Aşılama aşılama yaptıranlar buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Günaydın kızlara.s.
Bende 3. aşılamam için dün iğnelerime başladım. Herkesin tedavisi inşallah başarılı bir şekilde sona erir ve meleklerimize kavuşuruz inşallah (amin):Saruboceq:

arkadaşlar, herkese merhabalar.
ben yeni kullanıcıyım.uzun zamandır yazışmalarınızı okuyordum.bende katılmak istedim size.çünkü aynı şeyleri yaşıyoruz hepimiz.bende bu ay ilk kez aşılama yaptırdım.şimdi 2 haftalık beklemedeyiz.10 kasım günü allah nasip ederse hayırlı haberi alırız inş.allah hepimizin kucağını sağlıklı,hayırlı bir evlatla doldursun.ben hepimiz için dua ediyorum :)

canım ya bana ateş basması oldu sabah resmen bunaldım ter bastı aradada migde bulantısı oluyor ama ümitlenmek istemiyorum sende herhangi bir belirti varmı?
benimki belki pskolojik olabilr bu belirtilerden sonra sonuç negatif çıkarsa üzülürüm o yüzden ümitlenmiyorum hayırlısı :Saruboceq:

Günaydın kızlara.s.
Bende 3. aşılamam için dün iğnelerime başladım. Herkesin tedavisi inşallah başarılı bir şekilde sona erir ve meleklerimize kavuşuruz inşallah (amin):Saruboceq:

merhaba elalı...aşılaman hayırlı olur inşallah,ve de POZİTİF'i görürsün bu kez:CüvCüv:ben bu ay da dinlenmedeyim, kasımda 3.aşılamamı yaptıracağım.nasıl bir tedavi uygulanacak sana,iğne mi ilaç mı.ben gonal iğne kullanmıştım,bir de 3 gün menegon vurulmuştum.offffff yaaa,ne zormuş bebek sahibi olmak..yoruldum..allah tez zamanda bizimde kucağımızı doldursun :emir_bebek:

merhaba elalı...aşılaman hayırlı olur inşallah,ve de POZİTİF'i görürsün bu kez:CüvCüv:ben bu ay da dinlenmedeyim, kasımda 3.aşılamamı yaptıracağım.nasıl bir tedavi uygulanacak sana,iğne mi ilaç mı.ben gonal iğne kullanmıştım,bir de 3 gün menegon vurulmuştum.offffff yaaa,ne zormuş bebek sahibi olmak..yoruldum..allah tez zamanda bizimde kucağımızı doldursun :emir_bebek:

Merhaba berencim
yaa ben yazmıştım bu yazına cevap, gittiğini gördüm ama sayfa sürekli hata veriyodu ulaşmamış:kızgın:

İnşallah dediğin gibi olur canım bu sefer tutunur meleğim...

Canım ben pazar akşamı gonal-f 75 doz vurunmaya başladım ilk kontrolüm cuma günü olcak inşallah büyürler yumişlerimde önümüzdeki hafta başı yapılır aşılamam:Saruboceq:

Canım yorulmadan, sabırla yolumuza devam etmeliyiz, bazen bende senin gibi hissediyorum...

Senin adet günün ne zaman? başlıcaksın dimi hemen?
öpüyorum cnm seni kendine iyi bakŞeniz

selam kızlar.dün doktora gittim tek bir yumurtam gelişmiş 4. iğnede 16 mm olmuş doktor hızlı gelişmiş 2 iğne daha sonra aşılama dedi. ama ben nedense çok üzüldüm tek yumurta die.sizcede az değilmi ben 2 3 olur diyodum ama olmadı.muhtemelen cuma sabahı aşılamam yapılacak.yarın son kontrolum var.ben kendime bi türlü inandıramıyorum olacak die. çünkü neden bilmem olumzuzluk var içimde bunu yenemiyorum....dualrım sizlerle sizde bana dua edin olurmu ........

Merhaba berencim
yaa ben yazmıştım bu yazına cevap, gittiğini gördüm ama sayfa sürekli hata veriyodu ulaşmamış:kızgın:

İnşallah dediğin gibi olur canım bu sefer tutunur meleğim...

Canım ben pazar akşamı gonal-f 75 doz vurunmaya başladım ilk kontrolüm cuma günü olcak inşallah büyürler yumişlerimde önümüzdeki hafta başı yapılır aşılamam:Saruboceq:

Canım yorulmadan, sabırla yolumuza devam etmeliyiz, bazen bende senin gibi hissediyorum...

