Aşılama Asılamadan sonra kasık ağrıları olanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba canım. Bende de aynı sancılar oldu bunlar çok normal. Iki hafta ara ara bu sancıları cekeceksin malesef

Birda asilama sonuclarinizi yazsaniz isini goren cikmis
İlk ay kalamadim asilamadan sonra ikinci ay hamile kaldim 2 aylikken kalbi durdu. Asilamada kullanilan ignelerin etkisi 3 ay kadar sürermis. Hakkinizda hayirlisi.

sağolun kızlar bugün asımın ikinci günü oldu daha iyiyim ama dun olüyorum sandım.ne zor işler bunlar bukadar acılar cekiyoruz ama sonuc hep husran.dun asıyı yaptırırken oyle uzuldumki anlatamam.doktor beni ası icin hazırlıyodu asımı yaptı ve paravanın arkasında yat dedi oda diğer hastaya gitti.diger hastada hamile ve ultrasyondan bebeğin gelişimine bakıyolar tabi bende sesleri ve kahkaları duyuyorum.bak bebek el salladı, bakın ayagını kaldırdı.......bende yan tarafta ası yapılmıs yatıyorum oylece.allah herkezin bebegini sağsalim kucagına almayı nasip etsın ama nebileyim cok kotü oldum.tam 3 senedir her ay umutla bekliyorum ama yok.kimseyede anlatamıyosun duygularını esimle bile uzulur diye konusamıyorum.hamileleri dogum yapanları gorunce bituhaf oluyorum ve kimseye belli etmemek icin sekilden sekile giriyorum.sizler beni anlarsınız diye paylasmak istedim.guzel allahım isteyen herkeze versin.burda kimin yazısını okusam dua ediyorum herkeze inanın.
Bende ilk aşılamami oldum bugün 3.günüm kasik ağrım bel ağrım var dün ovulasyon testi yaptım bi tane evde kalmış çift cizgi çok belirgin ovulasyon testi de olsa 2.cizgiyi görmek çok güzel ve umutlu oldu benim için demekki yumurtlamam olmuş inşallah hayırlıca rabbim nasip eder isteyen herkese nasip etsin rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın ben ayrı ca pkoluym ve sağ tupum de kapalı hayırlısını versin rabbim inşallah

Aşılamadan sonra 2gunu sende akıntı oldu mu bide tüplere giren sperm geri çıkma ihtimali var mı

Lütfen bana cewap verir mısınız aşılamanın 2 günü akintim oldu ani akıntı geldi acaba sinirle kapıyı hızlı kapattım diye mı akıntı geldi tüplere giren spermin geri gelme olasılığı var mi ne olur dundendir kafayı yemek üzereyim

X