Deri ve Cilt Hastalıkları Aylardır geçmeyen deri hastalığı

Acaba probiyotik mi kullansanız. Genelde immün rahatsızlıklar cilt hastalığı yapıyor. Böyle durumlarda beslenmeye ve bağırsak florasina dikkat etmek çözüm olabiliyor. Tabi benim ki genel bir söylem. Daha iyi bir cildiyeye gitmek gerekebilir. Gebelik ve sonrasında inanılmaz bir saç egzamasi yaşamıştım. İgrencti. İki buçuk yıldan fazla sürdü yediklerime dikkat edince geçti resmen

Gebelikte ayak parmaklarında mantar oluştu doğumdan sonra da tabanda kaşıntı sonra da elde ve ayakta sulu kabarcıklar tabi uyuz salgını var içi su dolu deyince hoop bende şüphe 7 ay oldu eşimde bir şey yok kızıma da şükür bulaş olmadı gerçi onlar da hep benimle tedaviye uydular ama ek gıdaya geçtik en ufak bir şey çıksa kızımda panik atak geçiriyorum ya
Ayakta olunca geçmez ama ellerinizde olması sıkıntı inşallah hiç bir şey olmaz kurtulursunuz.

Kesinlikle araştirin. Sedef hastaliği fazla yaygin olmadiği icin coğu Doktor üzerinde durmuyor malasef

Eklentiler

• 1000077270.jpg
    1000077270.jpg
    89,6 KB · Görüntüleme: 16
Kızlar ayak tabanında ve ellerimde içi su dolu kabarcıklar çıktı sürekli çıkıyor bir sürü doktora gittim. Kimisi egzmaa kimisi uyuz diyor uyuz tedavisi gördüm geçmiyor asla kaç doktor elimdekine baktı asla uyuz değil diyorlar biyopsi verdim. Sonuç bekliyorum bu arada yeni sürüntü testi verdim baktı bir şey çıkmadı uyuza dair.Foto atabilir isem atacağım lütfen aynı sorunu yaşayan oldu ise yardımcı olabilir mi? Doğumdan sonra ilk ayak tabanında kaşıntı oldu 2 hafta sonra kaşıdım elimde çıktı vücudumun başka yerlerinde uyuz tedavisi görünce çıktı saçlı derimde yüzümde bile kaşıntı var ama böyle yürüme hissi gibi psikolojik olarak çöktüm. Birçok uyuz hastası ile konuştum yürüme oluyor vs dediklerinde etkilendim bende de yürüme hissi oldu. Araştırmaya gittim azar işittim doktorlardan psikiyatriye git diyen bile oldu Allah için bu ne ya !
Egzamaya benziyor stres altında mısınız? Birde yediklerinize dikkat edin

Uyuz degil.

Senelerdir stresli donemlerimde yasarim ben bunu, patlatmazsam asiri kasinir patlatinca soner ama leke kalir. Cildiye doktoruna gittiginizde de ya egzama der, ya psikologa git der. Daha bugune dek hicbir mantikli aciklama alamadim ama eminim uyuz degil.

Uyuzda noktalar halinde degil, sanki ciltte solucan varmis gibi cizgi cizgi izler olusuyormus.

Tuzlu suya erisiminiz henuz yoksa, kaya tuzunu erittiginiz kaynamis sogumus suyla da ellerinizi ovalayabilirsiniz. Ama egzama ise azabilir, mantar jse rahatlar.

Gecmis olsun, cok benzeri esimde ciktiginda aloe vera ciceginin ozutunu suruyorduk rahatliyordu.
Çok teşekkür ederim sağ olun

Acaba probiyotik mi kullansanız. Genelde immün rahatsızlıklar cilt hastalığı yapıyor. Böyle durumlarda beslenmeye ve bağırsak florasina dikkat etmek çözüm olabiliyor. Tabi benim ki genel bir söylem. Daha iyi bir cildiyeye gitmek gerekebilir. Gebelik ve sonrasında inanılmaz bir saç egzamasi yaşamıştım. İgrencti. İki buçuk yıldan fazla sürdü yediklerime dikkat edince geçti resmen
Ne yiyip içmek gerekiyor? Bıktım bu kaşıntılardan ya

X