Aşılama Sürecim

Merhabalar Bi şey soracaktım bende bugun doktora gittim pcos var bende de yumurtuluklarım 11mm ama gecen hafta da 11mm Di haftaya salı Bi daha gel eğer büyümüşse aşılama yapılıcak hemen dedi inşallah ya hayırlıy la büyür 🤲 benim sorum şu olacak ben doktora yada her hangi Bi şeye ücret ödeyecek miyim devlet hastanesine gidip geliyorum
Devlette sadece ilaç parası ödüyorsunuz onu da rapor çıktığı için cüzi miktara denk geliyo

Hanımlar sağ yumurtalıkta oluşan yumurtayı sağ tüp mü alır sizce . Doktor aşılama yapacaktı sağ tüpüm kapalı yumurtam sağda oluşmuş diye istemedim . Çünkü başka bi doktordan aşılama için açık olan tarafta oluşunca yaptırın demişti . Bununla ilgili bilgisi olan varmı 😔

Hanımlar sağ yumurtalıkta oluşan yumurtayı sağ tüp mü alır sizce . Doktor aşılama yapacaktı sağ tüpüm kapalı yumurtam sağda oluşmuş diye istemedim . Çünkü başka bi doktordan aşılama için açık olan tarafta oluşunca yaptırın demişti . Bununla ilgili bilgisi olan varmı 😔
Doğru olanı yapmışsınız ama lütfen doktorunuzu değiştirin bu karar size bırakılmadan önce doktorunuz tarafından verilmeliydi boşu boşuna emek umut verecektiniz ne biçim doktorlar var anlamıyorum

Merhaba ben rahim filmi , eşimin sperm testi
Birde hormon testleri yapıldı .
Adetin 2.günü gittim gonol f iğneye başlattı doktor
Daha sonra yumurta takibi yapıldı
Bir tane 20 mm yumurtam oluştu
Aşılamadan 2 gün önce ilişkiyi yasakladı
Aşılamadan 36 saat önce ovitrelle çatlama iğnemi oldum . Eşimle işlemlerden 2 saat önce gittik . Eşimden sperm örnegi alındı .
aşılama yapıldı , çok kolay bir işlem 5 dk sürüyor .
Sonra seni 1 saate yakın kalçaların yukarıda olacak şekilde yatırıyorlar .
Bendede pcos var
Eşimde bir sıkıntı yok
Chipli aşılama yaptı doktor
. Merak ettiklerini sorabilirsin 🙂
Biraz karışık anlattım ama bu şekilde ♥️💕
İnşallah güzel sonuçlar alırız
Özelde mi yaptırdiniz acaba cevap verirseniz çok sevinirim

Merhaba arkadaşlar 5 yıllık evliyim doktor eşimde de bende de her hangi bir problem olmadığını tüplerimin de açık olduğunu söyledi 19 Mayıs'ta aşılama yaptırdım. Aşılamanın 7. Günü dayanamadım ve 2 tane erken gebelik testi yaptım ikisinde de silik çizgi çıktı o heyecanla beta testi verdim ve 11.4 çıktı gebe olduğumu düşündüm açıkçası doktor daha çok düşük yükselmesi lazım dedi 2 gün sonra tekrar bakalım dedi 9. Gün tekrar yaptık 4.3 çıktı umutlarımı kaybediyorum. Ayrıca aşılama olduğum günden beri kasık ağrısı, akıntı ve göğüslerimde hassasiyet var ve şiş. 12. Gün tekrar test yaptıracağım. Sizce değer yükselir mi? Daha önce böyle bi şey yaşayıp pozitif çıkan var mı hala umut etmeli miyim?

