Aşılama

Amin İnşallah Allah razı olsun aşılama yaptırdıktan sonra bol su için kuru yemiş fındık ceviz badem ve kabak çekirdeği yiyin meyve yiyin ağır kaldırmaktan kaçının ev bile süpürmeyin inşallah tutar Rabbim gönlünüze göre versin inşallah 🌸
Ben dün kendimi yormadan dikkat ederek ayakta yavaş yavaş ev süpürdüm kayınvalidem de yardım etti sağolsun çok yavaş süpürdüm inşallah tutunur bebeklerimiz bize zaten şöyle düşünmek lazım onun dünyada nasibi varsa en ağır işide görsek o bize tutunur 🥰🤲🏻🌸

Ben dün kendimi yormadan dikkat ederek ayakta yavaş yavaş ev süpürdüm kayınvalidem de yardım etti sağolsun çok yavaş süpürdüm inşallah tutunur bebeklerimiz bize zaten şöyle düşünmek lazım onun dünyada nasibi varsa en ağır işide görsek o bize tutunur 🥰🤲🏻🌸
Aynen öyle 🌸🌸🌸🌸

O kadar haklısınız ki ben korktuğum için temizlik yapmak bile istemedim Rabbim büyük verirse her şekilde verir Hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻 💙

Çok şükür covid değilmişim 🥹 teşekkür ederim iyi dileklerin için inşallah hayırlısıyla bebeklerimize kavuşuruz 🌸

Tabi canım annelerimizi düşün 🤲🏻🌸🥰 benim annem bana hamileyken halı yıkamış gözümüzün önünde o kadar çok örnek varki

Ben yeni yaptırdım bugün 11 günüm kasıklarım ağrıyor olduğum günden berı bugun ultrasondan bakıldı sağ yumurtalığım sağa göre büyümüş ondan ağrı yapıyor neden olduğunda belırsız ıgnelerden olabılırmıs beta hcg 3,57 çıktı daha 7 gün var rgl beklıcem bakalım
Merhaba. Aşılama yapıldığında değerleriniz nasıldı ? Sonucunuz çıkti mi ?

Ben perşembe günü yaptırdım 5 gün Letu isimli bir hap kullanarak yumurtalarım büyütüldü çatlatma iğnesi yapıldı 36 saat sonra aşılamam yapıldı. Hiç ağrı sızı hissetmedim işlemde çok kısa sürüyor korkmayın. Samsunda özel hastanede 15.000 tl aşılama 3.500 tl spermlerin yıkanması için harcadık. İlaçlarla beraber 20.000 tl denebilir.
Merhaba sonucunuz belli oldu mu?

X