Ayak Kokusu Sorunu Yaşayanlar

yaa benimde böle bi sorunum var ayaklarım koku yapıyo ne giyersem giyeyim oluyooo utanıyo insan bide bişi sorcam benim ayak parmaklarımdan işaret parmağı diğerlerine göre daha çok uzun işaret parmağım sertleşmiş biraz ona nasır mı deniyo benim ayağım işaret parmağı yüzünden kokuyo olmasın :S arkadaşlar en etkili formul neyse onu verim bıktım bu ayaklarından :KK43:

:kızgın::çok üzgünüm::çok üzgünüm: Bu ayaklarımdan ben de çok çekiyorum:çok üzgünüm:
benim kışında, yazında aynı sorun oluyo aşırı bir terleme resmen çoraplarım ıslanıyor ve tabiki çokk kötü koku yapıyor, yazın açık ayakkabı giymeme rağmen yine aynı şekilde terleme ve koku oluyor.Öyle bi terliyoki hemde resmen ayakkabının içinde kayıyor ayaklarım ve ayaklarımın terleyen kısmı hemen parmaklarımın alt tarafı nefret ediyorum bundan:kızgın:Ama sanıyorum ki mantar var ayaklarımda ve bi doktora gitmem şart yoksa kafayı yicem ya:kızgın:

Sağlık ayaktan başlar’ sloganıyla yola çıkan iki kız kardeş, gümüş iplikten çoraplar tasarladı.

Gümüşün koku ve nem giderici olması, anti bakteriyel özelliği, elektrik iletken, termal iletken ve oligodinamik olması geniş bir alanda kullanımını sağlıyor.

Gümüş iplikli çorapların en önemli özelliği ayak kokusunu bir saat içerisinde tamamen gidermesi. Bunun yanında ayakta oluşabilecek mantar, kaşıntı ve huysuz ayak sendromu gibi sorunları da ortadan kaldırıyor

Ayaktaki yaraların iyileşmesini hızlandıran gümüş iplikli çoraplar başta diyabet hastaları olmak üzere diğer damarsal kökenli ayak ve bacak yaralarını, egzama sorunlarını da önemli ölçüde gideriyor. Ayrıca obeziteye bağlı olarak deride çatlak ve yara açılmalarını önleyebiliyor..

Satışlar daha çok yurtiçi ve yurtdışına toptan olarak veya silverhealthworld adresindeki web sitesi üzerinden de tüm Türkiye'ye satılıyor..

Gümüş çorabın kullanım alanları

* Ayak ülseri olanlar (diyabetik ayak yaraları)

* Diyabet hastaları

* Ayak yaralanmasına maruz kalanlar

* Ayakta mantar ve egzama sorunu olanlar

* Gün boyunca ayakkabı veya bot giymek zorunda olanlar (asker, polis vb.)

* Spor yapanlar (amatör veya profesyonel)

* Ayak sağlığı ve bakımına önem verenler

* Ayak kokusu sorunu yaşayanlar

* Kayak yapanlar

* Hamileler

* Ayak yolu ile mikrop ve bakteri girme olasılığı olan yerlerde çalışanlar

* Kilo sorunu olanlar

alintidir

Kızlar merhaba.a.s. benimde ayaklarım az da olsa kokuyor. size bir krem önereceğim. Eczanelerde satılıyor. Terkur sabah akşam ayaklarınızı yıkadıktan sonra kullanın sonucu görün. yerimseniben eşimin bile ayakları çok kötü kokardı. faydasını gördü. fiatı 4,15 ytl İzmir'de ayakkabılarınızı her gün farklı giyin ki ayakkabınız havalansın. kışın mutlaka havlu çorap kullanın. naylon çoraplar uzun süre giyilince koku yapıyor. ben kışın naylon çorapların üzerine yarım çorap giyerim mutlaka. bir de çay banyosu var uygulayınca yazarım.:dance:

benimde öğrendiğime göre kullandığınız ayakkabının içerisine karbonat koymak ayakkabının oksijen almasını sağlıyormuş ayakkabıcıdan duymuştum kızlar

valla benimde ayaklarım bütün gün kapalı ayakkabıdan dolayı kokuyor tabi kozmetik bişey kullanmayı gerektircek kadar deil.

