Aşılamamın 11. günü çatlatma iğnesinin 13. günü gebelik testim

Merhabalar ben de ilk aşılamamı oldum çatlatma 7 aşılama 5 gün oldu.
Bir yumurtam vardı ve eşimin spermleri de kaliteliydi doktor umutlu konuştu. Ne zaman erken test yapayım sizce? Bayrama denk geliyor 14. Gün ama ben biraz sabırsız ve heyecanlıyım. Belirti olarak sadece göğüs ucunda hassasiyet var büyüme ya da kararma yok bir de gaz problemi yaşıyorum. Doktor hem fitil hem de iğne verdi onları kullanıyorum. Kasık ağrısı değil de yumurtalıklarımın orası hafif hafif arada sancıyor ve belim de aşırı ağrı var. Akıntım çok fazla süt beyazı kesik kesik şekilde. Hem ilaç yan etkisi olabilir hem de diğer türlü ama adetime 9 gün var daha adet belirtisi olamaz.. İnşallah hepimiz bebişlerimize kavuşuruz ❤

Merhabalar 1 hafta önce ovitrelle oldum dün doktorum hCG istedi 21 çıktı progesteron 28 bugün yine kan vermemi istedi sizce iğne etkisi mi yazı okudum 7 gün birisinin 0.5 çikmiş kafayı yemek üzereyim

12 günden önceki değerler iğne etkisi oluyor. Ama artisi takip ederseniz ki varsa artis o zaman pozitif denilebilir

Merhabalar arkadaşlar ben 27 martta ilk aşılamamı oldum aşılama gününü saymazsak 12. Günü erken gebelik testi yaptım negatif çıktı çok ağladım sonradan pozitif olma ihtimali var mı hala bir umut var mıdır

X