Aşılama Aşılama Oldum Sonuç Bekliyorum Diyenler Buyrun

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
dün 2. aşılamamı oldu ilkinden daha kötü geçti spekulum kırıldı falan amann hatırlamak dahi istemiyorum acısız ağrısız bi işlem falan değil ben ölüyorum ya birdaha genel anestezi istiyorum o derece korktum 1 gün arayla ilişkiye gir dedi ne ilişkisi biri orama dokunsa kıyameti koparırım şeyimi yıkayamıyorum bile öyle korkar sıkar oldum.
inş bu tutarda birdaha yaşamak zorunda kalmam bu sıkıntıları.

dün 2. aşılamamı oldu ilkinden daha kötü geçti spekulum kırıldı falan amann hatırlamak dahi istemiyorum acısız ağrısız bi işlem falan değil ben ölüyorum ya birdaha genel anestezi istiyorum o derece korktum 1 gün arayla ilişkiye gir dedi ne ilişkisi biri orama dokunsa kıyameti koparırım şeyimi yıkayamıyorum bile öyle korkar sıkar oldum.

Hayirli olsun canim. Insallah biran once iyi olursun. Aslinda cok aci vermemesi gerekir. ilk asilamada da boyle agrili mi olmustu?

Hayirli olsun canim. Insallah biran once iyi olursun. Aslinda cok aci vermemesi gerekir. ilk asilamada da boyle agrili mi olmustu?

evet ilkide böyle olmuştu ben usg dede zorlanıyorum rahim ağzım vajinam ve çatım çok dar rahmimde yaşıtlarıma göre ufak olduğu için zorlanıyorum üstüne bide kasılınca olanlar oluyor.
inş bu son olur rabbim bu sefer izin verir.

evet ilkide böyle olmuştu ben usg dede zorlanıyorum rahim ağzım vajinam ve çatım çok dar rahmimde yaşıtlarıma göre ufak olduğu için zorlanıyorum üstüne bide kasılınca olanlar oluyor.
inş bu son olur rabbim bu sefer izin verir.

İnsallah canim. Allah hepimize en yakın zamanda bebek sahibi olmayı nasip etsin.

Geçmiş olsun canım benimde baya acılı olmuştu ilkinde gerçi bir sefer yaptırdım ben. hayırlısı ile inşallah tutar. İlk aşılamam benimde tutmadı yazmıştım hatırlarsan. Bu ay tedavi vermedi bana hsg filmi istedi. Bende çektirdim gayet açıkmış tüplerim bir sorun gözükmüyormuş. Bakalım bu ay tedavisiz deniyoruz bizde pek umudum yok ama işte. Kazala tutmassa yine gidicem doktora galiba benimde 2. aşı denemem olucak:) Korkmuyor değilim ama napalım başa gelen çekilir hakkımızda hayırlısı..selamlar..

Geçmiş olsun canım benimde baya acılı olmuştu ilkinde gerçi bir sefer yaptırdım ben. hayırlısı ile inşallah tutar. İlk aşılamam benimde tutmadı yazmıştım hatırlarsan. Bu ay tedavi vermedi bana hsg filmi istedi. Bende çektirdim gayet açıkmış tüplerim bir sorun gözükmüyormuş. Bakalım bu ay tedavisiz deniyoruz bizde pek umudum yok ama işte. Kazala tutmassa yine gidicem doktora galiba benimde 2. aşı denemem olucak:) Korkmuyor değilim ama napalım başa gelen çekilir hakkımızda hayırlısı..selamlar..

zaten bende 2.ye o korkuyla girdiğim için daha fazla acıdı :KK1:
doktorumda dedi acımaz aslında sen çok korkuyorsun dedi neyseki atlattım.
umarım senin 2. aşılaman acısız olur rabbim inş 2.de nasip eder birdaha zor yaptırabilirim yıprandım zaten birde acısı çekilcek gibi değil.

