Aşılama sureci

Bende şuan Dr da beklıyorum kac yumurta var ne durum da iğneler daha ne kadar devam edecek meraktayım. Gonal f 900 4. Gün bugün daha gider gelirim bence ilk aşılama olacak.

Ayy ne zormuş böylesine beklemek🙄🤭 aynen ağrılarım var bakalım...doktor ilaç verdimi canım sana duphaston verdi..hadi inşallah canım haftaya kan tahlilinde ciksiinnn rabbimm🤲🏼🤲🏼🤲🏼👶🏼👶🏼

Hanimlar bugün adetin 6. Gonal f 900 ün 4.gunu kontrole gittim sağda 6 solda 6 yumurta vardi sağda en büyüğü 13 olmak üzere 9 8 7 3 6 mm solda en büyüğü 11 olmak üzere 8 9 7 7 3 mm yumurtalar ölçüldü. 3 gün daha iğne kullanıp cuma günü tekrar çağırdı. Sizce nasıl aşılama ilk defa olacak. Bu iğnelerle küçük olan yumurtalar da büyüyüp ileride gidenlere yetisebilir mi ? 100luk vuruyorum igneyi dozu arttirmadi.

Ayy ne zormuş böylesine beklemek🙄🤭 aynen ağrılarım var bakalım...doktor ilaç verdimi canım sana duphaston verdi..hadi inşallah canım haftaya kan tahlilinde ciksiinnn rabbimm🤲🏼🤲🏼🤲🏼👶🏼👶🏼
Bana da Progestan verdi fitil onu kullanıyorum bebeğin tutunmasında yardımcı oluyormuş. Birde folik asit verdi. Normale döndüm valla ilk iki gün kıpırdasam çocuk tutunmayacak saniyordum açıkçası çok kasıldım. Çok şükür şimdi psikolojik olarakta kendimi iyi hissediyorum. Sonuç ne olursa olsun hakkımızda en hayırlısı olsun Rabbim veriyorsa bir vermiyorsa bin hayır vardır🤲🏻

Hanimlar bugün adetin 6. Gonal f 900 ün 4.gunu kontrole gittim sağda 6 solda 6 yumurta vardi sağda en büyüğü 13 olmak üzere 9 8 7 3 6 mm solda en büyüğü 11 olmak üzere 8 9 7 7 3 mm yumurtalar ölçüldü. 3 gün daha iğne kullanıp cuma günü tekrar çağırdı. Sizce nasıl aşılama ilk defa olacak. Bu iğnelerle küçük olan yumurtalar da büyüyüp ileride gidenlere yetisebilir mi ? 100luk vuruyorum igneyi dozu arttirmadi.
İnanın bu sureci ilk defa kendimde yaşadım hiç anlamıyorum bu çoklu yumurtalar nasıl oluyor gidişat olarak nasıl devam edeceksiniz hiç bir fikrim yok. Keşke yardımcı olabilsem🙁

Bana da Progestan verdi fitil onu kullanıyorum bebeğin tutunmasında yardımcı oluyormuş. Birde folik asit verdi. Normale döndüm valla ilk iki gün kıpırdasam çocuk tutunmayacak saniyordum açıkçası çok kasıldım. Çok şükür şimdi psikolojik olarakta kendimi iyi hissediyorum. Sonuç ne olursa olsun hakkımızda en hayırlısı olsun Rabbim veriyorsa bir vermiyorsa bin hayır vardır🤲🏻
Bende yattım iş güç yapmadım..aaynen sanki düşecek olmicak gibi oldum..bugün ki ayaklandim yemek yaptım..bişe alcaksamda eğilip alıyorum ..her hareketimde bı soru bişe ölurmü edermi diye..zor canım yaşayan bilir

Merhaba dün bir ahfta oldu aşılama olali..14 gün sonra kan tahlili dedi ..ağrı sancilarim var ama ilaçta içiyorum o müdür nedir bakalım hayırlısı insalalh..siz de peki nasıl gidişat.ne zaman oldunuz asilama
Pazartesi oldum ben, ara ara kasık ağrım ve bel ağrım oluyor ama hafifçe

Kaç gün sonra test yapın dedi doktorunuz. Bana 10 gün sonra kan ver dedi ama erken değilmi
14 gun sonra kan testi yapılacak inşallah. 12 ila 14 gün sonra yapılıyor genelde ama en uygunu 14 gün sonra yapılanı. Çok heyecanlı bi dönemdeyiz hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin Rabbim😊

X