Aşırı ailevi sorunlarım var lütfen bakın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevgili ablalarim abilerim ve kardeşlerim ben üni sınavına hazırlanan bir kızım şu anda aşırı bunaldimda olduğum bir konuyu anlatacağım lütfen yardımcı olun akıl verin ,benim babam olacak o şeytan şerefsiz iblisin ta kendisi sorunum ona baba demek istemiyorum çünkü onu insan yerine bile koymuyorum neden mi? Çocukluğumdan bu güne kadar benden nefret etti evladı olarak görmedi bu günlerde ise üniye gitmesin kocası ona çok iyi bakar okumasın diyor neden mi bunları yapıyor ilk olarak kız çocuğu olduğum için diyor ki bak ben erkeğim erkeklerin gözünden görüyorum sen okuma evlen unide bişi olur diyor ahlaksız herif ve ayrıca durumumuz çok iyi ama vize para vermez borsalarda kumarlara yatırır .ben bu yaratığa gece gündüz beddua ediyorum adak adıyorum yalvariyorum yüce Rabbime ama Allah im onun canını alacağına başına felaket verecegine eline para veriyor mutlu ediyor onu aşırı şanslı birisi hep para geçiyor eline ve o parayı yine kumara yatırıyor işte arjafadlar bu kişi bu arada dinsiz imansız namaz kılmayan Allah nedir bilmeyen birisi anneme de çok kötü davranıyor kadın her seferinde barisiyor sex yapmak için yanına geliyor annemde hemen hiçbir şey olmamış gibi barisiyor ve yapıyorlar her seferinde böyle diyorum ki neden bosanmiyorsun gel birlikte hayat kuralım yok diyor ben yapamam isterse sana ne yaparsa yapsın ben boşanmam diyor ayrıca onu sevmiyorum para felan vermiyor o yüzden barisiyorum diyor ama bana inandırıcı gelmiyor .dediğim gibi sınava hazırlanıyorum bıktım bu yarattıktan bana bir tane kalem almadı birde üstüne ders çalışmayım diye televizyonun sesini sonuna kadar açıyor biz kapatıyoruz o açıyor güçlü bir dua yok mu olse de kurtulsam şundan lütfen destek olun iyi günler 🌸
Allah yardımcın olsun.herseyi beddua vs bırak ünv gitmeye bak.Annem derki hep dünyanın adeleti şaşar yüce Rabbimin ki sahsamz.Allahim verirde verir okdr parayı mülki bakar kul tevekkül edecekmiş yolsa azacakmi.Elbet Rabbimin bildiği vardır.Sen dersinki ölsün Allah u teâlâ öldürmez süründürür.hersey gönlün ve olsun🙏

Bedduaya sormuşlar nereye diye çıktığım yere demiş 😌😌 Biyemiyorum yanii 😌😌 Ayrıca annenin ve babanın özelinden sanane ? Sanin ne kadar derdin olursa olsun onlar karıkoca istedikleri zaman istediklerini yaparlar..

Allah yardımcın olsun.herseyi beddua vs bırak ünv gitmeye bak.Annem derki hep dünyanın adeleti şaşar yüce Rabbimin ki sahsamz.Allahim verirde verir okdr parayı mülki bakar kul tevekkül edecekmiş yolsa azacakmi.Elbet Rabbimin bildiği vardır.Sen dersinki ölsün Allah u teâlâ öldürmez süründürür.hersey gönlün ve olsun🙏
Ablacım zurundurmuyor ki herifin bir eli yağda bir eli balda sürekli beni tehdit ediyor seni evden atarım bu ev benim diye beni evlendirmek istiyor diyor ki bu kız çocuğu baş belası bu bize leke getirir evlensin de kurtulalım diyor abla şerefim üzerine yemin ederim ki hiçbir şeyimi görmedi ne erkek ne arkadaş ne sigara alkol hiçbir şeyim yok ama böyle birisi işte anneme de hiç güveni yok millet bana diyor ki babana neden böyle şeyler söylüyorsun bana daha neler neler yapıyor anlatsam aklınız şaşar inşallah kazanırım da kurtulurum

sorucak bişeyin yok çünkü o kadar google da bulunamayacak üniversite hakkında özel şey neymiş ahahaha benneyanginlargordum benneyanginlargordum gel kız
Ailevi durumumuz çok iyi acaba okuduğum okuldan ek para gibi bir şey alabilir miyim yani burs bunu soracaktım çünkü bana yardım edecek kimse yok bana devlet yurdu da çıkmaz nasıl gevinecegim bilmiyorum 😭

Lütfen boş yapma Allah aşkına ne demek istiyorsun üniye hazırlanan bir kızım durduk yere milleti mi kandiracagim Allah senin gibi iftiracilardan korusun
üniversiteye hazırlanan bi kızım diye belirtmen ne alaka ? Ağzın çok pis önce onu düzelt beni de iki dakikada iftiracı yapmışsın

üniversiteye hazırlanan bi kızım diye belirtmen ne alaka ? Ağzın çok pis önce onu düzelt beni de iki dakikada iftiracı yapmışsın
Kardeşim üniversiteye hazırlanıyorum dememin neyi sana battı anlamadım sınava hazırlanıyorum demek yani anladin ayrıca senin on yargini yüzüne vurdum diye ağzım pis ise sen tümden pis birisin sorumdan çok git

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X