Askerlerimize kavuştuk...yarenliğe devam!!!

Çok zormuş canm ya bende uykusuzluga hiç gelemiyorum çok zorlandım
Öyle canm bir gülüşü yeter uyusun diye okadar uğraşıyorum yanımda yatiyor resimlerine bakıyorum çok farklı çok güzel bir duygu Çok şükür
yaa demeseydin keşke bizim daha çok varmis gece sık uyanmasa gündüz idare ediliyor da saat başı uyanıyor :KK76:

Di mi çok ayrı bi dünyalar yaa... kız o kadar zorluğu var ama ben kilomu vermiş olsam annemle aynı şehirde olsam bi tane daha yapardm bi seneye kadar ücretisizi de alır bi sene bakardım.. :KK70: ama işte annem uzakta bakım sorunu olunca... bi de kilo vermedm hiç ya yeni vakit buluyorm kendime spıra yazıldm falan... öyle yani :)

Di mi çok ayrı bi dünyalar yaa... kız o kadar zorluğu var ama ben kilomu vermiş olsam annemle aynı şehirde olsam bi tane daha yapardm bi seneye kadar ücretisizi de alır bi sene bakardım.. :KK70: ama işte annem uzakta bakım sorunu olunca... bi de kilo vermedm hiç ya yeni vakit buluyorm kendime spıra yazıldm falan... öyle yani :)
Aboo bir tane daha mı ben hiç düşünemiyorum eşime de dedim bak sakın düşüneyim deme oda düşüncek yerlerim bile ağrıyor dedi:KK48: bende kilo falan kalmadı eski kilomunda altına düştüm k.v annemde var bir sene de ucretsiz izin aldım ama bir tane yeter şükür ya benim bebiş zor ya ben beceremedim bu işi :110:

Kızlarrr sizi de habersiz bırakmak istemedimmm... gelmemişsiniz bayadır amaa...

Ben boşandım kızlar. Artık yalnız bir anneyim. Kasım ayında bütün işlemleri hızla hallettm, yeni eve taşındım. Hiççç pişman değilim çok şükür :) çünkü bilmeyenleriniz de vaedır ben bir senedir zaten sadece kızım için yaşadım babasıyla. Kendi duygularım belliydi ne yazık ki...
Olmuyorsa olmuyor onu anladım sonunda. Bir evde huzur yoksa sevgi saygı yoksa merhamet yoksa.. her şey zorlaysa o ev sana cehennem oluyor... ilerde kızıma da mutsuz bir hayat ve mutsuz bir anne kalacaktı... ben de kızımla mutlu olmayı seçtim. Zerre pişman değilim çok şükür. Başta tabi ki çok fazla endişem, korkum, tedirginliklerim oldu hepsi kızım ve kendimle ilgili. Boşanırken ne kadar doğru karar verdiğimi maddi anlamda beni zora sokmak istediğinde tekrar anladım. Ben kızım için anlaşmalı boşanmada diretirken maddi anlamda kendi adıma da bir beklentim olmadığından ne dese kabul ettim yeter ki bitsin, kizim pedegog gormesin gerilmesin dedm kızımı alıp gidim dedim.

Sonuc olarak Allah’a sukur ailem ve arkadaslarimin da destegiyle baya saglam atlattik ilk sureci :) kizimin destegi de harikaydi o kucucuk cocuk bana anne ben hep senin yanindayim dedi ben bittim. Dogru yoldasin dedim. Simdi kizimin evimizdeki huzurunu gordukce cok sukur diyorum. Evime gelmek istiyorm aksamlari, annem sık sık geliyo.. kızım hasta olmadıkça kreşte gündüzleri :) işte böyleee.....

Ben boşandım kızlar. Artık yalnız bir anneyim. Kasım ayında bütün işlemleri hızla hallettm, yeni eve taşındım. Hiççç pişman değilim çok şükür :) çünkü bilmeyenleriniz de vaedır ben bir senedir zaten sadece kızım için yaşadım babasıyla. Kendi duygularım belliydi ne yazık ki...
Olmuyorsa olmuyor onu anladım sonunda. Bir evde huzur yoksa sevgi saygı yoksa merhamet yoksa.. her şey zorlaysa o ev sana cehennem oluyor... ilerde kızıma da mutsuz bir hayat ve mutsuz bir anne kalacaktı... ben de kızımla mutlu olmayı seçtim. Zerre pişman değilim çok şükür. Başta tabi ki çok fazla endişem, korkum, tedirginliklerim oldu hepsi kızım ve kendimle ilgili. Boşanırken ne kadar doğru karar verdiğimi maddi anlamda beni zora sokmak istediğinde tekrar anladım. Ben kızım için anlaşmalı boşanmada diretirken maddi anlamda kendi adıma da bir beklentim olmadığından ne dese kabul ettim yeter ki bitsin, kizim pedegog gormesin gerilmesin dedm kızımı alıp gidim dedim.

Sonuc olarak Allah’a sukur ailem ve arkadaslarimin da destegiyle baya saglam atlattik ilk sureci :) kizimin destegi de harikaydi o kucucuk cocuk bana anne ben hep senin yanindayim dedi ben bittim. Dogru yoldasin dedim. Simdi kizimin evimizdeki huzurunu gordukce cok sukur diyorum. Evime gelmek istiyorm aksamlari, annem sık sık geliyo.. kızım hasta olmadıkça kreşte gündüzleri :) işte böyleee.....

