AVRUPA NETWORKİNG Satış Temslcileri &Temsilci Olmayı Düşünenlern Bilgi Paylaşm Konusu

sen müşteri hizmetlerini ara daha çabuk ulşaır eline temsilci numaran maille falan uğraşma. direk ara bence şu kadar zaman oldu hala temsilci numaram yok de

Dün müşteri hizmetlerini aradım, hemen çözdüler. Bir karışıklık olmuş üyeliğim aktifleştirilmemiş. Neyse ki çözüldü, bugün sipariş vereceğim. İlgin için teşekkürler arkadaşım.

Arkadaşlar birşey daha soracağım. Biz kız kardeşimle birlikte üye olduk. O siparişini 9 gün önce verdi, ben de 4 gün önce sipariş verdim. İkimizin sipariş bölümünde de ilk kayıt yazıyor. Acaba yine yanlış birşey mi yaptık, neden siparişlerimiz bu kadar gecikmiş olabilir? Bir fikri olan var mı?

Arkadaşlar birşey daha soracağım. Biz kız kardeşimle birlikte üye olduk. O siparişini 9 gün önce verdi, ben de 4 gün önce sipariş verdim. İkimizin sipariş bölümünde de ilk kayıt yazıyor. Acaba yine yanlış birşey mi yaptık, neden siparişlerimiz bu kadar gecikmiş olabilir? Bir fikri olan var mı?

lojistik hizmeti taşınıyomuş canım hep geç geliyo siparişler bu ara. benim siparişim 3. haftada geldi düşün. daha kayıt altına alınmış işlenmemiş o yüzden ilk kayıt yazıyo yakında gönderirler siparişini bi yanlışın yok:)

lojistik hizmeti taşınıyomuş canım hep geç geliyo siparişler bu ara. benim siparişim 3. haftada geldi düşün. daha kayıt altına alınmış işlenmemiş o yüzden ilk kayıt yazıyo yakında gönderirler siparişini bi yanlışın yok:)

Arkadaşım hep sen koşuyorsun yardımıma, çok teşekkür ederim. O zaman en az iki haftam var.

Arkadaşım hep sen koşuyorsun yardımıma, çok teşekkür ederim. O zaman en az iki haftam var.

bişey değil canım nolcak bildiğim şeyler olursa seve seve cevap veririm:KK16: evet biraz beklemen gerekiyo. aslında artık hızlanmalılar kaç hafta sürebilir ki taşınmaları

birinin alt üyesi oldum bu akşam. bakalım ne zaman aktifleştirecekler üyeliğimi :KK9:

bende netten üye olacaktım. ama tc kimlik isteyince biraz korktum. vazgeçtim. kimlik yazmadan doldurdum formu kabul etmedi:) aslında üye olmayıda çok istiyorum..

bende netten üye olacaktım. ama tc kimlik isteyince biraz korktum. vazgeçtim. kimlik yazmadan doldurdum formu kabul etmedi:) aslında üye olmayıda çok istiyorum..

bu tarz katalog satışı yapılan firmaların hepsinde tc isteniyo çünkü kendi adına fatura düzenleniyo tc zorunlu alan. doldurmak zorundasın herhangi bi problem olmuyo ki

evet bi sıkıntı olmuyo normal bi prosedür sadece :)

aktif oldum bende kataloğum da geldi, hatta ilk siparişi bile verdim bakalım o ne zaman gelecek :KK53:

kataloğun kaç günde geldi??

pazar günü üyeliğim aktifleşti.yani beni üye yapan öyle söyledi. dün de kataloğum geldi öğlen sularında.
10,00 TL kargo ücreti vererek alıyosun kargoyu.
o bi kaç günde zaten ben alışverişe başlamıştım.60 lirayı geçtim, dün hemen siparişleri verdim. ama ne zaman gelir onu bilmiyorum :44:

Siparişlerim geldi. Yalnız birkaç ürün stok olmadığı için gelmedi. Ürünlerde kalite gerçekten iyi.

ah o stok problemi yok mu ya delirtiyo insanı.bide en güzelleri yok :KK19:
benimde bugün gelir sanırım ürünlerim.kargo takipte öyle görünüyo bakalım nasıl ürünler beğenecek mi müşteriler :44:

bişi sorucam bide hatunlar;

erkek çoraplarından alanlar var mı kaliteleri nasıl oluyo şu pierre olanlar değil şu 2-3 liralık olanlar?
bilgi veren olursa sevinirim bissürü çorap siparişim var 20 tane kadar bidahaki sefer için :KK31:

ah o stok problemi yok mu ya delirtiyo insanı.bide en güzelleri yok :KK19:
benimde bugün gelir sanırım ürünlerim.kargo takipte öyle görünüyo bakalım nasıl ürünler beğenecek mi müşteriler :44:

bişi sorucam bide hatunlar;

erkek çoraplarından alanlar var mı kaliteleri nasıl oluyo şu pierre olanlar değil şu 2-3 liralık olanlar?
bilgi veren olursa sevinirim bissürü çorap siparişim var 20 tane kadar bidahaki sefer için :KK31:

Ben eşim için D&W çorap siparişi vermiştim, geliş fiyatı 1.98'di. Eşim de çok beğendi. Kaliteli bir duruşu var çorabın.

Ben eşim için D&W çorap siparişi vermiştim, geliş fiyatı 1.98'di. Eşim de çok beğendi. Kaliteli bir duruşu var çorabın.

evet bende onlardan hep seçtim. babam ve abilerim istediler. o zaman siparişimi vereyim. çok teşekkür ederim bilgin için :KK54:

bu arada ilk siperişlerim de geldiler bugün.gerçekten istediğim gibilerdi :KK52:

evet bende onlardan hep seçtim. babam ve abilerim istediler. o zaman siparişimi vereyim. çok teşekkür ederim bilgin için :KK54:

bu arada ilk siperişlerim de geldiler bugün.gerçekten istediğim gibilerdi :KK52:

bişey değil arkadaşım. umarım sizinkiler de beğenirler.

offff daha kataloğum gelmedi:KK43:((

eğer başvuralı çok oluyosa sisteminiz açıldıysa giriş uapıp iletişim kısmından mesaj yollayın kataloğum hala gelmedi diye.o zaman ilgileniyolar.ben öyle yapmıştım 2 güne gelmişti hemen :KK34:

X