Aşılama Aşılama Oldum Sonuç Bekliyorum Diyenler Buyrun

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Canım tebrik ederiiiiim.:KK70:

:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah.

Çok ama çok sevindim.

Gözün aydın.:KK70:

sağol cnm allah sizlerede nasip eder inşallah inanın akıntı olunca tamam yok demiştim meğerse hamileymişim çok şükür allah kucağıma almayı nasip etsin aminnnnnn.

:nazar::KK49::emir_bebek:Berraksuuu (Toplangel) (1.asilama) 28 mayis asilama yapildi. SONUC = :nazar::emir_bebek::KK62:ilk Meleğimiz yolda.Yolunu sağlıkla bitirmesini ve ailesine kavuşmasını diliyoruz.:nazar:

:nazar::KK49::emir_bebek: Aysbah (2. asilama) 13 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ::nazar::emir_bebek::KK62:Meleğimiz yolda.Yolunu sağlıkla bitirmesini ve ailesine kavuşmasını diliyoruz.:nazar:

:nazar::KK49::emir_bebek: Mayaaa (1. asilama) 13 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ::nazar::emir_bebek::KK62:Meleğimiz yolda.Yolunu sağlıkla bitirmesini ve ailesine kavuşmasını diliyoruz.:nazar:

:nazar::KK49::emir_bebek: Sevdamcee (1. asilama) 13.haziran aşılama yapıldı.SONUÇ::nazar::emir_bebek::KK62:Meleğimiz yolda.Yolunu sağlıkla bitirmesini ve ailesine kavuşmasını diliyoruz.:nazar:

:nazar::KK49::emir_bebek: Kardelensel (1.asilama) 20 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ::nazar::emir_bebek::KK62:Meleğimiz yolda.Yolunu sağlıkla bitirmesini ve ailesine kavuşmasını diliyoruz.:nazar:

:nazar::KK49::emir_bebek: Pembesu (2. asilama) 24 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ::nazar::emir_bebek::KK62:Meleğimiz yolda.Yolunu sağlıkla bitirmesini ve ailesine kavuşmasını diliyoruz.:nazar:

:nazar: İzmirli (? asilama) 20 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ?

:nazar: A_emet26 ( ?asilama) 25 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ?

:nazar: Melissa78 (2. asilama) 2 temmuz aşılama yapıldı. SONUÇ?

:nazar: Sedosumm (1. asilama) 2 temmuz aşılama yapıldı. SONUÇ?

:nazar: Purixima (3.asilama) 4 temmuz aşılama yapıldı. SONUÇ?

:nazar: Bianka (1. asilama) 6 temmuz aşılama yapıldı. SONUÇ?

:nazar: Sehak (1. asilama) 5-6 temmuz aşılama yapıldı. SONUÇ?

:nazar: Madeleiness (? asilama) 8 temmuz aşılama yapıldı. SONUÇ?

:nazar: Binbirgece (1.asilama) 25 mayıs asılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Camenta (2.asilama) 28 mayıs asılama yapıldı. SONUC:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Liman (2.asilama) 28 mayıs aşılama yapıldı. SONUC: Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Baharb (2.asilama) 29 mayis aşılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Melodi2 (?.aşılama) 3O mayis aşılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Calimero08 (1.asilama) 30 mayis aşılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Dyd (2.aşılama) 3 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Açelya30 (?.aşılama) 4 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Mekselin (4.asilama) 6 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Destina1552 (3.asilama) 6 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Sympathetic (1. asilama) 6 haziran aşılama yapıldı.SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: inception (2.asilama) 9 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Fundakrc (1.asilama) 10 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Maria73 (1.aşılama) 13 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Aypek (? asilama) 17 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Tubi43 (? asilama) 17 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Dosthane (1. asilama) 17 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Herseyduzelirmi (? asilama) 17 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Ninihan (1. asilama) 20 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Dirtyblue (1. asilama) 22 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Dordu (1. asilama) 23 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

:nazar: Banu145145 (? asilama) 27 haziran aşılama yapıldı. SONUÇ:Umudumuzu önümüzdeki aya devrettik.:KK70:

