Aşılama sonrası kist oluşanlar lütfen bakabilir mi belirtiler aynı mı

balpetegi06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2021
934
223
Kızlar ben geçen ay aşılama yaptırdım ama 11. Gün pembe leke ve 14. Gün adetim söktü adet oldum. Buraya kadar herşey normal ama sol tarafı da her ay kıpır kıpır bir şey hareket eder doktorum bir şey yok büyük yumurta orda der hep. Neyse adetin 3. Günü başka doktora gittim sol tarağı sa 21 mm bçyumurta olduğunu onunda eriyip atılacağını söyledi. Bu ayda dün adet olmam gerekirken olmadım. 2 gün önce testim negatifti. hiç oynama olmadı bugüne kadar ama hadi bir iki gün oynasın diyelim sol kasığımda batma var ara ara batıyor üç dört gün önce şiddetli göğüs ve bel ağrım vardı şuan ara ara göğsüm ağrıyor sadece. Sizce kist mi oldu tecrübeli arkadaşlar belirtilerini söyleyebilir mi. Yaşım 38 bir kaç ay sonra 39 olacağım ramazandan sonra tüp bebeğe bakalım dedik çok üzülüyorum zaman geçecek yine diye 😢😢

Bende şuan aynı durumdayım sağ tarafımda üç yumurta oluşmuştu aşılama gününden beri orada iğne batar gibi ağrılar vardı ama iki gündür şiddetlendi ve renkli akıntım da var sanırım bende kist oldu

X