ben eve gelince soguk suyla yıkıyorum hem yorgunlugum gidiyor hem kötü kokularım :1rolleyes:

kızlar aynı sorun ben de var. benimki sanırım ırsi. babamdan kalma
ben kalıcıya yakın bir çözümü avonun koku giderici ayak spreyinde buldum.giymeden önce ayaklarıma ve ayakkabıya sıkıyorum. koku olmuyor.olsa da çok hafif beni bile rahatsız etmiyor. ve sürekli de kullanmıyorum haftada bir kez kafi. özellikle kapalı ayakkabı giyeceksem sıkar öyle çıkarım.

ay benim adamın ayakları da çok kötü kokardı bir ilaç aldık hayatı değişti bütün eczanelerde olan ucuz bir ilaç isteyene özelden adını veririm hoş kokulu bir losyon

kalitesiz ucuz ayakkabılarda koku yapıor en azından kıslık ayakkabılarda kaliteye dikkat etmek yararlı olabilir bence

Ayakkabıların içine birazcık talk pudrası dökersen sorunu ortadan kaldırır.
Sorun ciddi diilse..

aynı sorunu bende yaşıyordum ama artık bitti reklam gibi olmasın ama oriflameın ayak ve ayakkabı spreyini aldım aynı zamanda diğer ürünlerini de kremler temizleyiciler falan takıntı olmaya başlamıştı ama artık geçti hiç kalmadı :)

kızlar utanarak birşey danışmak istiyorum :eek:

yazın böyle bi sorun olmuyo ama diğer mevsimlerde kapalı ayakkabı giydiğimde eve geldiğim zaman ayakkabılarımı çıkarınca ayaklarım kokuyo ve bi bayan olarak bu durum beni çok rahatsız ediyo koca gün ayakkabılar ayağımda oluyo haliyle okul falan derken ama her akşam ayakkabımı çıkarınca ayaklarım da kokuyo ayakkabılarımın içi de..bunu bi çözümü var mı sizce ne yapmalıyım bu sene böyle bi sorunla uğraşmak istemiyorum :çok üzgünüm:

cnm merhaba.ben bir ayakkabıcı olarak eger imkanın varsa hakiki deri kullan derim.okulda bütün gün ayakların ayakkabının içinde zaten oda normal bence okadar koku.herkeste oluyor aynı sorun.bukadar takma kafana.bu kremlerle yada spreylerle başedilebilecek bir konu dgl bence.tabiki etkililer ama insan ömür boyu aynı şeyle ugrasamaz ki.nereye kadar yani dimi.seni iyi anlıyorum benimde okuldayken ve çalısırken olurdu ve toplum içinde olmayı istemezdim.bu önemli bir konu.daha sonra meslegimden ötürü bilinçlendim ve artık böyle bir sorunum yok.çünkü deri ayakkabıdan şaşmıyorum.şimdi herkes deri alabilme gücüne sahip olmayabilir onu da biliyorum,ben bu konuda biraz şanslıyım,eşim ayakkabıcı e tabi bende 10 yıl yaptım..ama bide şu açıdan bakarsak deri olmayan ürünlerin çogu çabuk deforme oluyor ve tekrar tekrar ayakkabıya para veriliyor.hepsini olmasada hergün ayagınızda kalan ayakkabılarınızı deri almalısın.birde buda önemli bir husus cnm söyliyim deri alacagın zaman mutlaka iç astarıda deri olsun.içi suni olursa bir faydası olmaz yine terleme olur.ve çoraplarını alırken pamuklu al içinde naylon içeriyorsa oda koku yapıyor.ama suni deri kullanıyorsan da iki üç cift ayakkabın var diyelim,iki gün üst üste giyme,havalnması için en az 1 gün serbest bırak.sormak istedigin birşey olursa ben hergün buralardayım cnm sevgiler..

