Asla durmayan saç dökülmesi

Minoksilden başka çaresi yok o da bi süre alışıyor diyorlar ben de aşırı kabuklanmada yaptı offf amannn hele şu iki yıl ömrümden ömür gitti.
minoksil kalıcı çözüm sunmaz. kullandığınız sürece etkili gözükür. kullanmayı bıraktıktan sonra yine eski haline döner saçlardaki dökülme

Merhaba herkese 🌸
Daha öncesinde de saç dökülmesiyle ilgili başlık açmıştım bunu son gelişmelerimi aktarmak için yazıyorum. Farklı şehirlerde bir çok doktora gittim cildiye dahiliye kadın doğum endokrin.. En son endokrine gittiğimde tiroitlerimin az çalıştığını ve Dhea So4 hormonumun yüksek olduğunu öğrendim 6 aydır tiroit ilacı ve diane 35 kullanıyorum bu ay dianeyi bıraktım aldacton içmeye başladım hiç bir fayda görmedim saçlarım tamamen bitti ortadan ayıramıyordum zaten şimdi yandan da açamıyorum tepemin keli belli oluyor çok üzülüyorum aşşşırı üzülüyorum her gün ağlıyorum psikolojim berbat evet arkadaşlar başka dertlerde var rabbimin bir sınavı ama kadın için saç çok önemli başına gelmeyen bilemez 23 yaşındayım 3 senedir yoğun dökülme yaşıyorum sanki dünyadan vazgeçtim kendime güvenim yok insan içine çıkmak istemiyorum Allahıma dua ediyorum bir sebep göndersin diye bir çaresi olmalı bunun prp mezoterapi denemedim maddi imkansızlıktan dolayı çünkü seansları şuan 2-3 bin arası ama onun haricinde elimden geldiğince şampuanlar ek vitamin çinko selenyum b12 d vitamini hepsini almaya çalıştım ama yok yani bir sonu yok Rabbim dert verip derman aratmasın 😔😔
öncelikle çok geçmiş olsun. doktor kontrolünde vitaminlerinizi almaya devam etmeyi sakın bırakmayın. bol su tüketimini asla ihmal etmeyin. stres en büyük düşmanınız. nefes meditasyonu egzersizleri yapıp probiyotik beslenmeyi ihmal etmeyin, çünkü bağırsağımız da ikinci beynimiz ve içten toksik maddelerin karışmaması için bağırsağımızı da mutlaka probiyotiklerle donatmalıyız. saçınıza da mutlaka kimyasal içermeyen saç bakım ürünleri kullanın. Fitmaya'nın Kemik iliği Saç Maskesi ni duydunuz mu? benim görümcemin de saçları covidden sonra dökülmeye başlamıştı, saçlarına çok özen gösteren biridir, psikolojisi altüst olmuştu. Fitmaya Kemik İliği Saç Maskesi sayesinde dökülme şikayeti ortadan kalktı. sonra diğer saç ürünlerini de sülalecek kullanmaya başladık. Türk şirketi whatsappdan ulaşırsanız indirim de yapıyorlar. Şiddetle tavsiye ederim.

Geçmiş olsun öncelikle. Benimde saçlarım kısa bir süre öncesine kadar çok dökülüyordu saçımı üst üste boyattıktan sonra oldu. Yandı bide saçlarım. Prp yaptırdım pek işe yaramadı. Vitamin ampülleri denedim yinr işe yaramadı ki bunlar herkeste genelde işe yarıyor en son HC care bakım yağına başladım. Gerçekten çok çok azalttı artık kafaya takmıyorum çok şükür eskisi kadar. Ha bu arada biotinde kullandım 4-5 ay. Oda işe yaradı muhtelemen.

Merhabalar öncelikle çok geçmiş olsun benimde bir dönem saçlarım elime oluk oluk geliyordu. Çok şükür duru. Ben karanfil kürü kullanmıştım. 2 tarif var birinde her gün taze demliyorsun diğerinde 2 oda sıcaklığındaki suda kendiliğinden demleniyor ben ikisininde tarifini vereyim isterseniz.

Çok geçmiş olsun öncelikle.
3 senedir yoğun dökülme yazmışsınız ondan önce nasıldı saçlarınız?
Benimde saçlarım çok döküldü yıllardan beri ve çok azaldı inceldi.
Bende kansızlık vardı her zaman. Yeni yeni düzelttik tedaviyle.
Bende kendimce bakım onarıma başladım şuan fayda gördüğüm bir şey olursa paylaşırım.
Açılan yerlere sarımsak sürmeyi denediniz mi
Çok geçmiş olsun öncelikle.
3 senedir yoğun dökülme yazmışsınız ondan önce nasıldı saçlarınız?
Benimde saçlarım çok döküldü yıllardan beri ve çok azaldı inceldi.
Bende kansızlık vardı her zaman. Yeni yeni düzelttik tedaviyle.
Bende kendimce bakım onarıma başladım şuan fayda gördüğüm bir şey olursa paylaşırım.
Açılan yerlere sarımsak sürmeyi denediniz mi?
Merhaba teşekkür ederim. Benim saçlarım kıvırcık o kadar gür ve güzeldiki anlatamam kuaförler arkadaşlarım hocalarım hatta dışardan geçen herkes bile beni çevirirdi çok güzel diye uzun gür kıvır kıvır belime geliyordu hatta bir kuaför kulak hizamda saçımı kesmem ve kesilen kısmı ona vermem karşılığında yüklü bi miktar para teklif etmişti şuan kedi kuyruğundan daha az açamıyorum bile çalı süpürgesi gibi psikolojim berbat kendimi hiç sevmiyorum beğenmiyorum hiç kimseye hiç bir şeye layık görmüyorum

