DİŞ'Lİ YAK'AR'IŞIM İÇİN LÜTFEN BİR'LİK OLALIM

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu hikaye aklınızda olsun, belki bir tanıdığınızın yolu oraya düşerse uzak durmasını söyleyebilirsiniz. Çünkü bu kadar büyük yanlışlar yapan personelle doktor diyemiyorum dikkat ederseniz yollarına devam ediyorlar.
Benim bir arkadaşım da bipolar hastalığı yüzünden hastanede yattı, ağır tedaviler gördü ve ilaçlar kullandı, sanırım hala kullanıyor. EKT de aldı ama şu an iyi. Engelli kpssden atandı ve evlendi.

Bir de OECD'ye göre Güney Kore, İsveç, Norveç gibi gelişmiş ülkelerde intihar oranları yüksek, İsviçre'de yasal ötenazi bile var.
Türkiye bu konuda tam olarak ne amaçlıyor anlamadım zaten ülke yaşanacak yer değil, bir de insanları daha çok hasta ediyorlar.

Bu arada intihar güzellemesi yapmıyorum, sadece bu ülkede ilaç pazarlama var sanki. İntihar düşüncesinde ama tedavi olmak isteyen insan yaşamak istiyordur belli ki, iyi analiz edilmesi gereken bir durum var.

Zeki birisiniz belli ki ve mesleğiniz güçlü. Hayatınızı kurmak için tek engel annenizle olan bağınız. Ondan uzaklaşmazsanız içiniz soğumaz ve toparlanamazsınız. Bence bulunduğunuz yerden ve tanıdığınız herkesten uzaklaşın, iletişim bile kuramasınlar ama yanınıza pozitif bir yol arkadaşı bulmanız önemli. Sıkıntılı anınızda arayabileceğiniz bir psikolog, yaşam koçu bile olur.
İnşallah toparlanırsınız.

Arkadaslar konunun buraya agir olduğunu soylemis evet agir bir.konu çünkü işin içinde ozel.hastaneler doktorlar ve iddianiza gore yanlis teshis ve tedavi ihtimalleri de var. Dolayisiyla bu anonim platformda bu kadar detay biraz agir.
Hakkinizi hukuken aramaniz ve gercekten işin ehli olduguna guvendiginiz uzmanlarla calismaniz daha iyi olacaktir.

Ergenliğimden beri majör depresyon tedavisi oluyordum. Daha sonra anksiyete bozukluğu da eklendi ve en son manik nöbetlerle pik yaptım. İlaçlarla maalesef yenemedim. İlaç kullanırken durumum çoğu zaman stabil ve daha kötüydü. Bu tarz hastalıklar için en etkin tedavinin yaşam değişikliği(ortam ve özellikle beslenme)+ uzun süreli düzenli terapi+ öz şefkat uygulamaları+ meditasyon olduğunu düşünüyorum.

Yazışmalarınızdan anladığım kadarıyla zeki birisiniz kendinizi oldukça düzgün ifade ediyorsunuz ama bi yandan şaşkınım da.Bir anne neden evladına evi yaktı vs diye iftira atsın ki aklım almıyor.

Yazışmalarınızdan anladığım kadarıyla zeki birisiniz kendinizi oldukça düzgün ifade ediyorsunuz ama bi yandan şaşkınım da.Bir anne neden evladına evi yaktı vs diye iftira atsın ki aklım almıyor.
Zeki ve kendini düzgün ifade edebilen insanların da psikiyatrik rahatsızlıkları olabilir. Tıp fakültesi 3.sınıfta dönemden bi kız bütün dönemi liste yapmıştı bu grup beni takip ediyor, bunlar ajan falan diye. Sonra tedavi için ayrıldı okuldan. Yani eğitimle alakası yok pek. Bariz içgörüsü olmayan, hastalığının farkında olamayan insanlar var maalesef, Allah şifa versin.

Sizler içeriği komple okudunuz mu bilmiyorum ben okudum, konunun açık kalması uygun olmayabilir zira üyenin küçükken istismara uğradığını iddia etmesi bir yana, hastane adı vererek yanlış teşhis ve tedavi uygulandığını söylemesi, yapılan tedaviyi cinayete teşebbüs olarak nitelendirmesi hastaneye kiralık katil demesi çok ağır ithamlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X