avonun en güzel kokusu hangisi

arkadaşlar perveice hakkında ne düşünüyorsunuz kalıcılığı ve kokusu nasıl?

celebre,little black dress,secret fantast,sımply because güzel.perceıve ninde güzel olduğunu duydum

kesinlikle ama kesinlikle far away diyorum.onca orjinal parfüm arasında bile far away ı tek geçerim sürekli yedeğiyle birlikte dolabımda olması gereken koku.:21:çok sıcak ve kadınsı kokuyor,insanı da baymıyor.avonun çoğu parfümünü kullandım.sıralama yaparsam;far away,rare gold,rare pearls(yanlış yazmış olabilirim),today.pur blanca ve celebre de hafif pudralı çiçeksi kokular ama hiiiç kalıcı değil,kolonya gibi uçup gidiyorlar.

Little Black Dress sipariş ettim, duyduğuma göre kokusu güzelmiş. Sayfaya bileğini sür ve dene vardı son katalogda. Tüm günü geçtim de, birkaç saat dayanan bir kalıcılığı var mı?

Little Black Dress sipariş ettim, duyduğuma göre kokusu güzelmiş. Sayfaya bileğini sür ve dene vardı son katalogda. Tüm günü geçtim de, birkaç saat dayanan bir kalıcılığı var mı?

avonun en sevdiğimm kokusu:KK1:

Pure blanca'yı yıllardır kullanırım..

kullandıklarım ; wish of love , perceive , incanddessence , little black dress , far away , celebre. ama biri warki rare goldd rare gold rare goldd dehşettt bi koku yaaaa şimdi onu kullanıorum.... :KK12:

Celebre : Herzaman çok severek kullandığım bir parfümdür, kokusu baymaz ve ne zaman kullansam sorulur,

Perceive : Bu bana hediye olarak gelmişti ve kokusunu beğeniyorum çok, kullanırım sık sık

Far Away : Uzun süreli ve vazgeçemediklerimdendir. Fakat mevsime göre bazen ağır olabiliyor kokusu, buyüzden kışın tercih sebebidir

Women of Eart : Bunun yeri bende ayrıdır, tenime en çok gittiğini düşündüğüm kokudur. Artık katalogda düzenli olarak yokmuş, Allahtan epey bir stok yapmıştım. Bitince bir çaresine bakıcam. Ayrıca bunu da kullandığımda sorarlar parfümün ne diye

Incandessence : Bunun kokusu da güzeldir, ben kremini ve deodorantını kullandım hoş bir kokusu var

Sonuç olarak parfüm biraz ten uyumuyla da alakalıdır, alırken bunu göz önünde bulundurmakta fayda var. Yani bir başkasının üzerinde çok hoş bir koku bırakan bir parfüm sizin teninize uymayabilir ve aksine işkence unsuruna dönüşebilir. Güzel kokulu günler bayanlar... :)

Celebre : Herzaman çok severek kullandığım bir parfümdür, kokusu baymaz ve ne zaman kullansam sorulur,

Perceive : Bu bana hediye olarak gelmişti ve kokusunu beğeniyorum çok, kullanırım sık sık

Far Away : Uzun süreli ve vazgeçemediklerimdendir. Fakat mevsime göre bazen ağır olabiliyor kokusu, buyüzden kışın tercih sebebidir

Women of Eart : Bunun yeri bende ayrıdır, tenime en çok gittiğini düşündüğüm kokudur. Artık katalogda düzenli olarak yokmuş, Allahtan epey bir stok yapmıştım. Bitince bir çaresine bakıcam. Ayrıca bunu da kullandığımda sorarlar parfümün ne diye

Incandessence : Bunun kokusu da güzeldir, ben kremini ve deodorantını kullandım hoş bir kokusu var

Sonuç olarak parfüm biraz ten uyumuyla da alakalıdır, alırken bunu göz önünde bulundurmakta fayda var. Yani bir başkasının üzerinde çok hoş bir koku bırakan bir parfüm sizin teninize uymayabilir ve aksine işkence unsuruna dönüşebilir. Güzel kokulu günler bayanlar... :)

eveett eveett women of earth yaaa :KK43: ben onu rastgele aldım kullandım ama kokusuna bayıldım.sonra bi baktım bi daha o kokudan bulamadııımmm :KK43:

bende wish of love kullandım..mavisi vardı bi aralar.o kırmızısından daha güzeldi.kırmızısını yurttan bi arkadaşım kullanıyodu.hatta resmen banyo ediyodu parfümle burnumun direğini kırdığı için o günden beri sevmi,yorum o kokuyu :KK1:

sonracııma soft musk :KK31: kremsi koku..hacı kokusu diye herkes laf etti ama bende ayrı bi güzel durmuştu ve ben bayılmştım :KK24:

little black dress kullandım.oda sıradan bi kokuydu ama güzeldi.

son 2 bombam kaldı.trueglow ve tresella.
ikiside bambaşka MÜKEMMELDİ! trueglow baymayan bi meyveli koku.tresella tam bi kış kokusu.mmmmm...çok özledim vallahi.feci tavsiye ederim canlar :KK1:

artık kullanmıyorum ama pure blanca kesinlikle avonun en iyi kokusu bence

Little Black Dress'i çok beğendim. Hem kokusu hoş hem de kalıcı. sabah sıktım hala duruyor. (epey azaldı tabii:KK9: ama orada)

X