AVON ürünleri kendi OBJEKTİFİMİZDEN resimli anlatım

avondan vücut spreyi aldım belli kullanılmıs daha öncede el kremi böyle gelmisti bir daha avondan birsey almam

spreyin şişesi şeffaf olduğu için belli oluyor.. el kremininde kenarına felan bulaşmıştı 4 ayda bozuldu zaten.

Taşıma durumundan kaynaklı şeffaf kapaklı spreylerde içinde nem vb bende gördüm. Bunlar temsilci aracılığıyla aldığım ürünler değil direkt firmadan tarafıma koli edilen ürünlerdi.

Sprey için taşıma kaynaklı olması muhtemel diyorum. Kremler genelde çok sıkı kapanmış geliyor.

Satın aldığınız temsilcinin ürünü denemiş olma ihtimali var mı ?

Taşıma durumundan kaynaklı şeffaf kapaklı spreylerde içinde nem vb bende gördüm. Bunlar temsilci aracılığıyla aldığım ürünler değil direkt firmadan tarafıma koli edilen ürünlerdi.

Sprey için taşıma kaynaklı olması muhtemel diyorum. Kremler genelde çok sıkı kapanmış geliyor.

Satın aldığınız temsilcinin ürünü denemiş olma ihtimali var mı ?
baska bi ihtimal yok gibi ki denenmesinden ziyade uzun süredir ondaymıs gibi 4 ayda bozulması hiç mantıklı değil çünkü.

baska bi ihtimal yok gibi ki denenmesinden ziyade uzun süredir ondaymıs gibi 4 ayda bozulması hiç mantıklı değil çünkü.

İndirim , fırsat broşüründen katalog satışından kaldırılmış ürün müydü el kremi ? Açılmadığı sürece en az 6 ay bozulmaması lazım aslında.

Temsilcinizi değiştirin veya üyelik ücreti kaldırılmışken şayet kendinize almak istediğiniz ürünler var ise , kendiniz üye olarak direkt firmadan ürün alabilirsiniz.

İndirim , fırsat broşüründen katalog satışından kaldırılmış ürün müydü el kremi ? Açılmadığı sürece en az 6 ay bozulmaması lazım aslında.

Temsilcinizi değiştirin veya üyelik ücreti kaldırılmışken şayet kendinize almak istediğiniz ürünler var ise , kendiniz üye olarak direkt firmadan ürün alabilirsiniz.
hayır o ayın kataloğundan sipariş ettim. Sürekli birşeyler alanda biri değilim zaten kime denk gelirse ondan alıyorum. Yani bu ürünleri 2 farklı kişiden aldım.

avon ürünleri hakkında bilgi almak ve yardım için ....

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlarda benim avondan aldığım ürünler : takılarım ve saatimi de avondan aldım bayılıyorum

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    120,9 KB · Görüntüleme: 135
  • image.jpg
    image.jpg
    127,3 KB · Görüntüleme: 212
  • image.jpg
    image.jpg
    20,1 KB · Görüntüleme: 136
Ben de avon satışı yapıyorum. Birkaç öneri yapayım ben de;

783636_w640_h640_uancesitleri700ml606829360.jpg

Avon şampuanlarından uzak durun diyorum, saçları mahvediyor ve eskiye dönmesi zaman alıyor.

prod_1185673_1_613x613.jpg

En son Nutra Effects BB kremini kullandım, açık rengini almama rağmen renk çok koyu geldi ve dokusunu da beğenmedim, tavsiye etmiyorum.

ojemrujumrimelim_avonarganserum.jpg

Argan yağlı saç bakım serumunu tavsiye ederim, aynı zamanda maskesi de var.

prod_1004451_1_310x310.jpg
prod_1181669_1_310x310.jpg

Vücut losyonlarının kokusu gerçekten uzun sürüyor, ben bu ikisini kullanıyorum. Hepsini de tavsiye ederim.

prod_6794222V.jpg

Gece ve gündüz kremlerini kullanıyorum ama vadettiği şeyleri vermiyor, nemlendirmek amaçlı kullanıyorum yüzümü..

prod_1187696_1_310x310.jpg

Gül suyu da güzel..

Clearskin-Professional-Liquid-Extraction-Strip.jpg

Fotoğrafa kanmayın, uygulayınca öyle görünmüyor. Soyduğunuzda da pek etkili değil, siyah noktaları derinlemesine temizlemiyor ne yazık ki..

Şimdilik bu kadar, daha sonra yine eklerim bir şeyler.. :KK200:

kızlar bu ay ıncandanse aldım yalnış yazdıysam anlayın:) Fakat iniidrmde olan parfumler hafıf kokuyor klıcı olmuyormui indirimde olduğu için esansı az oluyormuş doğrumu

kızlar bu ay ıncandanse aldım yalnış yazdıysam anlayın:) Fakat iniidrmde olan parfumler hafıf kokuyor klıcı olmuyormui indirimde olduğu için esansı az oluyormuş doğrumu
İlk defa duyuyorum, ben pek farketmedim açıkçası.. Zaten herkes indirimde olunca alıyor. Gidip de gerçek fiyatına alan görmedim.

İlk defa duyuyorum, ben pek farketmedim açıkçası.. Zaten herkes indirimde olunca alıyor. Gidip de gerçek fiyatına alan görmedim.[/QUOevet orası öyle fakat ben çok duydum canım yaa onaylayan kişilerde duydum bakalım bgun gelmiş ürünler sıkınıp görücez :)

Canım kalıcılıkta değişiklik olmaz çanta boyu ise milimi azdır sadece orjinal kutuysundaysa hiçbir fark yoktur sadece belirli dönemlerde firma indirim yapar

Arkadaşlar Benm ikin ci kampanyam ama sipariş veremiyorum bu ay sipariş limiti-kredi kontrol yazıyo ne yapmam gerekiyor avonu aradım oradaki kadın notu aldım sizin siparişiniz gelicek dedi ama kala internette öyle yazıyor yardımcı olun lütfen bana perşembe günü de lazım ürünler off

X