Folikul kist lütfen bakar mısınız

1 buçuk ayda kurtuldum doktorum hamur ve şeker çikolata cips yasaklamıştı ve doğum kontrol hapıyla erittik 5cm miyom vardı rahim duvarında girişteydi bide ben hep İnositol ve omega3 , D vitamini kullanıyorum onlarında çok iyi etkisi var sağlıklı beslenmeye çalış kaç cm acaba kistin ? Doktor neden vermiyor sana ilaç ? Bu kaçıncı kontrolün yani neden ilaç vermemekte israr ediyor çok saçma kendiliğinden erimiyor sa mutlaka ilaç vermeli
Bu ikinci kontrolüm olacak 3,8 cm kistim. İkinci kontrolden sonra verecem dedi. Hemen vermek istemiyorum dedi. Pek ilaç kullanma taraftarı değilim dedi.

Bu ikinci kontrolüm olacak 3,8 cm kistim. İkinci kontrolden sonra verecem dedi. Hemen vermek istemiyorum dedi. Pek ilaç kullanma taraftarı değilim dedi.
Walla canım bilmiyorum kendin bilirsin bişey diyemem ben sadece bana uygulanan durumu söyledim afedersin gözü kör değil kist var kendiliğinden gitmiyor beklemesi saçma geldi bana

Walla canım bilmiyorum kendin bilirsin bişey diyemem ben sadece bana uygulanan durumu söyledim afedersin gözü kör değil kist var kendiliğinden gitmiyor beklemesi saçma geldi bana
Çok haklısın bana kalsa bende kullanıcam. OMEGA3 ne kullanıyorsun. İsmini verebilir misin. İnetosol dediğini sadece polikistik over olanlar mi kullanıyor. Bilgi verebilir misin

Çok haklısın bana kalsa bende kullanıcam. OMEGA3 ne kullanıyorsun. İsmini verebilir misin. İnetosol dediğini sadece polikistik over olanlar mi kullanıyor. Bilgi verebilir misin
Folikul kisti ise adetle atılır panik yapmayın bende de çıkmıştı 1 adet sonra geçti belki bu adetinizle atarsınız

Canım ben yurt dışında yaşıyorum markalar farklı ama eczaneden almanı öneririm ocean marka vardı Türkiye’de omega 3 ondan alabilirsin İnositol Polikistik Over olanlar ,yumurtalıklarında tembellik olan veya açıklanmayan sebepsiz gebe kalamayanlarda kullanıyor yumurtaları kaliteleştiriyor , yumurtlama sağlıyor adetleri düzenliyor, tırnak saç dökülmeleri önlüyor , hormonları dengede tutuyor felan gayet güzel bir vitamin ben yaklaşık 3-6 ay düzenli kullanımda etkisini gördüm .. gebelik elde edene kadar içilebilir vitamin olduğu için zararı yok ben bunu kullanmıştım gayet memnun kaldım Türkiye de doçent doktorum önermişti

X