Atakent acıbadem tüpbebek

Brokoli1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2023
142
34
Arkadaşlar merhaba atakent acibademde tüp bebek yada aşılama yaptıran var mı? Süreç nasıl işliyor?ücretleri nedir? Bilen biri yardımcı olursa sevinirim. Polikistik overim femara kullanarak 3 denemede sadece 1 kere yumurta büyüdü catlatma iğnesi yapıldı ama o da tutmadı ve doktorum acıbadem e yönlendirdi.

Arkadaşlar merhaba atakent acibademde tüp bebek yada aşılama yaptıran var mı? Süreç nasıl işliyor?ücretleri nedir? Bilen biri yardımcı olursa sevinirim. Polikistik overim femara kullanarak 3 denemede sadece 1 kere yumurta büyüdü catlatma iğnesi yapıldı ama o da tutmadı ve doktorum acıbadem e yönlendirdi.
Canım 49bin civarı diye biliyorum orayı. Tabi çok detaylı işlemler de ver embriyo dondurma pgt vs onlar ücret dışı. Oraya gidecekseniz eğer illa kadın olan doktoru seçin derim. Ben şimdi medicalpark Bahçelievler de tedaviye başladım. Tabi sonuç ne olur bilmiyorum. Önceki tüp bebek denemem olumsuz olmuştu başka bir hastanede. Allah yardımcın olsun. Yeni yılla beraber fiyatlar güncellenecekti bildiğim kadarıyla

Atakent Acıbadem de ön görüşme için gitmiştim.Nadiye hanımdı doktor,ama o kadar negatif ve duvar gibi bir doktor ki tüm enerjimi düşürdü.Dürüst olmak adına çok ruhsuz ve zedeleyici davranıyor hemen ordan vazgeçtim
Acıbadem Maslak Hastanesine gidiyorum doktorumdan ve merkezden çok memnunum

X