Öncelikle geçmiş olsun.
Kolajen kullanmayı denediniz mi?
Başka bir konu ile ilgili bir eczacı ile konuşurken, saç dökülmesi için kolajen kullandığından ve faydasını gördüğünden bahsetmişti.
Kolajen kullanmadım kimyasal olarak almaya gerek duymadım çünkü et suyu ilik sakatat et türü şeyleri sık sık tüketiyorum vitamin takviyesi çinko b12 d vitamini b6 kullanıyorum selenyum alıyorum ama kolajen kullanmadım

öncelikle çok geçmiş olsun. doktor kontrolünde vitaminlerinizi almaya devam etmeyi sakın bırakmayın. bol su tüketimini asla ihmal etmeyin. stres en büyük düşmanınız. nefes meditasyonu egzersizleri yapıp probiyotik beslenmeyi ihmal etmeyin, çünkü bağırsağımız da ikinci beynimiz ve içten toksik maddelerin karışmaması için bağırsağımızı da mutlaka probiyotiklerle donatmalıyız. saçınıza da mutlaka kimyasal içermeyen saç bakım ürünleri kullanın. Fitmaya'nın Kemik iliği Saç Maskesi ni duydunuz mu? benim görümcemin de saçları covidden sonra dökülmeye başlamıştı, saçlarına çok özen gösteren biridir, psikolojisi altüst olmuştu. Fitmaya Kemik İliği Saç Maskesi sayesinde dökülme şikayeti ortadan kalktı. sonra diğer saç ürünlerini de sülalecek kullanmaya başladık. Türk şirketi whatsappdan ulaşırsanız indirim de yapıyorlar. Şiddetle tavsiye ederim.
Merhaba öncelikle teşekkür ederim.
Vitamin takviyelerimi düzenli olarak alıyorum b12, d, b6, çinko, selenyum kullanıyorum o üçlü ampül bakımını yumurta maskesi maya maskesi sarımsak çeşitli yağlar karanfil kürü daha sayamadığım bir çok şey gücümün yetebildiği en pahalı şampuanlar hepsini hepsini denedim ama bir fayda göremedim benim dökülmem ne vitamin takviyesi aldığımda ne de bakım yaptığımda azalmıyor 2 güne bir duş alıyorum ve dökülen saçlarımı görseniz kemoterapi sonrası sanarsınız dökülmem bir dursa sonra saç çıkarmak için yollar deneyeceğim şu an var olanı koruyamıyorum inanın stresim saçlarım psikolojim berbat dışarı çıkmak insan içine karışmak benim için çok zor seneye kuzenimin düğünü var onu bile düşünüyorum ne bahane etsem gitmesem diye kendimi hiç bir şeye layık görmüyorum her gün dua ediyorum Rabbim derdi ver dermanınıda verir inşallah 😔

Selamlar hanımefendiler... saçlarımıza birden fazla bakım ile yükleme yaparak kurutabiliriz aman dikkat! saç da küsebiliyor.
Gerçekten ben buna katılıyorum en pahalı maskeler kremler şampuanlar aldım kim ne dediyse bitkisel olarak yağlar karanfiller sarımsak lavanta her şeyi denedim özellikle yağ maskeleri saçı çok yoruyor arındırmak için saçı yıpratıyoruz kuruyor kırılıyor dikkat etmek lazım

Merhabalar öncelikle çok geçmiş olsun benimde bir dönem saçlarım elime oluk oluk geliyordu. Çok şükür duru. Ben karanfil kürü kullanmıştım. 2 tarif var birinde her gün taze demliyorsun diğerinde 2 oda sıcaklığındaki suda kendiliğinden demleniyor ben ikisininde tarifini vereyim isterseniz.
Merhaba her gün taze demleneni kullandım çok bir etki etmedi bende ama diğerini bilmiyorum ikisinide söylerseniz iyi olur bende diğer arkadaşlarda faydalanır teşekkür ederim

