Atatürk Üniversitesi aöf çocuk gelişimi ile ilgili soru bi bakarmısınız?

Musabm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2014
178
33
33
Merhaba arkadaşlar bu konuda bir fikrim olmadığından sizlere danışmak istedim

Bir arkadaşım sadece ygs ye girip barajı aşmış ve Atatürk Üniversitesi aöf çocuk gelişimi bölümü olduğunu duymuş sizlere sorum kontenjan ilemi alıyorlar ayrıca yerleştirme nasıl oluyor ben baktım netten ancak bi bilgiye ulaşamadım sizlerin bi bilgisi varmı bu konuyla ilgili,bana bilgi verirseniz sevinirim

Bir arkadaşım sadece ygs ye girip barajı aşmış ve Atatürk Üniversitesi aöf çocuk gelişimi bölümü olduğunu duymuş sizlere sorum kontenjan ilemi alıyorlar ayrıca yerleştirme nasıl oluyor ben baktım netten ancak bi bilgiye ulaşamadım sizlerin bi bilgisi varmı bu konuyla ilgili,bana bilgi verirseniz sevinirim
140 üstü alanlar tercih yapabiliyor,web sitesinde kontenjan sınırı bulunmamaktAdır yazıyor.

Gecen sene kontenjan yokmus fakat bu sene kontenjan var 😐

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu üniversitede bu bölümde okuyan var mı?

Derslere internetten çalışmak zor mu?
İnternetten sınava girmek nasıl oluyor?
Final sınavları evinize yakın merkezlerde mi oluyor?

Bilgi paylaşımı yapabilir miyiz?

X