama benim erken gidiyordu ovitrelle vücuttan erkenden atılıyordu siz yarın bir daha yapın 12. gün sabah yine yapın eğer pozitifse bence gidip kan verin
Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla afiyetle bebeğine kavuşmayı nasip etsin 😍 yarın tekrar yapayım bende inşallah teşekkür ederim ❤️

Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla afiyetle bebeğine kavuşmayı nasip etsin 😍 yarın tekrar yapayım bende inşallah teşekkür ederim ❤️
Amin amin canım inşallah Allah razı olsun. Rabbim sana da bu güzel haberi almayı nasip etsin. 🥰😍Kan verdikten sonra bana da haber ver veya test yaptığın zaman 🙏🏼

Kızlar merhaba bugün aşılamanın 11.günü yapıldığı günü saymazsam eğer , cuma günü kan vermiştim beta 0 çıkmıştı . Bugün bi test yapayım dedim testte böyle silik çizgi çıktı adetimi de tam kestiremiyorum pcos var bende 1-2 en fazla 3 gün kalmıştır. Testi ekliyorum böyle silik öğrenen varmı aranız da ?

Eklentiler

• IMG_1342.jpeg
    IMG_1342.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_1341.jpeg
    IMG_1341.jpeg
    132,5 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_1339.jpeg
    IMG_1339.jpeg
    83,9 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar merhaba bugün aşılamanın 11.günü yapıldığı günü saymazsam eğer , cuma günü kan vermiştim beta 0 çıkmıştı . Bugün bi test yapayım dedim testte böyle silik çizgi çıktı adetimi de tam kestiremiyorum pcos var bende 1-2 en fazla 3 gün kalmıştır. Testi ekliyorum böyle silik öğrenen varmı aranız da ?
Bende dün yaptım böyle silik çıktı bugün de yapacağım kimi iğne etkisi diyor kimi gebelik inşallah hayırlı sonuçlar alırız

Eklentiler

• IMG_2192.jpeg
    IMG_2192.jpeg
    29,7 KB · Görüntüleme: 37
Aşılama günümü saymazsam 12.günüm bugün çatlatma iğnesinin de 14.günü 🥹 dün erken gebelik testinde silik gördüm,bugün de normal kaset testte yaptım orda da çok silik gözüküyor ama bilemiyorum 🥹 olumsuzluğa alıştığım için bi umut bekliyorum işte 2-3 gün var adete de

Bence hamile olabilirsin yeniden test kan testi ver 😍
Olumsuz haberi almaktan korkuyorum sanırım tam net gözükmüyor da kaset testte o huzursuz ediyor beni dün ki yaptığın erken gebelik kuruyunca daha belli oldu hatta ama bilemiyorum negatifle karşılaşmak korkutuyor

Eklentiler

• IMG_1359.jpeg
    IMG_1359.jpeg
    112,5 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_1358.jpeg
    IMG_1358.jpeg
    146,8 KB · Görüntüleme: 37
X