Aşk ve Şirret Kanka Sorunsalı Acil Tavsiye Lütfen

Merhabalar, tavsiyeye ihtiyacım olan bir konuda fikir almak istiyorum sizlerden. Başlamadan teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Ben bir çocukla ilgileniyorum uzun zamandır. Üniversite öğrencisiyim ve aynı sınıfta ortak dersimiz vardı 5 ay kadar. O dönem bir süre yakındık konuşup sohbet ediyorduk. Sonrasında çok yakın olduğu kız arkadaşı araya girdi uzaklaştık(cidden aramıza girdi beraber oturuyorduk aramıza oturdu sonra göremediğini söyledi yer değiştirdiler) . Çok sosyal biri değil ama o kızla uzun zamandır yakın. Arkadaş olduklarından eminim kız bunu sadece beni sevmediği için yapıyor yani ben öyle düşünüyorum birbirimizden pek haz etmiyoruz çünkü ilk zamanlardan beri. Çocuk müzisyen dersliğe gelir dersi dinler aralarda kulaklığını takıp müzik dinler pek kimseyle konuşmaz ama konuştuğumuz zamanlarda ondan ne kadar etkilendiğimi anlatamam (ayrıca hayatında birinin olmadığını da biliyorum). Şimdi birbirimizi günde 3-4 kez görüp selam veriyoruz o kadar. Bizi bir araya getirecek ortak arkadaşımız yok. Bir ara mesajlaştık birbirimizin doğum gününü kutladık ama mesaj atacak kadar samimiyet hiç kalmadı aramızda. Bu sene bitmeden bu konu hakkında bir adım atmış olmak istiyorum. Aramızda tekrar diyalog ve arkadaşlık nasıl kurabilirim? Nasıl bir adım atabilirim? Öyle pat diye ilişki içine girecek biri değil aslında ben de değilim. Bir şeyler inşa etmek gerekiyor biliyorum ama diyaloğu bir türlü kuramadım. Nasıl arkadaşlık kurulur aramızda? Tavsiyeleriniz için tekrar teşekkürler şimdiden, bayadır içime dert olan bir konu bu.
Bence bir etkinliğe bilet alıp davet edebilirsin. ikinizinde hoşlanabileceğini düşündüğün bir şey olursa arkadaşlık kurmakta kolay olacaktır.Üniversite etkinlikleri çok fazla tiyatro konser festivaller senfoni orkestrası falan.Çekinmeyin

Beni istiyor demedim ki ben bir adım atmak istiyorum dedim. Zaten benim niyetim şu aşamada arkadaşlık kurmak. Ayrıca onu tanısanız veya görseniz dışarıya algısını fazlasıyla kapatan biri. Böyle düşünmemin nedeni beni istediğine inanmam veya karşı konulamaz olduğumu düşünmem değil onun herkese karşı tavrının böyle olması. Zaten çok yakın olan o kız bildiğiniz yüzsüzlükle yapıyor bunu zorla kolundan tutup dışarı çıkarıyor vs.
Erkek hoslansa adım atar. Kalbiniz kırılmasın sonra. Erkekler ilk görüşte beğeniyor ya da beğenmiyor sonradan fikri değişmez

Yardimini isteyebileceğin bir konu varsa yardım iste.Kabul edip yardım ederse ,teşekkür adına kahve ısmarla.Sobrasinda hiç ses çıkarma.Donerse senindir

Hemen umutsuzluga kapilma. Belki oda ne yapicagini bilmiyodur. Yada senin ona karsi bir ilgin oldugunu anlamamis olabilir. Pek suya sabuna degmeden bi konu ac, hangi dersleri alicaksin vs gibi heryere cekilebilcek bisi. Telefondanda acabilirsin, bak bakalim muhabbeti uzatmakmi istiyor yoksa kisa kesmekmi. Ona gore sende kararini verirsin. Denemeden bilemezsin:)

X