selam canım.bendede oluyor bazen.ben scholl marka koku önleyici pudra kullanıyorum.çok memnunum.üzerinde foot powder yazıyor.ayaklarına ve ayakkabına dökebilirsin.ben çok memnunum.büyük kozmetik magazalarında bulabilirsin.fiyatı sanırım 20-25 arası.watson mağazalarına bir bak istersen kesin vardır orda

Evet kızlar çoğu geçici.Temizliğe ve ayakkabı değiştirmeye dikkat ediyorsamda olmuyor.Erkeklerin ayak kokusundan beter valla.inşallah tez zamanda buluruz bir çözüm.Doktorlarda fazla açıklamacı olmuyor.bir ilaç yada öneri tamam.Ama tekrarlıyor işte.Anlamıyorum valla.

Bende de ayak kokusu sorunu hep vardı ancak ben bununla savaşmayı hiç düşünmedim.
Tam tersine, hayatımda beraber olduğum üç erkek arkadaşım da bundan çok memnundular.Inanmayacaksınız ama bir tanesi dozunu bile arttırmamı istiyordu.
Kesinlikle şaka değil...Siz nasıl böyle bir tecrübe yaşamadınız hayret.

ÇOK GÜLDÜRDÜN BENİ SAĞOL CANIM YA sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
DOZUNU ARTTIRABİLDİN Mİ BARİ :roflol::roflol::roflol:

nasıl yani ayak kokusundan hoşnut olupta daha da artmasını ısteyen alla allaaa :1shok::1shok::1shok::1shok:erkek milleti anlıyamıyorsun neden hoşlanırlar bizim dert ettiğimiz şeyleri onlar dert etmeyi bırak zevk alıyorlar....
ÇOK GÜLDÜRDÜN BENİ SAĞOL CANIM YA sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
DOZUNU ARTTIRABİLDİN Mİ BARİ :roflol::roflol::roflol:

evet arkadaslar bu spreyler mentollu ve ayagı hem serınletıyor hemde kokuyu onluyor yalnız ben gecen gun eczandeyken kapıda ayak kokusu gıderıcı bır ılac asılıydı fıyatını ve ne kadar gıttıgını sordular 2,5 ay gıdıyormus eczanelerden bır sorun ayak kokusu ayrıca hergun aynı ayakkabıları gıymemeye ozen gosterınkı ayakkabılar hava alsın işte calısınca tum gun ayakta kalıyor halıyle ayaklar terlıyor ve koku yapıyor ozellıkle kışın daha da çok koku oluyor ınce coraplarda naylon olduğu ıcın ayakları kokutuyor ayakkabı ıcın yıne ayak pudraları var hem ayaga hemde ayakkabı ıcıne dokebılırsınız terlemesını az da olsa keser...
arkadaşlar ben oriflame yapıyorum yeşil ayak kremi ve sipreyi çok iyi .kokuyu önlüyor ve yumuşatıp bakım sağlıyor.fiyatıda 10 ytl civarı tavsiye ederim

arkadaslar ayak kokusunu kesın cozumunu soyluyorum
esımdede vardı hemde nasıl tum eve dagılırdı
sora bıgun unlu bı ayakkabı dukkanına gıttık
bıze koku gıderıcı ayak tabanı verdı
koku gıttı
ınanılmaz ama gercek
hatta ayakkabının ıcını kokluyor esım o bıle kokmuyor
tabanı cıkarıp kokluyor oda kokmuyor
yesıl renklı bır taban
kullanın bana dua edecesınız
hemde cok ucuz bıseydı 2lıramı 3lıramıydı neydı
kullanıp memnun olanlardan haber beklıyorum
pudra mudra hıkaye vede gecıcı bence bunlar

tatlıbadem bahsettiğin bu ayakkabıcı neresi yada o tabanları nerden temin edebiliriz bizde?hangi şehirde bu ayakkabıcı?bende eşime almak istiyorum

X