Merhaba arkadaşlar;
2. aşılamamı 2 temmuzda yani pazartesi günü oldum.
kasığım ağrıyordu dün. bugün ara ara ağrıyıp geçiyor. Ancak sırtım çok şiddetli ağrıyor. Ve beyaz sarımtırak akıntım var.
İyiye mi yormalı bu ağrı ve akıntıyı. Hepsini anladım da sırtım niye ağrıyor onu anlamadım. Sizde de böyle akıntı var mı.

merhabalar

kimsesiz kalmış topik.yokmu aşılama yaptırıp sonuç bekleyen,bize güzel haber verecek olan?
3 yıllık evliyim 1 yıldır tedavi görüyordum klomenle ama sonuç alamadık pazartsi günü aşılama yaptırdım sonunda.ağrısız olacağını düşünerek gayet rahat gittim ama inanılmaz bir karın ağrısı oldu bende doktora söyledim normal dedi.aşılamadan sonra 3 gün yattım,şimdi ise çok ayakta kalmamaya çalışıyorum kalınca zaten kasık ağrılarım oluyo.

merhaba papatya bende aşılama oldum daha 1hafta olmadı ama sarı akıntım var ara sıra sence bu normalmı??

merhaba papatya bende aşılama oldum daha 1hafta olmadı ama sarı akıntım var ara sıra sence bu normalmı??

benim öyle akıntım olmamıştı 2. aşılamam tuttu ama kaybettim bebeğimi başka tedaviye geçtim hormonal tedavi görerek bu sorunu halletmek istiyorum.
inş tutmuştur genelde akıntı olur derler döllenince inş öyledir.

Merhaba,
benim ilk aşılamam tutmadı, 29 aralıkta 2.aşılamam yapıldı, beklemeye başladık..ilk aşılamamda kastığım için işlem sırasında biraz acım olmuştu. 2.de rahattım hiç birşey hissetmedim. İlk aşılamamın gecesinde de ağrım olmuştu, bunda ne ağrı ne sızı,akıntım var muhtemelen yumurta çatlamasına bağlı..hepimizin duaları kabul olur inşallah..doğum ve ölüm şans kısmet biraz..eğer yüce rabbim ol derse oluyor..biz elimizden geleni yapalım gerisi mevlaya kalmış..

slm arkadaşlar bende 26 aralıkta aşılama oldum beklemedeym.adet tarihim 8 ocak umarım tüm isteyenler anne olur en kısa zamanda.yanlız bir sorunum oldu aşılama sonrası hafif pembe lekelenme oldu acaba bunun anlamı aşılamanın tutmamasımı demek bir bayan böyle yazmış etkilendm.

arkadaşlar benim de 26 sında oldu aşılamam bekliyorum bu ilk aşılamamdı. ancak doktorum progestanı vajinal yoldan almamı söyledi sanki öyle olunca yarısı çıkıp gidiyor gibi günde üç defas yatıyorum ilaç amacına ulaşsın diye sizler de progestanı bu şekilde mi kullanıyorsunuz?

arkadaşlar benim de 26 sında oldu aşılamam bekliyorum bu ilk aşılamamdı. ancak doktorum progestanı vajinal yoldan almamı söyledi sanki öyle olunca yarısı çıkıp gidiyor gibi günde üç defas yatıyorum ilaç amacına ulaşsın diye sizler de progestanı bu şekilde mi kullanıyorsunuz?

slm bana jel falan vermedi neden acaba.umarım tutmuştur aşılamanız aynı gün olmş aşılamamız hayırlısı

Bana da jel verdi,eğer yerleşme olursa tutunsun diye veriyor bazı dr.lar.Ancak uygulamadan sonra muhakkak 15 dk yürümek gerekiyor yoksa içeride katılaşıyor krem.Beni dr.um özellikle uyardı.Bir kısmının geri çıkması problem değil.Uygulamada gerekli miktar oraya ulaşıyor zaten.

arkadaşlar yalnız bana doktorumun verdiği progestan jel şeklinde olan değil yumuşak kapsül ağızdan alınanlardan , nacak ağızdan almamamı vajinal yoldan almamaı söyledi umarım bu şekilde işe yarıyordur, paranoyak oldum iyice :)

X