AVRUPA NETWORKİNG Satış Temslcileri &Temsilci Olmayı Düşünenlern Bilgi Paylaşm Konusu

senin alt üyelerin bayağı varmış canım sipariş vermesen de onlardan kazanırsın zaten:)) bide bişey sorucam kazançlarımız nerde yazıcak? Benim hesabıma göre şuan 55 lira karım var önümüzdeki ay hesap numaramı atıcam mail olarak ama onlar gönderin diye bi uyarıda bulunuyolar mı yada sayfada bi bilgilendirme var mı? Sen tecrübelisin bu konuda sanırım beni aydınlatırsan sevinirim canım:KK17:. Bide kargoya verilmiş ürünlerim ama verilmeden önce sip.toplamı 133dü şimdi 121 olmuş eksik ürün de yok niye acaba?:44:

yok cnm yaa keşke kazansam bak ayın 25i 5,5lira prim var prim olan akrı soruyosan eğer ayın 10dan sonra isminin yanında yazar.ara ver önümüzde ki ayı beklemene gerek yok hesap no içim.
Eksik ürün içinde bekleyen siparişler sekemsine bak orayı takip et derim :) umarım aydınlatabilmişimdir

yok cnm yaa keşke kazansam bak ayın 25i 5,5lira prim var prim olan akrı soruyosan eğer ayın 10dan sonra isminin yanında yazar.ara ver önümüzde ki ayı beklemene gerek yok hesap no içim.
Eksik ürün içinde bekleyen siparişler sekemsine bak orayı takip et derim :) umarım aydınlatabilmişimdir

canım baktım bekleyenlerde görünüyo 2 sipariş. onlar girince stoğa bir sonraki siparişimle göndercekler mi? benim ilk siparişim bu canım çok soru soruyorum kusura bakma ama öğrenmek istiyorum:) canım benim toplam satış tutarım 121tldi 2 ürün düştükten sonra bu kaldı. hesabıma göre kar 55lira. ama kendime ve anneme aldıklarım bedavaya gelmiş oldu onların ücretini ödemedim acaba karımdan mı düşmüş? ki öyle görünüyo yani. peki birşey daha sorucam sana bu da avon gibi en az 5 üye yapıp 3ay aktif görünmeleri gerekiyo ya bunda en az kaç üye yapmak lazım prim kazanmak için? yoksa 1 kişi bile eklesek prim kazanıyomuyuz?

benim daha hiç alt üyem yok canım kendi karım nerde yazıcak onu merak ettim ama müşterilerin aldıklarıyla ödedim ücreti bizimkiler için ek ücret ödemedim sanırım karım aldıklarımdan düştü

benim bi kaç üyeme de aynısı oldu uyarı ver bişey yap değil mi o açığı çorap çamaşır bi şekilde kapatalım yani avon yapıyorum o kadar rahat kii bazı şartları buna göre ama elden bişey gelmiyo

evet kesinlikle katılıyorum canım zaten mail attım şikayet ettim hemen cvp yollamadılar

benim daha hiç alt üyem yok canım kendi karım nerde yazıcak onu merak ettim ama müşterilerin aldıklarıyla ödedim ücreti bizimkiler için ek ücret ödemedim sanırım karım aldıklarımdan düştü
haa o bi yerde yazmıyo ama sen şöyle yapabilrsin
geliş fiyatı
satış fiyatını toplayıp biribirnden çıakrısan kendin hesaplarsın ben öyel yapıyorum ben yazarım isimlerini bana geliş fiy.satış fiyatımı ve karımı yanına yazarım ona göre hesaplarım işte

haa o bi yerde yazmıyo ama sen şöyle yapabilrsin
geliş fiyatı
satış fiyatını toplayıp biribirnden çıakrısan kendin hesaplarsın ben öyel yapıyorum ben yazarım isimlerini bana geliş fiy.satış fiyatımı ve karımı yanına yazarım ona göre hesaplarım işte

evet bende öyle yapıyorum yazarım hep bi deftere not tutarım. ama diğer sorumu cvplamadın canım ya alt üye ekleme sayısı var mı? yani 1 tane bile ekleesen onun üzerinden prim hakkın oluyo mu?

Son düzenleme:
evet bende öyle yapıyorum yazarım hep bi deftere not tutarım. ama diğer sorumu cvplamadın canım ya alt üye ekleme sayısı var mı? yani 1 tane bile ekleesen onun üzerinden prim hakkın oluyo mu?
evet cnm 2 lira 5lira neyse kazanırsın yani..facebookta sayfa açmıştım ben ordan topladım sonra dil dökmekten sıkıldım stok sorunu beni mahçup ediyodu kaldım ama benim üstümün 85filan aylık 100lira cepte
avon da yapıyo netten satıyo onu da bu ay 4milyar yapmak üzere..

evet cnm 2 lira 5lira neyse kazanırsın yani..facebookta sayfa açmıştım ben ordan topladım sonra dil dökmekten sıkıldım stok sorunu beni mahçup ediyodu kaldım ama benim üstümün 85filan aylık 100lira cepte
avon da yapıyo netten satıyo onu da bu ay 4milyar yapmak üzere..

