Avukatlar müteahhit bilgisi olanlar acil yardım

maviderin

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2022
2
-1
Merhaba.nerden başlasam bilmiyorum.öncelikle soruları sorayım evlendim eşimin üzerimden bulunan ev arsa vs.gayrimenkullerde hakkı var mı? Borç vs.çıksa bana etki eder mi?arsa tapusu kişinin üzerinde olan yere müteahhit bina yapanında yapılan protokol değişir mi ? Nasıl bi işleyişi var bu konun bilen var mı ? dolandırılıyor muyum bilmiyorum.güzel bi ilişkim vardı çalıştığım yerde tanıştık aile önce beni istedi sonra 1 evlilik yaptığım için istemdiler oğulları da daha önce evlenmesine karşılık.babasının arkasının sağlam olduğunu öğrendim eli kolu uzun derler ya öyle bana öyle dedi mühendis olduğunu ama öğretim görevlisi olarak geldiğini söylemişti daha sonra başka kuruma geçti güya.o arada beni istemediklerini söylediler evde tartışma vs.eşim evi terketti.dediklerine göre mal varlıkları dışarı çıksın istemiyolarmış önceki de yemiş vs.siyasi ayakla kuruma girdiğini işinden edeceklerini söylediler ettiler.zamanında eşimin aldığı arsayı babası üzerine alıyor villa arsası 10 parsel bir yer bi müteahhit yüksek kat çıkmak için hepsini alıyor ve binalara başlanıyor protokol yapılıyor evden ayrılmadan hiç bişeyini vermeyeceğim söyleyen aile yüzünden eşimde babasının Genel vekaletinin olduğunu söyledi ve gitti kendi üzerine aldı protokolü bu mümkün mü? Gel zaman git zaman biz çok sevdik öyle bildim yani.okuluna geri döneceğini öğretim görevlisi olarak sözleşmeli olacağını söyledi o ara ben baktırdıgımda sigortası olmadığını fark ettim 2 yıldır bana soyadı karışıklığından demişti.bir de gelecek bi parasından bahsetmişti ailesi şikayette bulundu ve tedbir konuldu yatan paraya ben hiç görmedim tabi.bunu nasıl öğrenirim bankada görünür mü para mesela?velhasıl istemediler bizde ailemle konuşup evlendik.sonrasında öğrendiğim şeyler oldu.benleyken boşanmamış bi kaç ay sonra davası bitmiş.bizimde sıkıntımız oldu bişeyler yasadık diye baskı yaptığı için evlenmek zorunda kaldım biraz da küçük bi yerde yaşıyorum ve malesef anlattığı bitti vardı.her gün yeni bişey oluyo. Paradan tedbir kalkıcak dedi ailesi de bekledik yok bu arada herseyi ben yaptım ve evlendik.bana bi kağıt getirdi gün yazılı şu tarihte tedbir kalkıcak diye sonra kağıt kayboldu yatmayınca bi avukata soralım dedim yok kagıt.esya vs.yarın öbür gün bişey olsa hak talep edebilir mi? Üzerimdekiler den veya eşyalardan ? Ne yapmam gerekiyor ? Çok kötüyüm ne yiyorum ne içiyorum neyin içine düştüm anlamadım.ailesi de çok tartıştı sonra gittiğimiz de bu sebepten de bilemiyorum dolandıracak olsalar iyi olmazlar mıydı benle?nolur yardım edin

Yazdiklariniz cok karisik.
Anlayabildigim kadariyla.
Boyle hic bir sey yiyip içmeden kendinizi yiyeceğinize
Siz en iyisi reelde bir avukatla görüşün, eșiniz hic guvenilir gelmedi

Kısacası tanıştığımda normal işinde gücündeydi öyle dedi yani.sonra bilmediğim bi mal varlığı çıktı ortaya ailesi beni istemedi ama biz evlendik.dediği hiç bişey zamanında olmuyo hep bi bekleme hep bi olmayan gelmeyen şeyler.parası için evlenmedim ama düzgün işinde gücünde diye düşündüğüm için evlendim.evlenmeden akrabamıza baktırdık polis kendisi e devlette de diğer türlü de bişey çıkmadı.şuan üzerimde olan gayrimenkuller var evlenmeden önce aldığım onlarla alakalı bi sıkıntı yasarmıyım acaba bişey olsa?ikinci evliliğim çok üzgünüm çok.

X