Aşılamadı tutanlar 2024

heyybaby

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2024
277
184
27
Merhaba kızlar ben 3 yıllık evliyim ilk gebeliğim kimyasal ikinci gebeliğim de de maalesef kalp atışı durmasından kaynaklı kürtaj olmak zorunda kaldım çok üzüldüm ve bu süreçte inanılmaz yıprandım benimle beraber hamile kalanların doğumlarını izlemek beni inanılmaz üzüyor sanki bir yol var uzunca herkesle beraber başlayıp ilerleyip bir tek beni tekrar tekrar başa en başa getiriyorlarmış gibi hissediyorum herkesin arkasından bakmak çok zoruma gidiyor bugün kalp atışı duran bebeğim için doğuma gelmem gerekirken ben doğum haneye aşılama için girdim çok morale ihtiyacım var aşılamadı ilk seferde tutan var mı aranızda 🙏🏻

Aşılamam tuttu çok şükür Allahım inşallah sağlıcakla kucağıma almayı da nasip eder inşallah isteyen herkes bebeğine kavuşur Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın🤲🏻
Merhabalar bende bugün aşılama yaptırdım aşılamadan sonra neler yaptınız acaba

Merhabalar bende bugün aşılama yaptırdım aşılamadan sonra neler yaptınız acaba
Avakado yedim bir kaç gün burda birinde okumuştum ağır iş yapmadım ilk gün ayaklarımın altına yastık koyup yattım sonraki günler normal hayatıma devam ettim

Bende aşılama yaptıracağım yarın doktorla görüşmeye gidecegim nasıl oluyor neler yapılıyor acaba anlatır mısınız? Özeldemi yaptırdınız

Bende aşılama yaptıracağım yarın doktorla görüşmeye gidecegim nasıl oluyor neler yapılıyor acaba anlatır mısınız? Özeldemi yaptırdınız
Gidiyorsunuz iğne yada hapla yumurtalarınızın büyümesi için ilaç veriyor ben gonal-f iğne vuruldum 8 gün içinde yumurtalarım büyüdü tabi doktor sürekli kontrole çağırıyor sağolsun benim doktorum çok ilgiliydi pazar günü bile geldi baktı yumurtanın durumuna iyiki de bakmış normalde pazar günü çatlatma iğnesi vururuz demişti pazar gittiğimde bir gün daha beklememiz gerektiğini fark ettik yumurtalar yeterli olgunluğa ulaşınca çatlatma iğnesi vuruluyorsunuz sonra 36 saat sonraydı galiba tam hatırlamıyorum doktor çağırıyor eşinin de en az 2 gün cinsel perhiz yapması gerekiyor eşinden spermler alınıyor yıkanıyor şırınga gibi bir şeyle sana veriliyor süreç zorlu değil iğneyi ben kendim vurdum ilk vururken elim titremişti olduğum durum için oturup ağlamıştım ama hiç acımıyor hiç korkma ben iğnenin girmesini bile hissetmemiştim yani ilaç ta yakmıyor zaten basit bir şey korkunç geliyor ama korkulacak bir şey değil işlem de de spermi verirken sadece biraz baskı hissediyorsun acısız kolay bir işlem tek zor olan şey beklemek dilerim Allahım herkese hepimize annelik duygusunu yaşatsın inşallah tutunur bebeğin 🤲🏻 ben özelde yaptırdım 11.500 tuttu herşey içinde

Son düzenleme:
Çok teşekkürler ne güzel anlatmışsınız içim rahatladı. Bende özelde yaptıracagım başlamak için illa regl dönemi bekleniyormu yoksa herhangi bir günde mi baslanıyor ben bursadayım siz nerede yaptırdınız hangi sehirde

Çok teşekkürler ne güzel anlatmışsınız içim rahatladı. Bende özelde yaptıracagım başlamak için illa regl dönemi bekleniyormu yoksa herhangi bir günde mi baslanıyor ben bursadayım siz nerede yaptırdınız hangi sehirde
Rica ederim ☺️ Ben tokatta yaptırdım adetin 2. Yada 3. Günü iğneye başlanıyor

Anladım benim şimdi adetim yeni bitti dün. Ben sonraki ay baslamayı düşünüyorum özel hastaneden randevu alicam yarın. Adetime yakın mı randevu alayım sizce yoksa önden bi görüşmeye gitmem gerekirmi belki tekrardan bi kontrol etmek isterse doktor diye. Daha önce gitmedigim bir doktora gidicem elimde sperm testi kan testi ve hsg sonucu var doktor tekrardan yapmak istermi sizce

Anladım benim şimdi adetim yeni bitti dün. Ben sonraki ay baslamayı düşünüyorum özel hastaneden randevu alicam yarın. Adetime yakın mı randevu alayım sizce yoksa önden bi görüşmeye gitmem gerekirmi belki tekrardan bi kontrol etmek isterse doktor diye. Daha önce gitmedigim bir doktora gidicem elimde sperm testi kan testi ve hsg sonucu var doktor tekrardan yapmak istermi sizce
Bunların hepsi bendede vardı tekrar istemedi doktorum ama ben daha önceden de gidiyordum gittim aşılama istediğimi söyledim diğer güne hemen iğneyle sürece başladık ultrasonda rahmin durumuna bakıyor bende rahim temiz çıkmıştı polip miyom hiç bir şey görünmediği için hemen başlandı tedaviye bebeğim çok şükür tutundu ama bir tane de miyom sahibi oldum hormon iğnelerinden mi oluştu bilmiyorum önden bir gidin siz isterseniz rahmin durumuna bir baksın

Anladım siz regl zamanına yakın mı gittiniz hemen iğnelere başlamış ya o yüzden soruyorum iğneler ne zaman başlanıyor

X