Aşılama yaptıranlar

fatma5334

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2023
37
8
25
Kızlar merhaba pcos hastasıyım Ümraniye devlet hastanesinde aşılama yaptıracağım daha önce aşılama yaptıran var mı sonuçlar nasıl yardımcı olun 😍🌼

Bende 24 Kasım da yaptırdım bende, bugün 4. Günüm alt karnimda yanma hissim var, sebebi ne acaba analayamadim

Bende kan testlerimi verdim doktor iyi dedi eşimin sperm sonucuna ve adetin 21 günü progesteron kan vercem oda normal çıkarsa adetin 1 ile 5 günü arası gel tedaviye başlarız dedi ama hiç alttan ultrason ile muayene etmedi bu adetimdemi eder sizce yada onlarda normal çıkmazsa tedaviye basliyacagim dediği süreç nasıl bir tedavi

Yaaaa bende yarın doktora gideceğim adetin 2. Günü gel dedi ilaç verecek sanırım süreç nasıl ilerliyor çok korkuyorum
Adetin 2. Gunu gidince gonalf igneye basladim ben tabi bazilarina hap basliyorlar benimki igneli asilama.sonra 2 gunde bir kontrole gttim alttan muayene yumurta kontrolu.8 gun igne yaptim gobekden. Sonra catlatma ignesi verdi.36 saat sonra aşilama oldu.bugjn 8. Gunum beklemedeyim.carsamba kan vercem.korkma hapsa sıknti yok zaten ama ignede acıtmıyor.benjm aşilamada rahat oldu

Adetin 2. Gunu gidince gonalf igneye basladim ben tabi bazilarina hap basliyorlar benimki igneli asilama.sonra 2 gunde bir kontrole gttim alttan muayene yumurta kontrolu.8 gun igne yaptim gobekden. Sonra catlatma ignesi verdi.36 saat sonra aşilama oldu.bugjn 8. Gunum beklemedeyim.carsamba kan vercem.korkma hapsa sıknti yok zaten ama ignede acıtmıyor.benjm aşilamada rahat oldu
Merhaba bana bugün Klomen hapı verdi 5 gün sabah akşam kullanacağım ayın 11 de kontrole gideceğim inşallah beklediğin o mücdeyi alırsın 🌼😍

Yaaaa bende yarın doktora gideceğim adetin 2. Günü gel dedi ilaç verecek sanırım süreç nasıl ilerliyor çok korkuyorum
Bana famera ilaç verdi 5 kullan dedi adetle beraber 12 günde gel dedi benimki geç büyüdü bir yumurtam 21 mm oldu çatlatma iğnesi verdi direk aşılama yapacaz dedi şimdi bekliyorum bugün 5 gün oldu

X