Senin adet günün ne zaman? başlıcaksın dimi hemen?
öpüyorum cnm seni kendine iyi bakŞeniz

selamyerimsenibenbende gonal f kullanmıştım.sanırım kasım 16-19 arası regl olacağım ve kısmetse aşılama yaptıracağım.nerede tedavi oluyorsun canım sen?gerçekten,moral çok önemli ama,tükendiğimiz zamanlarda olmuyor değil..umarım,bu son olur ve bizde o mutluluğu yaşarız:CüvCüv:

selamyerimsenibenbende gonal f kullanmıştım.sanırım kasım 16-19 arası regl olacağım ve kısmetse aşılama yaptıracağım.nerede tedavi oluyorsun canım sen?gerçekten,moral çok önemli ama,tükendiğimiz zamanlarda olmuyor değil..umarım,bu son olur ve bizde o mutluluğu yaşarız:CüvCüv:

Canım ben marmara üniversitesi hastanesinde tedavi görüyorum, bakalım bu 3. aşılamam olacak...
İnşallah dediğin gibi olur be cnm kavuşuruz bu kez meleklerimize, ben nedense şu aralar yoğun bi duygu seli içindeyim hüzünlü bi şarkıda bile gözlerim dolup, taşıyo.. heralde hormon değerlerim üst safhada...

selam kızlar.dün doktora gittim tek bir yumurtam gelişmiş 4. iğnede 16 mm olmuş doktor hızlı gelişmiş 2 iğne daha sonra aşılama dedi. ama ben nedense çok üzüldüm tek yumurta die.sizcede az değilmi ben 2 3 olur diyodum ama olmadı.muhtemelen cuma sabahı aşılamam yapılacak.yarın son kontrolum var.ben kendime bi türlü inandıramıyorum olacak die. çünkü neden bilmem olumzuzluk var içimde bunu yenemiyorum....dualrım sizlerle sizde bana dua edin olurmu ........

Cnm üzme kendini, bunda da vardır bi hayır...
Bak ne güzel 4 günde ne güzel büyümüş yaa günlerce vurunmana rağmen 1 tane bile olmasaydı yumurtan, ozaman eminim daha çok üzülürdün...
Hem unutma hamile kalabilmek için tek yumurta bile yeterli...
Karamsarlığa şimdiden kapılma, Allah hakkında hayırlısını versin.
Aşılaman şimdiden hayırlı olsun, inşallah yolun sonunda kavuşursun meleğine:emir_bebek:

doruk kaç mm vurundun igneni ? eger yüksekse dozu ondan çabuk büyümüş olabilir.
benimde buay 2 tane dedi dr ama bir tanesi büyüyor digeri 3 mm dedi üzüldüm diger kontrollerdede yavaş büyüdü onu kayle almadı dr sadece 1 taneye yogunlaştım dedi son kontrolde dogum dr baktı ve 3 tane dedi sade tek tarafımda olmuş ama aşlımadan sonrada ilişkiyi aksatmadım çünki digerlerininde çatlayıp döllenme şansı olur diye umarım güzel haberler alırız buay

dorukk merhaba hiç üzülüp moralini bozma tek yumurta bile yeterli moralde çok önemli kafana takma olmıcak diye düşünme bende öle düşündüm ve sonuç negatif oldu allah hepimizin yardımcısı olsun bana ve bütün isteyenlere bebiş nasip etsin herşeyin hayırlısı olsun inşallah ii güsel haberlerini verirsin

doruk kaç mm vurundun igneni ? eger yüksekse dozu ondan çabuk büyümüş olabilir.
benimde buay 2 tane dedi dr ama bir tanesi büyüyor digeri 3 mm dedi üzüldüm diger kontrollerdede yavaş büyüdü onu kayle almadı dr sadece 1 taneye yogunlaştım dedi son kontrolde dogum dr baktı ve 3 tane dedi sade tek tarafımda olmuş ama aşlımadan sonrada ilişkiyi aksatmadım çünki digerlerininde çatlayıp döllenme şansı olur diye umarım güzel haberler alırız buay

canım ben gonal f 75mm vurdum. ama artık yumurta oluşmaz dedi bana. tek devam edicez dedi ama nolcak bilmiorum bende umudumu kaybetememeye çalışıorum ama elimde değil ....senağlama

olsun canım tek olan belkide kaliteli oluyordur hayatım umarım ilk aşılamada gelir bebişin
benim aşılama için ilk igneleri kullandıgımda 2 tane kocaman olmuşlardı ama aşılama olmadı bu seferde 1 tane istenilen boyuta geldi yani bendede tek yumurta üzerine duruldu

X