Aşılama

hanimefendibiri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2023
42
5
30
Merhabalar. 15 gün önce gonalF iğnesi vurundum. Yumurtalıklarım normal hale getirilince catlatma iğnesi oldu ve ertesi gün aşılama oldu. 3 gun oldu ilk günden beri karın kasık ağrılarım var ve gaz sıkışmalarım var ve karnım şiş patlıycak gibi. Aşılama yaptıranlar bunları yaşadımı yada neden yaşıyorum lütfen cvp gelebilirmi yardımcı olurmusunuz

Ben de aşılama sonrası aynı şeyleri yaşadım ama zaten çatlama için bhcg hormonu enjekte ediyoruz kendimize. O yüzden ciddiye almıyorum ben. Kendimi dinlememeye çalışıp ay sonunu bekliyorum kan testi için.

Benim de 2 gün önce aşılama oldu karın ağrısı, kasıkta baskı hissi, gaz problemi var hatta dün gece ateşim 37.3 e çıktı aşırı titremeyle uyandım. Femara, ovitrelle, aşılama şimdi de progestan kullanıyorum ilaçların da yan etkisi olabilir hepsi ağır ilaçlar sonuçta. Fazla dinlemeyin kendinizi eğer çok dayanılmaz haldeyseniz de doktorunuza danışın içiniz rahatlasın ❤️

Benim de 2 gün önce aşılama oldu karın ağrısı, kasıkta baskı hissi, gaz problemi var hatta dün gece ateşim 37.3 e çıktı aşırı titremeyle uyandım. Femara, ovitrelle, aşılama şimdi de progestan kullanıyorum ilaçların da yan etkisi olabilir hepsi ağır ilaçlar sonuçta. Fazla dinlemeyin kendinizi eğer çok dayanılmaz haldeyseniz de doktorunuza danışın içiniz rahatlasın ❤️sonucu benimlede paylasin olurmu 🥰

Merhabalar. 15 gün önce gonalF iğnesi vurundum. Yumurtalıklarım normal hale getirilince catlatma iğnesi oldu ve ertesi gün aşılama oldu. 3 gun oldu ilk günden beri karın kasık ağrılarım var ve gaz sıkışmalarım var ve karnım şiş patlıycak gibi. Aşılama yaptıranlar bunları yaşadımı yada neden yaşıyorum lütfen cvp gelebilirmi yardımcı olurmusunuz
Bende yaşadım aynısını .iş yerinde zor duruyordum ama negatif cıktı şimdi 2.oldum aynı şekilde kötüyüm ama ilaçlardan oluyor canımmerak etme

Merhaba aşılama için ilk iğnemi oldum dün 6 gün iğne yapıp perşembe günü geliceksin dedi doktor kontrol edecekmiş sanırım.Eğer yumurtam büyüdüyse o gün mü çatlatma iğnemi yapmamı ister sizce çünkü o gün isterse 36 saat sonrası cumartesi oluyor hastane kapalı aşırı gerildim

Merhaba aşılama için ilk iğnemi oldum dün 6 gün iğne yapıp perşembe günü geliceksin dedi doktor kontrol edecekmiş sanırım.Eğer yumurtam büyüdüyse o gün mü çatlatma iğnemi yapmamı ister sizce çünkü o gün isterse 36 saat sonrası cumartesi oluyor hastane kapalı aşırı gerildim
Yok cnm hemen yapmaz bir yada iki gun sonra yapar ama yumurtaligida bagli tbii. Benm buyumustu bir kac gun sonraya catlatma ignesi verdi ertesi gunde asilama bnimde asilamada 5. Gunum resmen gunler gecmiyor

Yok cnm hemen yapmaz bir yada iki gun sonra yapar ama yumurtaligida bagli tbii. Benm buyumustu bir kac gun sonraya catlatma ignesi verdi ertesi gunde asilama bnimde asilamada 5. Gunum resmen gunler gecmiyor
İnşallah Hayırlı haberler alırsınnn istediği boyuta ulaşınca aynı gün vurmuyormusun çatlama iğnesini

Uzuldum senin adina cnm ins bu sefer tutar o duyguyu cok iyi anliyrm cok zor bsy beklemek kotu sonuc almakk allahm herkese nasp etsin
Bnm iki gun sonra yap demisti. Ignemde vardi daha onu bitirdik oyle catlatma ignesine gecmistim ama dedigim gbi herkesin farkli isliyor bu surec
Ay benim perşembe iğnem bitiyo 6 gün kullanmış oluyorum. Hafta sonuna denk geliyor hafta sonunu atlarsa iğnem kalmıyor birdaha alacak durumum yok pazar yılbaşı pazartesi resmi tatil... Kafayı yemek üzereyim vallahii ya

Herseyde vardir br hayir cnm oyle dusunme
Bende 22 Aralık’ta aşılama yaptırdım. 3 gündür ağır soğuk algınlığı geçiriyorum belki bebek vardır diye ilaçta içmiyordum 2 gündür de aniden kasığıma ağrı saplanıyor ve göğsümün ikiside aşırı hassas. dün acile gittim kan testi istedi eğer negatifse antibiyotik yazmıştı onları iç dedi ama anlayamadım. Aşılama olalı 10 gün geçti doğru sonuçmudur değil midir onuda bilmiyorum

Eklentiler

• IMG_9109.jpeg
    IMG_9109.jpeg
    63,1 KB · Görüntüleme: 36
Bende 22 Aralık’ta aşılama yaptırdım. 3 gündür ağır soğuk algınlığı geçiriyorum belki bebek vardır diye ilaçta içmiyordum 2 gündür de aniden kasığıma ağrı saplanıyor ve göğsümün ikiside aşırı hassas. dün acile gittim kan testi istedi eğer negatifse antibiyotik yazmıştı onları iç dedi ama anlayamadım. Aşılama olalı 10 gün geçti doğru sonuçmudur değil midir onuda bilmiyorum
Merhabalar tebrik ederim hamişsinizz🥰

X