Aşılamada şiddetli ağrılar

Sensizasla62

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2024
37
6
Merhabalar bende yeni üyeyim araştırma yaparken buraya denk geldim çok hoşuma gitti hiç kimse birbirini tanımıyor fakat o kadar güzel destek oluyo ki bende sıkıntımı anlatma ve yardımıza ihtiyaç duydum 39 yasındayım ve ikinci kez anne adayı olmak istiyorum 3 yıldan beri uğraşıyorum doktorum sürekli vitamin magnezyum verip gönderiyor du ve son gittiğimde 40 a adım kalmış senden çocuk olmaz ne yapacaksın deyip modumu fena halde düşürmüştü en son git tiplerine bak dedi yüzüme bile bakmıyordu bende Elaziğ fethi Sekin tüp bebek merkezine gittim bi bayan doktor vardı o kadar mükemmel o kadar detaycı ve insana bakınca ne durumda olduğunu anlayabilen bi doktor tüplerime baktı biri tıkalı dedi bi ay diğer tüpten denedi olmadı ameliyatla istersen acalım dedi ameliyat oldum ameliyatta ikisinin tıkalı olduğunu ve açtığını söyledi bi ay dinlendirip aşılamaya başlayalım dedi ocak 30 da adet 2 günü femara verdi 5 gün kullanıp 2 gün ara verdim asistanı Tunceli'de oturduğum için 7 sinde son yumurta ölçümü yapıp iğneyi vurmamı söyledi şubat 9 da aşılama dedi fakat asistan gece vurulacagını söylemedi için 40 saat olmuş diye yapmayacaklardı yumurtalar çoktan çatlamıştır diye doktor muamele etti evet catlamışlar deyıp eşinden sperm alıp yıkamaya gönderdi ve aşılamayı yaptıgı esnada doktor rahim ağzı çok dar ve sperm içeri giremediği için gebelik oluşmuyo dedi aşı olduktan sonra agrım hafifti fakat akşamından başlayıp bugün 8 günün hala devam ediyo kasık agrısı ara ara olıyo oluncada canım gidiyor yarım saat dolmadan iftara çıkıyorum dün ve bugün evde test yaptım dün çift çizgi ikincisi gözle görülür şekilde bugunkü hayalet çizgi 21 de kan vericem sanırım çok uzattım kusura bakmayın bende içimi dökmek istedim küçükte olsa bi umut bekliyorum benim gibi şiddetli agrı çekip gebe kalan varmı😞😞

