Fsh 13.77+Soğan kürü+ 1 ayda hamileyim🙏

Veramm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2024
4
3
32
Herkese merhaba ben 1 buçuk yıldır evliyim ilk bir sene düşünmedik bebek ama yaş 32 oldu dedik artık yavaş yavaş korunmayı bırakıp deneyelim biz korunmayı bırakırsak hemen bebek olacak diye düşünüyorduk ama 4 ay geçti olmadı bende daha fazla beklemedim doktora gittim doktor normal muayene de bir sıkıntı yok dedi ve hormon testi istedi adetin 2. Günü yaptım ve daha 13.77 çıktı sonra bu klüpten okumaya başladım gerçekten sıkıntılıymış ve bebeğim olmayacak diye ümitsizliğe düştük muayene günü doktor o fsh rağmen bi sıkıntı yok dedi ve infertilite te sevk etti dünyam başıma yıkıldı tabi dayanamadım özelde bir doktora sonuçları fsh yüksek ilk adetinde 3. Veya 4. Günde tekrarlayalım bakalım dedi bende hemen o zamana kadar fsh ne düşürür diye araştırma yaptım ve soğan kürü aklıma yattı adetimin 3. Gününden itibaren yapmaya başladım oruç olduğu için sadece gece yatmadan bir saat önce taze yapıp içtim 12 gün boyunca sonra da bıraktım aktardan eşime arı poleni hapı aldık ve bol bol bitter çikolata yedirdim ve çok dua ettim Hz. Zekeriya duası sonunda bugün adetim gecikti test yaptık ve pozitif çok şükür Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın sizinle paylaşmak istedim insanın doktoru bazen de kendisi olabiliyor inşallah deneyimlerim birilerine yol gösterir.Sağlıcakla kalın.

Herkese merhaba ben 1 buçuk yıldır evliyim ilk bir sene düşünmedik bebek ama yaş 32 oldu dedik artık yavaş yavaş korunmayı bırakıp deneyelim biz korunmayı bırakırsak hemen bebek olacak diye düşünüyorduk ama 4 ay geçti olmadı bende daha fazla beklemedim doktora gittim doktor normal muayene de bir sıkıntı yok dedi ve hormon testi istedi adetin 2. Günü yaptım ve daha 13.77 çıktı sonra bu klüpten okumaya başladım gerçekten sıkıntılıymış ve bebeğim olmayacak diye ümitsizliğe düştük muayene günü doktor o fsh rağmen bi sıkıntı yok dedi ve infertilite te sevk etti dünyam başıma yıkıldı tabi dayanamadım özelde bir doktora sonuçları fsh yüksek ilk adetinde 3. Veya 4. Günde tekrarlayalım bakalım dedi bende hemen o zamana kadar fsh ne düşürür diye araştırma yaptım ve soğan kürü aklıma yattı adetimin 3. Gününden itibaren yapmaya başladım oruç olduğu için sadece gece yatmadan bir saat önce taze yapıp içtim 12 gün boyunca sonra da bıraktım aktardan eşime arı poleni hapı aldık ve bol bol bitter çikolata yedirdim ve çok dua ettim Hz. Zekeriya duası sonunda bugün adetim gecikti test yaptık ve pozitif çok şükür Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın sizinle paylaşmak istedim insanın doktoru bazen de kendisi olabiliyor inşallah deneyimlerim birilerine yol gösterir.Sağlıcakla kalın.
Sağlıklı kucağına al senin adına sevindim soğan kurunu bende denedim ama 1ay denedim sadece kist vardı onu yok etmek için ise yaradı açıkçası ama bu ay tekrar deniycem aklıma soktun 😅 belki vesile olursun benimde duana kat Sağlıklı sonuçlarımız olsun

yağmurlardelenn teşekkür ederim Rabbim sana da en kısa sürede bu sevinci yaşatsın inşallah ama soğan kürü mucize bence bir ayda etki etti yazmayı unuttuğum diğer önemli şey de çok araştırdım sende bakarsın birincisi yumurtlama dönemi mutlaka ve o dönemde affedesin ilişki pozisyonu olarak da köpek pozisyonu sürekli onu denedik inşallah seninde haberlerini alırız

yağmurlardelenn teşekkür ederim Rabbim sana da en kısa sürede bu sevinci yaşatsın inşallah ama soğan kürü mucize bence bir ayda etki etti yazmayı unuttuğum diğer önemli şey de çok araştırdım sende bakarsın birincisi yumurtlama dönemi mutlaka ve o dönemde affedesin ilişki pozisyonu olarak da köpek pozisyonu sürekli onu denedik inşallah seninde haberlerini alırız
Ay amin çok amin bizde şekilden şekile girdik 😅 bizde o şekilde deniyoruz inş peşinden ben gelirim 🤲🏻

Herkese merhaba ben 1 buçuk yıldır evliyim ilk bir sene düşünmedik bebek ama yaş 32 oldu dedik artık yavaş yavaş korunmayı bırakıp deneyelim biz korunmayı bırakırsak hemen bebek olacak diye düşünüyorduk ama 4 ay geçti olmadı bende daha fazla beklemedim doktora gittim doktor normal muayene de bir sıkıntı yok dedi ve hormon testi istedi adetin 2. Günü yaptım ve daha 13.77 çıktı sonra bu klüpten okumaya başladım gerçekten sıkıntılıymış ve bebeğim olmayacak diye ümitsizliğe düştük muayene günü doktor o fsh rağmen bi sıkıntı yok dedi ve infertilite te sevk etti dünyam başıma yıkıldı tabi dayanamadım özelde bir doktora sonuçları fsh yüksek ilk adetinde 3. Veya 4. Günde tekrarlayalım bakalım dedi bende hemen o zamana kadar fsh ne düşürür diye araştırma yaptım ve soğan kürü aklıma yattı adetimin 3. Gününden itibaren yapmaya başladım oruç olduğu için sadece gece yatmadan bir saat önce taze yapıp içtim 12 gün boyunca sonra da bıraktım aktardan eşime arı poleni hapı aldık ve bol bol bitter çikolata yedirdim ve çok dua ettim Hz. Zekeriya duası sonunda bugün adetim gecikti test yaptık ve pozitif çok şükür Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın sizinle paylaşmak istedim insanın doktoru bazen de kendisi olabiliyor inşallah deneyimlerim birilerine yol gösterir.

X