Merhaba arkadaşlar 5 yıllık evliyim doktor eşimde de bende de her hangi bir problem olmadığını tüplerimin de açık olduğunu söyledi 19 Mayıs'ta aşılama yaptırdım. Aşılamanın 7. Günü dayanamadım ve 2 tane erken gebelik testi yaptım ikisinde de silik çizgi çıktı o heyecanla beta testi verdim ve 11.4 çıktı gebe olduğumu düşündüm açıkçası doktor daha çok düşük yükselmesi lazım dedi 2 gün sonra tekrar bakalım dedi 9. Gün tekrar yaptık 4.3 çıktı umutlarımı kaybediyorum. Ayrıca aşılama olduğum günden beri kasık ağrısı, akıntı ve göğüslerimde hassasiyet var ve şiş. 12. Gün tekrar test yaptıracağım. Sizce değer yükselir mi? Daha önce böyle bi şey yaşayıp pozitif çıkan var mı hala umut etmeli miyim?
Canım benim kıyamam sana erken davranmış sin. Bugün benim sekizinci günüm çatlatma iğnesi etkisi hala geçmedi onikinci gün e kadar devam ediyor ben bugün den itibaren her gün test yapacağım sabah ilk idrar ile koyulaşma takip edeceğim. Net olarak ondördüncü gün net sonuç alırsınız. Ben stres yapmadan her gün yapacağım.

Canım benim kıyamam sana erken davranmış sin. Bugün benim sekizinci günüm çatlatma iğnesi etkisi hala geçmedi onikinci gün e kadar devam ediyor ben bugün den itibaren her gün test yapacağım sabah ilk idrar ile koyulaşma takip edeceğim. Net olarak ondördüncü gün net sonuç alırsınız. Ben stres yapmadan her gün yapacağım.
Ben biraz aceleci davrandım sanırım inşallah hayal kırıklığına uğramam. Ümidimi kaybetmeye başladım. 😔

Benimde 10.günüm doktor 20. Günde gel onun öncesinde bakma yanıltıcı sonuçlar çıkabir dedi

Tabi aşılamanın normal doğal yolla olandan çok farkı yok sadece itelemek gibi düşünebiliriz. Tüp kapalıysa aşılamadan önce tüpü açmaya odaklanılması gerek diye düşünüyorum

Kuzum çatlama iğnesinin etkisi 10 gün sonra geçiyo. O yüzden beta değeri çıkmıştır. Mecbur 15. Güne kadar beklememiz gerekiyo
Bugün kontrolüm vardı 12. Gunumdeyim rahim duvarı kalınlığı 8 mm dedi kan istedi sonuç bekliyorum. Sonuçtan sonra mutlaka kontrole gel dedi. İnsallah gebeyimdir diye dua edebiliyorum sadece 😔

Tabi aşılamanın normal doğal yolla olandan çok farkı yok sadece itelemek gibi düşünebiliriz. Tüp kapalıysa aşılamadan önce tüpü açmaya odaklanılması gerek diye düşünüyorum
Sağ yumurtalıkta oluşan yumurtayı sol tüp çekebilir diyo . Bunun tutma ihtimali çok düşük sanırım . Oyalıyor sanki doktorum 🙁

Evet ben yeni yaptırdım 7 gün oldu
Sonuçları bekliyorum 😍😍
Afyonda özel hastanede yaptırdım . Şehirden şehire belki değişebilir fiyatları.
Devlette rahim filmi çekiyorlarmı hiç bilmiyorum
Ben üniversite hastanesinde çektirmiştim
merhaba benimde aşılamada 5. günüm hiç belirtim yok herkes göğüste hassasiyet bulantı falan yazmış bende hi.bir belirtim yok

Benim de bugün 12 günüm çatlatma iğnesindem test yaptım silik çıktı sizce gebelik vermi

Eklentiler

• Screenshot_2023-06-13-09-43-49-319_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2023-06-13-09-43-49-319_com.google.android.apps.photos.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 126
  • Screenshot_2023-06-13-09-43-20-236_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2023-06-13-09-43-20-236_com.google.android.apps.photos.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 123
  • IMG_20230613_094038.jpg
    IMG_20230613_094038.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 134
X