AŞIRI İLGİDEN BUNALDIM

Erkek arkadaşınız, arkadaşınızı telefona kaydetme şeklinizden hoşlanmamış. Sırf bu yüzden adamın psikolojik problemleri mi var demeniz çok mantıksız.
Bu sadece belli bir kısmı en çok ilgimin onda olmasını istiyor sadece anlatmaya çalıştığım bu

Bu sadece belli bir kısmı en çok ilgimin onda olmasını istiyor sadece anlatmaya çalıştığım bu
Erkek arkadaşınızın, arkadaşınızı telefona kaydetme şeklinizden rahatsız olmasıyla; ilginizin en çok onda olmasını istediği sonucuna varmanız tuhaf.

Erkek arkadaşınız, arkadaşınızı telefona kaydetme şeklinizden hoşlanmamış. Sırf bu yüzden adamın psikolojik problemleri mi var demeniz çok mantıksız.
Yani cidden buna karışması size normal mi geliyor anlamıyorum? O zaman çiftlerin hiç öznel karekteri olmasın herkes çift olsada farklı karakterlerde olabilir ve çevresine karşı ilgi alaka oranı farklı olabilir diye düşünüyorum. Bir tek bana mı anlamsız geliyor bu durum ya?

Yani cidden buna karışması size normal mi geliyor anlamıyorum? O zaman çiftlerin hiç öznel karekteri olmasın herkes çift olsada farklı karakterlerde olabilir ve çevresine karşı ilgi alaka oranı farklı olabilir diye düşünüyorum. Bir tek bana mı anlamsız geliyor bu durum ya?
Erkek arkadaşınızın telefonunda, bir erkek arkadaşını🔥🔥ateş ifadesi ve ünlü birinin adıyla kaydettiğini görseniz, "hayırdır vb" demez misiniz ?

Erkek arkadaşınızın telefonunda, bir erkek arkadaşını🔥🔥ateş ifadesi ve ünlü birinin adıyla kaydettiğini görseniz, "hayırdır vb" demez misiniz ?
Ya asla demem böyle bir şey müdahale etmem ona güveniyorum bunda nasıl bir problem görülebilir ki? Bana anlamsız geliyor böyle şeylere takılmak ve çocukça

Herkese Merhaba benim bir sorum var, lütfen sizin fikrinizi almam gerek
yaklaşık 9 aylık bir ilişkim var, ve ben kaçıngan bağlanma problemi olan biriyim bu nedenle genellikle aşırı duygu içeren ya da romantik yüklü ilişkilerde çok zor barınabiliyorum ama ben bunu sevgilim ile aştım ve onu çok seviyorum, her neyse bundan bağımsız olarak erkek arkadaşım kıskanç bir insan değildir normalde arkadaşlarla görüşmeme vs hiçbir müdahalede bulunmaz ki izin istemem zaten yalnızca bildiriririm, ancak geçen gün bir kız arkadaşım bana mesaj attı ve arkadaşımı telefona kaydetme şeklimden dolayı benimle kavga etti benden başka kimseyle bu kadar samimi olmanı istemiyorum diye , sadece en çok ilgiyi ona göstereyim istiyor ancak bende ilgi gösteremeyen bir insanım bu sebepten çok defa kavga ediyoruz ben ne yapıcammm.
Ah keşke bende ilgiden bunalsam 😂 yaşlar kaç

daha beter kaygılı işte korkuyo sürekli bir panik halinde kıskanç aptal saptal hareketleri var az önce benim ona gösterdiğim ilginin ona yetmedıgını kaygılarının tetıklendıgınden bahsetti onu kaygılarını tetıklemeyecegım diye ben kendı karakterimden ödün veremem aşırı ilgi bekliyo mesela hayatımın merkezi onu yapmamı bekliyor ama kusura benim hayatımın merkezi sadece ben olabilirim kraliçe benim dedim küs şuan kafamı dinlerim bi kaç gün iyi oldu, diyeceğim o ki sende değişmezsin o da insanlar kendılerını değiştiremez bu tarz konularda
ay allah aşkına bundan ben de nefret ediyorum
şu hayatın merkezi olayını da çok komik buluyorum
bende de vardı bi tane öyle, daral geldi 1 ayda ayrıldım. rahatladım ayrılınca
telefonda konuşurken asla kapatmak istemezdi hani bi kapat artık da tuvalete falan gideyim kendi halimde takılayım falan
birinin hayatının merkezi olmayı istemek de sağlıklı bi düşünce değil ki
hepimiz faniyiz ölümlüyüz
öncelik olmakla merkez olmak olayını birbirine karıştırıyor bizim insanımız
arkadaşım da sevgilim de birbiriyle çakışan plan yapıp davet etse, arkadaşı es geçer sevgilime giderim mesela
burda önceliği sevgilime veririm
ama atıyorum çalışırken işimi gücümü bırakıp sevgilimin bi durumunu halletmem
çünkü işim olmasa hayatımı idame ettiremem
ya da bütün dikkatimi verip kendime ayırdığım zamanda bişeyler okuyup izliyorsam bik bik sevgilimle mesajlaşmam
çünkü kendime de zaman ayırmazsam hayatımı idame ettiremem :KK70:

telefonda konuşurken asla kapatmak istemezdi hani bi kapat artık da tuvalete falan gideyim kendi halimde takılayım falan
arkadaşım da sevgilim de birbiriyle çakışan plan yapıp davet etse, arkadaşı es geçer sevgilime giderim mesela
ya da bütün dikkatimi verip kendime ayırdığım zamanda bişeyler okuyup izliyorsam bik bik sevgilimle mesajlaşmam
Çok şükür bizde durum bu şekilde değil bazı spesifik durumlarla oluyor bahsettiğim şey..işte ben kitap okuyorum ya da tv izliyorum,bugün yalnız takılmak istiyorum diyince tamam diyor rahat bırakıyor yani … ben çok mu abartıyorum ki ya.. sorun bende sanırım kaçıngan bağlanma olayında.. ama elimden bu kadaru geliyorr, o da alışıcak ne yapalım ben ona 1 adım atıyorsam o da bana atmalı

aynen öyle bağımlı gibi geliyo o tip insanlar benim ruhum daralıyor yanı her an nerdesin nerdesin nerdesin niye yazmadın aramadın sürekli of bak yazarken bile elim ayağım titredi çalışmak zorundayım,zorundayız maddi olarak güvence altında beni hıssettırmeyeceksen zorlama hayata bir kez geliyoruz

Bir psikologdan öğrendiğime göre kaçıngan baglanan ve kaygılı baglanan ya da bağımlı karakterli kisiler genelde eşleşirmiş sizin konunuza şaşırmadım

X