Yazalı çok olmuş ama yine de cevap vermek en istedim canım. Ne kadar uzun zaman oldu. Çocuklardan fırsat buldukça girip bı göz atıyorum ayda yılda bir. Sen mutluysan böyle kimseye bişey demek düşmüyor. Zararın neresinden dönersen kar dir. Rabbim yüzünü soldurmasin, prensese bolca sevgiler 😘Umarım hep mutlu olursun canım benim ne dertlestik, ne sevindik buralarda hey gidi.. 🥰

Nilüü şimdi önceki sayfaya bakınca gördüm. Çok üzüldüm, çok.. bazen böyle onca zaman bekleyip degmedigini anlayınca çok kiziyorum çok.. nasılsın neler yapıyorsun umarım iyisindir 🙃
Bana gelince 7 sene bitecek evleneli, Zeynep 5 yaşında oldu. Bırde oğlum oldu Efe o da 1 yaşında 😊 Zaman su misali geçiyor. Ben tam gaz ev hanımlagına devam🤫

Canım merhaba, yine çok uzun zaman olmuş yazmayalı. Hala buralarda olmanız hem şaşırtıcı hem sevindirici. Neler yaşadık, neler atlattık. Hayat çok tuhaf. Hakkında hayırlısı olsun Hilalim, kızınla çoook mutlu olursun inşallah🙏❤ İki yıl olmuş zaten çoktan alışmışsınızdır.

Nilüü şimdi önceki sayfaya bakınca gördüm. Çok üzüldüm, çok.. bazen böyle onca zaman bekleyip degmedigini anlayınca çok kiziyorum çok.. nasılsın neler yapıyorsun umarım iyisindir 🙃
Bana gelince 7 sene bitecek evleneli, Zeynep 5 yaşında oldu. Bırde oğlum oldu Efe o da 1 yaşında 😊 Zaman su misali geçiyor. Ben tam gaz ev hanımlagına devam🤫
Maşallah canım, çok şükür mutlu huzurlusun ya Allah bundan geri koymasın🙏💓 biz de ayrıldık 4 yıl geçti, ne sular aktı ama ben hala yalnızım. Geçen yıl ardahandan düzceye geldim tayinle. Başka da bir değişiklik yok.

Seneler sonra bi’ girdim baktım ki cevaplar yazılmış ya canımlar :) Canım benim yaaa ne güzel iki tane kuzun var mis gibi, benim kızım da 5,5 yaşında şu an.. büyüyorlarrr… ben de yitan gaz çalışmaya devam :)

Canım merhaba, yine çok uzun zaman olmuş yazmayalı. Hala buralarda olmanız hem şaşırtıcı hem sevindirici. Neler yaşadık, neler atlattık. Hayat çok tuhaf. Hakkında hayırlısı olsun Hilalim, kızınla çoook mutlu olursun inşallah🙏❤ İki yıl olmuş zaten çoktan alışmışsınızdır.

Maşallah canım, çok şükür mutlu huzurlusun ya Allah bundan geri koymasın🙏💓 biz de ayrıldık 4 yıl geçti, ne sular aktı ama ben hala yalnızım. Geçen yıl ardahandan düzceye geldim tayinle. Başka da bir değişiklik yok.

Nilü yaa canım seneler geçse de yazışıyoruz ne güzel be :) Amin canım hepimiz çok mutlu olalım… birisi senin değerini bilmiyorsa hayatında ona ihtiyacın yok zaten… önce kendi değerimizi bilicez ki ben de bu yolda çok daha fazla mutluyummm

H holofira kelebek.hill kelebek.hill
Selam kızlar bayaa uzun zaman oldu yazmayalı özledim eski konuşmalarımızı tek derdimizin beklemek olduğu günleri şimdi zaman çok çabuk akıyor bizde durumlar aynı Efe 5 yaşında okula gidiyor İzmir deyiz hala
Hilalim sende iyisindir umarım Antalya da mısın
Nilü sen nasılsın

Herkese selammm...:KK3:

İşte şafak panonuz...başlığında birbirimize hep destek olduk asker yarenleri, beraber ağladık, üzüldük, kavga ettik, mutlu olduk, sevindik ve nice duyguyu paylaştık; nihayet askerlerimize kavuştuk. Artık asker yolu bekleyenler başlığını fazlaca işgal edip hep düğün dernek, nişan ve nikah muhabbeti yaptığımızı ya da hasretimize ayrı şehirlerde devam edip kavuşmalarımızı anlattığımızı farkettik. Bu başlıkta hayatlarımızı paylaşmaya, birbirimize arkadaşlık, sırdaşlık etmeye devam etmeye karar verdik. İşimizi gücümüzü, aşkımızı, sınavlarımızı, ailemizi, derdimizi ve sevincimizi pek çok şeyi paylaşmaya bu başlıkta devam edebiliriz.

Allah bütün sevdiğine kavuşan asker yarenlerine sevdiğiyle evlenmeyi de nasip etsin inşallah. :KK16:
Asker yareni :KK53: bi bana cringe geliyor olamaz herhalde

X