Aşılama sonrası kahverengi akıntı

Cansel1907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
15
3
27
Aşılamanın 11. Günü kahverengi akıntı ile beraber kasık ağrım var böyle bi durum yaşayan oldu mu hamilelik belirtisi olabilir mi

Merhaba hangi gün oldunuz aşılamayı acaba? Ben 30 Aralık ovitrelle oldum 1 Nisan aşılama oldum evde bir testim var yarın yapmayı düşünüyorum süz yaptınız mı bu süreçte test? Bu arada yerleşme kanaması olabilir inşallah tutunmuştur bebişlerimiz🙏🥹

1 Nisan da aşılama oldum canım bende ama çatlatma iğnesi vurulmadım. Test dün yaptım doktoruma sordum daha erken yapma hemen dedi adetime 2 hafta var daha diyince 10 daha bekle dedi

1 Nisan da aşılama oldum canım bende ama çatlatma iğnesi vurulmadım. Test dün yaptım doktoruma sordum daha erken yapma hemen dedi adetime 2 hafta var daha diyince 10 daha bekle dedi
Aaa çatlatma iğnesi olmadın mı ozaman daha güzel sizin için iğne etkisi derdin olmaz. Dün yaptığınız test nasıl çıktı acaba benim de tek 1 tane testim kalmış geçen aydan yarın 12. Gün aşılama sonrası onu yapmayı düşünüyorum yarın ama üzülmem insşalah bi yandan da korkuyorum 🥺

Aaa çatlatma iğnesi olmadın mı ozaman daha güzel sizin için iğne etkisi derdin olmaz. Dün yaptığınız test nasıl çıktı acaba benim de tek 1 tane testim kalmış geçen aydan yarın 12. Gün aşılama sonrası onu yapmayı düşünüyorum yarın ama üzülmem insşalah bi yandan da korkuyorum 🥺
Bi belirtin var mı canım bende korkuyorum da inşallah tutunmuştur ya 🙏🏻🥹

Bi belirtin var mı canım bende korkuyorum da inşallah tutunmuştur ya 🙏🏻🥹
Ya açıkçası benim her ay belirti tavan ama sonuç yok😂 psikolojikmen yumurtlama sonrası belirtilerim varmış gibi gelir fakat bu ay göğüste şişme yok ama uçları acayıp yanıyor kahverengi kısmı hapşırırken minik minik kaşığıma iğne bayar gibi oluyor birde suan ufaktan bel ağrım var ama bel ağrım varsa bu bende adet belirtisidir sabit yani bakalım bu ay çok umutlanmadım ama olmazsa yine üzülürüm ne yalan söyleyim 🥺 Senin belirtin var mı belirgin olarak?

Benimde aynı her ay mide bulantısı göğüslerde hassasiyet oluyor ama sonuç negatif maalesef bu ay psikolojik değilse kasık ağrım var beyaz akıntım vardı 2 gündür kahverengi mide bulantısı var bide canım

Günaydın canım test yaptım ben böyle cıktı nasıl sence ? 30 Mart çatlatma iğnesi olmuştum etkisi hala devam ediyor mudur? Sen naptın test yaptın mı?
IMG_8915.jpeg
IMG_8917.jpeg

X