AVON K11 Kataloğu

canım o ruj sanırım k11 de indirimde değil onuda k10 dan sipariş ver derim k10 da 13.60 lira

Teşekkürler yorumları yeni gördüm ama siparişimi verdim,şimdilik 2 ruj ve diğer rujlarının testır siparişini verdim.Bu ruj takıntım sayesinde kullanmadığım bir sürü rujum var.

kızlar ben K10 dan sipariş vermedim.fakat k11 den sipariş vermek istiyorum.bana k11 in katoloğu gelmedi.bende internetten kodlarına bakıp vereyim dedim ama sipariş verilmiyo şu an 11 den.ne yapmam gerekiyo.yeniyimde..:44:

çok hevesle baktım ama birşey bulamadım indirim broşüründeki kutudan başka cazip gelmedi gözüme hiçbişey :)

çok hevesle baktım ama birşey bulamadım indirim broşüründeki kutudan başka cazip gelmedi gözüme hiçbişey :)

evet ya indirim broşüründe hiç uygun bişey yok bende fazla beğenmedim ama dediğin gibi takı kutusu çok hoş duruyo daha önce alan oldu mu acaba nasıl bişey büyüklüğü falan?:44:

kızlar selam

kampanya 11 den mesajla erken sipariş verin 3lü ruj kazanın mesajı gelen arkadaşlar vardı forumun eski sayfalarında öyle okumuştum.peki aranızdan kampanya 11 den erken sipariş veren oldu mu? bana mesaj gelmemişti ama açıkçası şunu merak ettim.kampanya 11 siparişi gelen arkadaşlara kampanya 12 geldi mi? kampanya 11 den hiç sipariş toplayamadım.kampanya 12 ye merak saldım da mecburen :KK31::KK31:

kızlar selam

kampanya 11 den mesajla erken sipariş verin 3lü ruj kazanın mesajı gelen arkadaşlar vardı forumun eski sayfalarında öyle okumuştum.peki aranızdan kampanya 11 den erken sipariş veren oldu mu? bana mesaj gelmemişti ama açıkçası şunu merak ettim.kampanya 11 siparişi gelen arkadaşlara kampanya 12 geldi mi? kampanya 11 den hiç sipariş toplayamadım.kampanya 12 ye merak saldım da mecburen :KK31::KK31:

iyide canım k11 siparişleri daha ayın 23 ünde başlayacak ki daha erken veriliyor mu:26:sanmam belki k11 başlar başlamaz yani ayın 23 veya 24 ünde verenlere geliyordur ruj ondan önce sipariş verilemez ki zaten yanılmıyorsam tabi:81:

Son düzenleme:
iyide canım k11 siparişleri daha ayın 23 ünde başlayacak ki daha erken veriliyor mu:26:sanmam belki k11 başlar başlamaz yani ayın 23 veya 24 ünde verenlere geliyordur ruj ondan önce sipariş verilemez ki zaten yanılmıyorsam tabi:81:

canım hani bikaç arkadaşımıza mektup gelmişti forumda bahsetmişlerdi.avon sitesinden değil telefonla sipariş verecekler erken sipariş verirlerse 3 lü parlatıcı ruj seti gelecek yazmışlardı.ondan bahsediyorum.neticede k11 den sipariş yolladılarsa k12 eline ulaşan varmıdır diye :KK66:)

canım hani bikaç arkadaşımıza mektup gelmişti forumda bahsetmişlerdi.avon sitesinden değil telefonla sipariş verecekler erken sipariş verirlerse 3 lü parlatıcı ruj seti gelecek yazmışlardı.ondan bahsediyorum.neticede k11 den sipariş yolladılarsa k12 eline ulaşan varmıdır diye :KK66:)

HMM tamam canım inşallah sipariş vern olmuştur da bizde görürüz k12 yi:KK1:meraklandım şimdi:KK52:

aaaaaaaaa kızlar şimdi hatırladım ben o arkadaşlar demişlerdi ki şimdi siparişi telefonla veriyomuşuz ama ürünler ayın 23ünden sonra gelicekmiş diye. tüh boşuna ortalığı ayağa kaldırdık k12 diye diye:KK61:

aaaaaaaaa kızlar şimdi hatırladım ben o arkadaşlar demişlerdi ki şimdi siparişi telefonla veriyomuşuz ama ürünler ayın 23ünden sonra gelicekmiş diye. tüh boşuna ortalığı ayağa kaldırdık k12 diye diye:KK61:

tühhh.ben ona dikkat etmemişim ürünleri de erken gelecek sanmıştım :KK43: napalım bekliycez mecbur :KK31:

Yani şimdi siparişler ne zaman başlıcak kafam karıştı :44: ben satış temsilcisi aracılığıyla sipariş vermeyi düşünüyorum da. telefondan ya da internetten vs değil?

bi de windscape'in fiyatı ne kadar bu katalogta?

Son düzenleme:
Yani şimdi siparişler ne zaman başlıcak kafam karıştı :44: ben satış temsilcisi aracılığıyla sipariş vermeyi düşünüyorum da. telefondan ya da internetten vs değil?

bi de windscape'in fiyatı ne kadar bu katalogta?

canım k11 yani en son yeni çıkan kataloğ bu ayın 23 ünde sipariş verilmeye başlanacak windspace erkek 22 bayan 30 tl:KK24:

arkadaşlar bana,
k11 ürünlerinden
katologdaki; 28. sayfadaki siyah kaş kaleminin ve 53.sayfadaki havaiian shares vücut spreyinin,

indirim broşüründeki; takı kutusunun ve 14. sayfadaki 5.50 ytl lik küpenin,

panaromadaki; my vibe edt erkek parfümünün
kodlarını yazabilirmisiniz:44:

Son düzenleme:
X