avonun en güzel kokusu hangisi

bugun avon parfümlerine baktım terterlardan çoğu ağır ve kadınsı for a way özellikle hala kokusu geçmedi ama ağır geldi bana tek todayi beğendim biraz bide bondgirlü az bişey . Just play nasıl kızlar kullananınız oldu mu ?

kokusu güzel ama pek kalıcı olduğunu sanmıyorum just playn erkekler için olanı çok güzel for away ağır geliyosa bondgirl yada celebre güzelbuyrunnnnnnnnn

Jet Femmeeeeeee :lepi:

avon_jet_femme_edt_7764_1.jpg

celebreeeeeeeeeeeee birde play ve vish of love de güzel ama favorim celebreeeeeeeeeeeee

Pur Blanca,Celebre,Blue Rush,Wish of love avonda en sevdiğim kokular.
Far Away'e ise dayanamıyorum,çok seveni var ama hayatta kullanmayacağım bir parfüm :sinifsinif:

christian lacroix rouge aldım kırmızı olanını çok beğendim ve çok kalıcı,jet femme de gelecek onuda çok merak ediyorum ayrıca bu ay celebre indirimde onuda alıcam sanırım

rare peals bende onu çok seviyorum şimdide onu kullanıyorum yeni aldım

Jet Femmeeeeeee :lepi:

avon_jet_femme_edt_7764_1.jpg

ben de beğenerek kullanıyorum.....set halinde almıştım..... bir ara indrimde idi.... iyi hoş ama tek başına parfüm kullanıldığında çok kalıcı değil maalesef....

Ben ıncandesse'ye bayılıyorum. Bence en güsel kokusu. hemen uçup gitmiyor da.

ya avonun bi ara women of earth die bi parfümü vardı..anneme anneler gününde bi arkadaşı hediye etmiş..kokusu çok hoş ve kalıcı..şekerli bi kokusu var..ama sanırım artık üretimi yok..temsilciler varsa bilgilendirebilirler mi? onun dışınca for away,perceive, pur blanca artık nerdeyse herkes kullanıyo..kokular hoş olsada sıradanlaştı diye düşünüyorum..ama blue rush'ın erkeği güzel gerçekten..bayanını bilmiyorum..

ben de beğenerek kullanıyorum.....set halinde almıştım..... bir ara indrimde idi.... iyi hoş ama tek başına parfüm kullanıldığında çok kalıcı değil maalesef....

Ben kalıcılığındanda memnunum valla. Sadece parfümü kullanıorum :icecream:ben

ya avonun bi ara women of earth die bi parfümü vardı..anneme anneler gününde bi arkadaşı hediye etmiş..kokusu çok hoş ve kalıcı..şekerli bi kokusu var..ama sanırım artık üretimi yok..temsilciler varsa bilgilendirebilirler mi? onun dışınca for away,perceive, pur blanca artık nerdeyse herkes kullanıyo..kokular hoş olsada sıradanlaştı diye düşünüyorum..ama blue rush'ın erkeği güzel gerçekten..bayanını bilmiyorum..

women of earth kaldırıldı :)) ama ara sıra fırsat köşesinde indirim broşüründe çıkarılabilir takip edersen yakalaya bilirsin..

bi arkadaşımın teyzeside dream life istiodu o da kaldırıldı birdaha hiç çıktıgını görmedim malesef...:eek:lmaz:

avonda kampanya 10un sonunda Flower byCynthia Rowley edp kaldırılacak
kampanya 11 sonundada Crystal Aura Edp ve Brazil Bat Edt kaldırılacaktır..

kullananlar varsa duyrulur =))

Bond 007, celebre, litle black dress kullanıp sevdklerim. rare gold ve far away denemeyi düşünüyorum indirimde gorunce

evet bond girl007 çok güzel ödül bile aldı=)) + wish of love ve celebre hastasıyım :)

Bn wish of love sevmiorm kokmuyo bende hiçç

ben bluerush crystal aura ve just playin kokularına bayiliorm ama özellikle crystal aura çok hoş ve etkileyici bi kokusu var tavsiye ederim:lepi:

X