Merhabalar bende yeni üyeyim araştırma yaparken buraya denk geldim çok hoşuma gitti hiç kimse birbirini tanımıyor fakat o kadar güzel destek oluyo ki bende sıkıntımı anlatma ve yardımıza ihtiyaç duydum 39 yasındayım ve ikinci kez anne adayı olmak istiyorum 3 yıldan beri uğraşıyorum doktorum sürekli vitamin magnezyum verip gönderiyor du ve son gittiğimde 40 a adım kalmış senden çocuk olmaz ne yapacaksın deyip modumu fena halde düşürmüştü en son git tiplerine bak dedi yüzüme bile bakmıyordu bende Elaziğ fethi Sekin tüp bebek merkezine gittim bi bayan doktor vardı o kadar mükemmel o kadar detaycı ve insana bakınca ne durumda olduğunu anlayabilen bi doktor tüplerime baktı biri tıkalı dedi bi ay diğer tüpten denedi olmadı ameliyatla istersen acalım dedi ameliyat oldum ameliyatta ikisinin tıkalı olduğunu ve açtığını söyledi bi ay dinlendirip aşılamaya başlayalım dedi ocak 30 da adet 2 günü femara verdi 5 gün kullanıp 2 gün ara verdim asistanı Tunceli'de oturduğum için 7 sinde son yumurta ölçümü yapıp iğneyi vurmamı söyledi şubat 9 da aşılama dedi fakat asistan gece vurulacagını söylemedi için 40 saat olmuş diye yapmayacaklardı yumurtalar çoktan çatlamıştır diye doktor muamele etti evet catlamışlar deyıp eşinden sperm alıp yıkamaya gönderdi ve aşılamayı yaptıgı esnada doktor rahim ağzı çok dar ve sperm içeri giremediği için gebelik oluşmuyo dedi aşı olduktan sonra agrım hafifti fakat akşamından başlayıp bugün 8 günün hala devam ediyo kasık agrısı ara ara olıyo oluncada canım gidiyor yarım saat dolmadan iftara çıkıyorum dün ve bugün evde test yaptım dün çift çizgi ikincisi gözle görülür şekilde bugunkü hayalet çizgi 21 de kan vericem sanırım çok uzattım kusura bakmayın bende içimi dökmek istedim küçükte olsa bi umut bekliyorum benim gibi şiddetli agrı çekip gebe kalan varmı😞😞
Merhaba birincisi çatlatma iğnesi pozitif çizgi belirttiği için hastane bilgisi 15 gün müddet veriyor beta için. İdrar ile yapılan pozitf çıkabiliyor o tamamen yapılan iğneyle alakalı etkisi 12. Yada 14. Gün bitiyor. O yüzden devamlı yapıp strese girmeyin gununuzu bekleyip beta verin. Ağrı konusuna gelirsek ağrılar tamamen normal sayılıyor. Zaten aşılama yöntemi de normal sayıldığı için ağrılar onemsenmiyor diye düşünüyorum çünkü benim de ağrım batmam bel ağrılarım var ağır kaldırmayın dikkat etmeye calisin fazla ayakta durmayın dinlenin. Az önce bir yorum daha okudum rahim ağzı kapalı diye birinin de öyleymiş. Ama hamile kalmış umudunuzu yitirmeyin inşallah olacaktir.pozitif olun stres bu dönemde çok önemli ben de dinlenip yatmaya calisiyorum

Merhabalar bende yeni üyeyim araştırma yaparken buraya denk geldim çok hoşuma gitti hiç kimse birbirini tanımıyor fakat o kadar güzel destek oluyo ki bende sıkıntımı anlatma ve yardımıza ihtiyaç duydum 39 yasındayım ve ikinci kez anne adayı olmak istiyorum 3 yıldan beri uğraşıyorum doktorum sürekli vitamin magnezyum verip gönderiyor du ve son gittiğimde 40 a adım kalmış senden çocuk olmaz ne yapacaksın deyip modumu fena halde düşürmüştü en son git tiplerine bak dedi yüzüme bile bakmıyordu bende Elaziğ fethi Sekin tüp bebek merkezine gittim bi bayan doktor vardı o kadar mükemmel o kadar detaycı ve insana bakınca ne durumda olduğunu anlayabilen bi doktor tüplerime baktı biri tıkalı dedi bi ay diğer tüpten denedi olmadı ameliyatla istersen acalım dedi ameliyat oldum ameliyatta ikisinin tıkalı olduğunu ve açtığını söyledi bi ay dinlendirip aşılamaya başlayalım dedi ocak 30 da adet 2 günü femara verdi 5 gün kullanıp 2 gün ara verdim asistanı Tunceli'de oturduğum için 7 sinde son yumurta ölçümü yapıp iğneyi vurmamı söyledi şubat 9 da aşılama dedi fakat asistan gece vurulacagını söylemedi için 40 saat olmuş diye yapmayacaklardı yumurtalar çoktan çatlamıştır diye doktor muamele etti evet catlamışlar deyıp eşinden sperm alıp yıkamaya gönderdi ve aşılamayı yaptıgı esnada doktor rahim ağzı çok dar ve sperm içeri giremediği için gebelik oluşmuyo dedi aşı olduktan sonra agrım hafifti fakat akşamından başlayıp bugün 8 günün hala devam ediyo kasık agrısı ara ara olıyo oluncada canım gidiyor yarım saat dolmadan iftara çıkıyorum dün ve bugün evde test yaptım dün çift çizgi ikincisi gözle görülür şekilde bugunkü hayalet çizgi 21 de kan vericem sanırım çok uzattım kusura bakmayın bende içimi dökmek istedim küçükte olsa bi umut bekliyorum benim gibi şiddetli agrı çekip

X