AVON ürünleri kendi OBJEKTİFİMİZDEN resimli anlatım

Arkadaşlar Benm ikin ci kampanyam ama sipariş veremiyorum bu ay sipariş limiti-kredi kontrol yazıyo ne yapmam gerekiyor avonu aradım oradaki kadın notu aldım sizin siparişiniz gelicek dedi ama kala internette öyle yazıyor yardımcı olun lütfen bana perşembe günü de lazım ürünler off
Önceki borcu ödediniz mi?

Ödeyicem daha 4 ocak son günü onla alakalı bişey demedi ama müşteri hizmet lerin deki kız

Ödeyicem daha 4 ocak son günü onla alakalı bişey demedi ama müşteri hizmet lerin deki kız
Kredi Kontrol - Sipariş Limiti ==> Alt veya üst sipariş limiti nedeniyle sipariş beklemede. Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak limit bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.

Sanırım sizin belli bir ücrete kadar sipariş verebilme yetkiniz var. Onay gelirse sipariş işleniyor. Üye yapan kişi sınırlamış.

Kredi Kontrol - Sipariş Limiti ==> Alt veya üst sipariş limiti nedeniyle sipariş beklemede. Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak limit bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.

Sanırım sizin belli bir ücrete kadar sipariş verebilme yetkiniz var. Onay gelirse sipariş işleniyor. Üye yapan kişi sınırlamış.
Off ya ne yapabilirim ki şimdi ben

Sipariş tutarı çok mu fazla? Ne kadar limit konmuş ki?
130 tl geçen ay dan da ödeyeceğim 210 tl ama onu. Günü gelmedi daha müşteri temsilcisi ne sordum 210 daha günü gelmedi o yüzden ödemedim dedim yok onla alakalı değil dedi ama ben şimdi kargonu göndereceğim demişti

Arkadaşlar istanbul üniversitesindeokuyorum bu da online mağazam.her türlü Avon urunlerini istanbul Avrupa yakası metro duraklarına 2-7 gunicerisinde getirebilirim.kargo parasıalmadan.

Son düzenleyen: Moderatör:
10975.jpg

ilk paylaşım benden secret fantasy süper bir parfüm küçük şişe ama kalıcı pudra hoş ama çok az küçük true force de gayet kalıcı eşim çok beğenio
10991.jpg

allık fazla renk vermiyor ama pırıltıları çok hoş anew kalem zaten süper ötesi
11002.jpg

incandessence nin güzel olduğunu hepimis bilioruz zaten hediye kutusuda kocaman bişi :)
11019.jpg
Avon temsilcisi olmak istermisiniz⁉ücretsiz üyelik,her ay sipariş verme zorunluluğu yok,3 ay boyunca birbirinden güzel hediyeler msj atın sizde kazanmaya başlayın uyem olana birde hediye benden hadi hanımlar mesajlarınızı bekliyorum

Kızlar 6 yıldır bu forumda üyeyim amacım reklam yapmak vs. Değil...

Avon Satış liderliği yapıyorum.

Eğer İSTEYEN olursa. Tamamen ÜCRETSİZ AVON üyeliğinizi oluşturabilirim.Her ay sipariş verme zorunluluğunuz yok. Sizden kimse ekstra ücret talep etmeyecek.
Oturduğunuz yerden yaptığınız satışın %30u sizin karınız ve her ay çeşitli hediyeler...

Aklınıza takılan sorular olursa özelden yazın cevaplayabilirim...

ben yeni üye oldum avona.temsilci numaram geldi ama şifre yok.istedim şifreyi hatalı diyor.daha yeni üyeyim bilmiyorum

X