tamam canım çok sağol ne güzel ben o kadar üye yapamıyorum zaten alan insanları üye yapamıyosun kendi limitin düşüyo çünkü artık kendileri yapcağı için. uzaktan müşterilerini üye yapmak lazım yada 1 ürün falan alanları

Avrupa networking sistemine üye olmayı düşünenler varsa yardımcı olabilirim :) özelden mesaj atabilirsiniz

kızlar acil sorum olucak!!! yarın iadem var bi tane ve birde değişim için ürün göndercem defolu çıktı. defolu ürünüm daha bugün geldi onda bi problem yok ama faturada şöyle bişey yazıyo fatura tarihi itibariyle 8gün dışında yapılan itirazlar kabul edilmez diye? ama ben site yönetmeliğini okudum orda 1-10 tarihleri arasında değişim iade kabul edilir yazıyodu bende iade etceğim ürünü beklettim bu tarihe kadar bi problem olur mu? yani illa 8 gün içinde mi yapılcak bu iadeler kafam karıştı???:44::44::44:

Ayın 1-10 u arasında defolu iade kabul ediliyor.Arayıp ürünün defolu olduğunU belirtip aide kodu istiyorsunuz.O numarayı faturanın üstüne ya da başka bir kağıda yazıp Sürat Kargoyla birlikte karşı ödemeli olarak gönderiyorsunuz.Bir kaç gün sonra sizin alacağınız olarak sisteme kaydediliyor.:KK42:
Ayrıca değişim içinde yine belirli tarihleri beklemeniz gerekiyormuş.Defolu ürünlerle birlikte gönderilmiyor.Sanırım yine karşı ödemeli.

Son düzenleme:
Ya bana kendiniz ödeyeceksiniz istediğiniz bir kargoyla gönderin dediler, kargo parasını kendim vermek zorunda kaldım. Daha önce gönderen var mı? Kargo benden mi yoksa onlardan mı oluyor değişim işlemlerinde?

Ya bana kendiniz ödeyeceksiniz istediğiniz bir kargoyla gönderin dediler, kargo parasını kendim vermek zorunda kaldım. Daha önce gönderen var mı? Kargo benden mi yoksa onlardan mı oluyor değişim işlemlerinde?

bugün sürat kargoyu arayıp buldum ve defolu ürünümü iadeye verdim dün arayıp takip numarası aldım. hazır aramışken de buraya yönelttiğim soruları sordum ürün defoluysa kargo parasını siz ödemiyosunuz dediler ama beden vs konusunda iadeyse siz ödüceksiniz dediler 1defolu 1 beden sorunlu iadem vardı neyseki büyük bedeni sattım sadece defoluyu gönderdim. değişim olmuyomuş direk iade yazıcaksınız dediler bir sonraki siparişinize tekrar işlenip gönderilcek dediler aydınlatmış olayım sizleri

Ayın 1-10 u arasında defolu iade kabul ediliyor.Arayıp ürünün defolu olduğunU belirtip aide kodu istiyorsunuz.O numarayı faturanın üstüne ya da başka bir kağıda yazıp Sürat Kargoyla birlikte karşı ödemeli olarak gönderiyorsunuz.Bir kaç gün sonra sizin alacağınız olarak sisteme kaydediliyor.:KK42:
Ayrıca değişim içinde yine belirli tarihleri beklemeniz gerekiyormuş.Defolu ürünlerle birlikte gönderilmiyor.Sanırım yine karşı ödemeli.

canım iade takip numarası aldım ama faturanın üstüne yazmadım ben zaten sistemde kayıtlıdır o ya bi problem olmaz sanırım. değişim olmuyomuş direk iade oluyomuş bilginize. bu arada beden olarak veya başka bi nedenle gönderdiğin oldu mu hiç canım kargo parası ne kadar verdin? ben defolu olduğu için ürün vermedim para öyle dedi kadın

bugün sürat kargoyu arayıp buldum ve defolu ürünümü iadeye verdim dün arayıp takip numarası aldım. hazır aramışken de buraya yönelttiğim soruları sordum ürün defoluysa kargo parasını siz ödemiyosunuz dediler ama beden vs konusunda iadeyse siz ödüceksiniz dediler 1defolu 1 beden sorunlu iadem vardı neyseki büyük bedeni sattım sadece defoluyu gönderdim. değişim olmuyomuş direk iade yazıcaksınız dediler bir sonraki siparişinize tekrar işlenip gönderilcek dediler aydınlatmış olayım sizleri

teşekkür ederim :)

daha önce iade yaptm hatta pazartesi günü gene yapacağım sürat kargoya veriosun ve bir kuruşta para vermiosun cnm :KK16::KK16:

iaden bedenden kaynaklanan bi sorunsa veya beğenmeyip o şekilde yolluyosan para vermiyo musun? bana defolular hariç siz ödüyosunuz dedi görevli

ya kızlar bişi sorcam şimdi şu mavi saten gecelik varya 42lira olan ondan siparişim vardı bügün geldi,göz kaçmış şimdi onu değiştirmek sitiyorum ne yapcam nasıl olucak tarif eder misniz yaaçok sinirm bozuldu stoklara girmesi için bekle bekle .

X