Kızlar merhaba,
Bazı sorularım var umarım yardımcı olursunuz.
2 düşüğüm var, nedeni yok bütün tahliller testler güzel. 3.5 yılda yanlızca 2 kere hamile kaldım ve düştü oda. Yaşım 22 aşılama yaptırmak istiyorum. Neler yapmak gerekli bide devlet hastanesinin yapması için 23 yaşında olmak lazımmış bu konuda bilginiz varmı?.

cnm yani hiç ümitlideğildim sevinçten ayaklarım yere basmıyor valla herkese söylemek istiyorum valla dayanamıyom sölecem

Canım Allah nazarlardan saklasın,sağlıkla gelsin.:KK16:

Yeni haftanın ilk meleği hepimize şans getirsin inşallah.:KK69:

Sevincini gönülden paylaşıyoruz.:KK70:

Kızlar merhaba,
Bazı sorularım var umarım yardımcı olursunuz.
2 düşüğüm var, nedeni yok bütün tahliller testler güzel. 3.5 yılda yanlızca 2 kere hamile kaldım ve düştü oda. Yaşım 22 aşılama yaptırmak istiyorum. Neler yapmak gerekli bide devlet hastanesinin yapması için 23 yaşında olmak lazımmış bu konuda bilginiz varmı?.

Canım Allah hepimizin yardımcısı olsun,hayırlısını versin inşallah.

Bildiğim kadarıyla rapor çıkarabilmek için 23 yaşından küçük, 39 yaşından büyük olmamak gerekiyor.

Bunun haricinde gerekli olan evraklar:evlilik cüzdanı ve fotokopisi,kimlik ve fotokopisi,onaylı ssk dökümü,vukuatlı nüfus örneği gerekiyor.

pembesu canım ınan cok sevındım..bole hamıle haberlerını alınca cok mutlu oluyorum allah saglıklı sıhhatlı kucagına alamayıda nasıp etsın.inş canım benm ya gercekten cok sevndım:emir_bebek: bende bırazdan doktoruma gdcem bakalım ne dıcek surecım baslamıs oluyor ayy ınş.hepımıznkı tutar yaa

pembesu canım ınan cok sevındım..bole hamıle haberlerını alınca cok mutlu oluyorum allah saglıklı sıhhatlı kucagına alamayıda nasıp etsın.inş canım benm ya gercekten cok sevndım:emir_bebek: bende bırazdan doktoruma gdcem bakalım ne dıcek surecım baslamıs oluyor ayy ınş.hepımıznkı tutar yaa

Hayırlı olsun arkadaşım.Güzel ve gelişmiş yumoşlardan,bebişe dönüşen bir süreç olsun inşallah.:KK16:

Bende 3. aşılama serüvenime start verebilmek için kırmızının teşriflerini beklemekteyim.:97:Bugün yarın olması gerek.:KK61:Ocak ayından bu yana sonuç bekleme ve regl bekleme modundayım resmen.:97:Sağlıklı meleklerle Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.:KK61:

Bende 3. aşılama serüvenime start verebilmek için kırmızının teşriflerini beklemekteyim.:97:Bugün yarın olması gerek.:KK61:Ocak ayından bu yana sonuç bekleme ve regl bekleme modundayım resmen.:97:Sağlıklı meleklerle Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.:KK61:

yaz mevsimi bereketli geldi maşallah...
rabbim devamını getirsin inşallah:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
inşallah bu ay hepinizi yeni topiğime taşıyacağım:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

cnm beta hcg 49,37 çıktı bende doktorumu aradım hemen tebrikler tam 4 haftalık gebesin dedi cnm ilk ulturasona kaç haftalıkken gidiliyor

cnm benm adetime 4 gün kala 39,39 çıkmıştı...ben her 2 günde bir hcg baktırdım cnm bu takip önemli 2 ye katlıyormu diye..
hcg 1500 geçtikten sonra git ancak kesen o zaman görülür cnm...öncesinde ben gittim boşuna gitmişim.5+3 de gitmiştim ben kese görülmüştü...6+6 kalp atışını görmüştüm cnm..

Hamile olanları canı gönülden tebrik ederim:KK16: Gerçekten bize de umut oluyor.

Ben 1 hafta kala gene regl sancıları hissetmeye başladım zannedersem olumsuz 1.aşılamam :KK53: Sizin de böyle oldu mu kızlar?

X