Saç Bakım Ürünleri Avon Naturals bademli Balsam

bu yorumlardan sonra bende sipariş verdim ve dün ulaştı elime...benim saçlarımda elektrikleniyo umarım bu balsam işe yarar...:Saruboceq:kullanmaya başlayınca faydasını görürsem yazarım...yerimseniben

aslında ben sadece kokusunu beğendiğim için 2 kutu sipariş vermiştim.ama saçlarımda kuru yani her fönde kırıklar daha çok artıyor.inşallah işe yarar...opuyorumnanaktan

kesinlikle deneyin süper bişey ben set halinde kullanıyorum şam+kremi+balsamı ...çok da satıyorum..
balsamı her yıkamada kullanmıyorum ama ve saç diplerine çok yaklaştırmıyorum,yağlanma yapmasın diye..

bende kullanıyorum çokda memnun kaldım.ikinvi kutunun siparişini verdim.ama sadece saç uçlarına kullanmak gerekiyo

ben aldıgım ilk günden beri devam ediyorum ozellikle saclarımın ucunu bukleleştirmesi hosuma gidio, bazen arkadslarım masa mı yaptın uclarına diyor yoo diyorum=) normalde saclarım hafif dalgalıdır ama bu balsam cok güzel=))

bademli şampuanınıda kullanıyorum

arkadaslarım fındık ozlu yeni krem ve sampuanı cıkmıs ondan almıslar ve sac kırıklarına cok iyi geldigini yıpranmıs saclara iyi dediler smdi sampuanımı degiştircem :))) olmadı tekrar bademli sampuna geri donerm

ıslak mı kuru mu kullanıyorsunuz arkadaslar?kullanımı nasıl bu balsamın,birde bnm saçlarım ince telli çok fazla kabrmıyor ama bakım için almak istiyorum bnm gibi olupta kullanan var mı acaba?

sipariş vermiştim bugun geldi kokusu kataloktan kokladığım gibi değil ama yinede hoş kokuyo zemuszemus komagene duştan sonra sacların hafif kuruduktan sonra yani nemliyken uygulanıyo bildiğim kadarıyla benimde saçlarım ince telli dediğin gibi fazla kabarıkta değil ama boya olduğu için biraz yıprandı nerdeyse hiç bakım yapmıyodum bende artık bişeyler yapmam gerek diye bakım amaçlı aldım bakalım işe yarıycakmı sositososito

gerçekten avonun memnun kaldığım nadir ürünlerinden biri fiyatıda uygun benim saçlarım çok kabarıyor ve eletktirikleniyor ama bu balsamı surunce doğal dalgalı oluyor düzleştirmeye dahi gerek kalmıyor...

Bende bugün aldım deneyeceğim dalgalı benim saçlarım doğal dursun başka bişey istemem zaten..

X