Aşılama sürecim, pcos’um ( henüz beklemedeyim)

Yooo benim kistleşmem olmadı hiç ve pcos olmama rağmen bir sıkıntı yaşamadım bütün yumurtalarım çok güzel büyüdü
Kist oldu demiştiniz ya o yüzden sordum ben klomen ve femara kullandım bi tane kist oldu iğne de vuruldum.ama tüp bebek olursa kist filan olur doye korktum

Kist oldu demiştiniz ya o yüzden sordum ben klomen ve femara kullandım bi tane kist oldu iğne de vuruldum.ama tüp bebek olursa kist filan olur doye korktum
Benim femara kullanırken oldu ama tüp bebek sürecinde çok şükür yaşamadım öyle birşey 🥰

Anladım.bana da dua eder misiniz hamilesin ya kabul olur duaniz🙏🥰
Tabi kiiii 🌸 Allah tez vakitte isteklerinizi hayırlı eylesin kucağınızı boş bırakmasın, sağlıklı, hayırlı, imanlı, ahlaklı, akıllı evlatlar sahibi olmayı nasip eylesin. Çok bekletmesin. Çıktığınız yolu hayırlı eylesin inşallah 🤲🏻

Tabi kiiii 🌸 Allah tez vakitte isteklerinizi hayırlı eylesin kucağınızı boş bırakmasın, sağlıklı, hayırlı, imanlı, ahlaklı, akıllı evlatlar sahibi olmayı nasip eylesin. Çok bekletmesin. Çıktığınız yolu hayırlı eylesin inşallah 🤲🏻
Amin teşekkürler 🙏🥰

Nur topu gibi pkos var bende tüm belirtileri yaşıyorum dibine kadar adet de olmuyorum ilaçsız ve İLK AŞILAMAM TUTTU kızım 3 yaşında rabbim hepsini bağışlasın isteyen herkese nasip etsin❣️❤️❤️🎉🥇🏆
Ne güzel umut oldunuz bana pazartesi aşılama oldum . 22 sine kadar nasıl dayanixam bilmiyorum yaptıginiz özel bir sey var mı tutmasi için

X