AVON K-8 kataloğu (ağustos sayısı)

kampanya 9 yok mu? bizim burda yapan bir kız vardı işten ayrılmış ben nerden sipariş vericem şimdikk :KK43:(

kızlar bu kat. o yeni çıkan turuncu rujlardan var mı ? Geçenki kat. sipariş verdim ama siparişi veren arkadaşım siparişimi vermemiş alamadım. Biaraz göz attım da gözüme ilişmedi hiç. ?

arkadaşlar bana bi yardımcı olun
üye oldum ilk siparişleri kendi şifremle değil satış sorumluma vercekmişim neden ?

Evt yha bende sırf ıncandessence için almak istiorum yaz paketini..Arkadasımda vardı o parfüm kokusu cok hosuma gitti.Avon yapıo kendisi ondan alcam.Gelis fiyatından verio bana.

o paketi almak isteyen bi müşterim var terlik te hediyeymiş yanındaki paket kodunumu yazarak sipariş edicem onu yeni başladımda avona tam bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

o paketi almak isteyen bi müşterim var terlik te hediyeymiş yanındaki paket kodunumu yazarak sipariş edicem onu yeni başladımda avona tam bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

o sayfada açıklama yazar tatlım. istedğin paketi seç ve yukarıya bak kaç numara terlik istersen o paketin ordaki kodu gir

Ben siparis verecegim fakat bedava olan ürünleri secmediniz diye bir uyarı veriyor. Ne demek istedigini tam anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben siparis verecegim fakat bedava olan ürünleri secmediniz diye bir uyarı veriyor. Ne demek istedigini tam anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bende hiç öyle bir uyarı vermedi ama ek hediye olan ürünlerin kodunu yazıcaksındır onu kastediyodur büyük ihtimalle

X