Geçmiş olsun öncelikle. Benimde saçlarım kısa bir süre öncesine kadar çok dökülüyordu saçımı üst üste boyattıktan sonra oldu. Yandı bide saçlarım. Prp yaptırdım pek işe yaramadı. Vitamin ampülleri denedim yinr işe yaramadı ki bunlar herkeste genelde işe yarıyor en son HC care bakım yağına başladım. Gerçekten çok çok azalttı artık kafaya takmıyorum çok şükür eskisi kadar. Ha bu arada biotinde kullandım 4-5 ay. Oda işe yaradı muhtelemen.
Teşekkür ederim. Prp hariç diğer bütün şeyleri bende denedim işe yaramadı. Dediğiniz bakım yağını nasıl uyguladınız kökten uca mı sadece köke yoksa sadece uçlara mı bir de biotininizin markasını öğrenebilir miyim bende kullanmak istiyorum

Merhaba her gün taze demleneni kullandım çok bir etki etmedi bende ama diğerini bilmiyorum ikisinide söylerseniz iyi olur bende diğer arkadaşlarda faydalanır teşekkür ederim
Rica ederim 1 çay bardağı karanfil - 4 çay bardağı su kapaklı kavanoza koyun.1 hafta karanlık yerde bekletin Gün aşırı kullanın. 1 hafta sonra haftada bir kullanın. Şifa olsun

Teşekkür ederim. Prp hariç diğer bütün şeyleri bende denedim işe yaramadı. Dediğiniz bakım yağını nasıl uyguladınız kökten uca mı sadece köke yoksa sadece uçlara mı bir de biotininizin markasını öğrenebilir miyim bende kullanmak istiyorum
Bence prp yi hiç denemeyin gereksiz bi işlem. Diplere uygulanıyor isterseniz bakım amaçlı boylarada uygulayabilirsiniz. Benim saçlarım yıpranık olduğundan diplere HC care boy ve uçlara OKAY ın keratin maskesini uyguluyorum.
Biotini trendyoldan almıştım marka değilde mcg önemli en az 5000 kullanmamı önermişti doktorum.

Bence prp yi hiç denemeyin gereksiz bi işlem. Diplere uygulanıyor isterseniz bakım amaçlı boylarada uygulayabilirsiniz. Benim saçlarım yıpranık olduğundan diplere HC care boy ve uçlara OKAY ın keratin maskesini uyguluyorum.
Biotini trendyoldan almıştım marka değilde mcg önemli en az 5000 kullanmamı önermişti doktorum.
Saçlarımda boya açma işlemi vs hiçbir şey yok düzleştirici maşa vs asla kullanmam saçlarım kıvırcık zaten saç kurutma makinasını çok zorunda kalmazsam kullanmıyorum elimden gelen her şeyi yaptım ama çare yok bulamadım

Saçlarımda boya açma işlemi vs hiçbir şey yok düzleştirici maşa vs asla kullanmam saçlarım kıvırcık zaten saç kurutma makinasını çok zorunda kalmazsam kullanmıyorum elimden gelen her şeyi yaptım ama çare yok bulamadım
Bendede hiçbirşey işe yaramamıştı birtek bu çok çok azalttı ha şimdide dökülüyor ama normal seviyede 🙏 Siz bence imkanınız varsa bunuda kullanın bana dua edersiniz 🙂 .

Bendede hiçbirşey işe yaramamıştı birtek bu çok çok azalttı ha şimdide dökülüyor ama normal seviyede 🙏 Siz bence imkanınız varsa bunuda kullanın bana dua edersiniz 🙂 .
En uygun zamanda almaya çalışacağım fiyatlar malum :KK43: Çok teşekkür ederim en kısa zamanda şifa diliyorum Allah yardımcımız olsun

Gerçekten ben buna katılıyorum en pahalı maskeler kremler şampuanlar aldım kim ne dediyse bitkisel olarak yağlar karanfiller sarımsak lavanta her şeyi denedim özellikle yağ maskeleri saçı çok yoruyor arındırmak için saçı yıpratıyoruz kuruyor kırılıyor dikkat etmek lazım
Mesela sabah karanfil kürü yıkamadan akşam ceviz kürü kullanıyor eşim zararı olur mu erkek tipi dökülme için neler yapılabilir

Mesela sabah karanfil kürü yıkamadan akşam ceviz kürü kullanıyor eşim zararı olur mu erkek tipi dökülme için neler yapılabilir
Merhaba karanfil kürü bence olan saç rengini koyulaştırıyor kalınlaştırıyor yeni saç çıkışında pek etkisi yok ceviz kürünü kullanmadım bilemiyorum malesef. Eşiniz erkek olduğu için testesteron hormonunu baskılayacak şeyler kullanamaz cinsel hayatı biter dışardanda kürle vs uğraşmasın bırakın dökülsün dökülme durunca saç ektirin tek kesin çözümü budur kadınlarda ekim işlemi çok zor ve testesteron baskılayıcı hormon tedavisi alabiliyorlar kadınlarda bu çok uzun bi süreç. Erkeklerde çözüm ya ekim yada minoksil bence ama uzmana danışmakta fayda var

X